Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 08:36   #21
Quote:
donab kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je on tebi jos vise privlacan zbog cinjenice da ti se ne javlja, imala sam slicnu situaciju i sad svaki put kad se sretnemo pravimo se da se ne poznajemo, a taj osjecaj opsjednutosti nestao je kroz tjedan dana..takoder sam se lose osjecala jer sam znala da me je samo iskoristio. Sve ce bit okej, zasluzujes nekog boljeg


Imala si slicnu situaciju, a na drugoj temi imas 16 godina i skoro si trudna?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:51   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Imala si slicnu situaciju, a na drugoj temi imas 16 godina i skoro si trudna?
Gdje je kontradikcija?
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 09:39   #23
Quote:
LolaChicita kaže: Pogledaj post
Da ne okolisam previse, zaljubila sam se u osobu koja nije trebala biti to, nego seks za jednu noc.
...........
Ovo mi je kao ona tema "šef" i sl.

Ljudi postave neka pravila igre i na kraju se sami žale što ih krše.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:19   #24
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Zašto bi željela muškarca koji tebe više želi jer ne živiš u Bosni nego u Švedskoj? Ali tako loše misliš o sebi da će ti trebati pomoć "švedske" da se netko trajno za tebe zanima?
meni je bolje pitanje jel neko mora ići na drugi kraj Europe (još žensko) da nađe one-night stand?

mogu razumjet da joj možda ne sjeda švedski mentalitet pa da joj je problem naći vezu, ali ovo što je ona dobila - draga, za tako nešto ne putuješ tisuće kilometara. to možeš dobiti od susjeda

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:20   #25
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Ovo mi je kao ona tema "šef" i sl.

Ljudi postave neka pravila igre i na kraju se sami žale što ih krše.
to žene najčešće. kad je dobro izjebe, njoj se sve pomuti u glavi
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:21   #26
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
meni je bolje pitanje jel neko mora ići na drugi kraj Europe (još žensko) da nađe one-night stand?

mogu razumjet da joj možda ne sjeda švedski mentalitet pa da joj je problem naći vezu, ali ovo što je ona dobila. draga, za tako nešto ne putuješ tisuće kilometara. to možeš dobiti od susjeda

Druga okolica od svakodnevnice, bez obaveza. Njoj je ipak u Bosni odmor. To je za dosta osoba dovoljno razloga.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:21   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Imala si slicnu situaciju, a na drugoj temi imas 16 godina i skoro si trudna?
super su mi ove tvoje upadice, kao Big Brother, sve znaš o svačijim postovima
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:22   #28
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Druga okolica od svakodnevnice, bez obaveza. Njoj je ipak u Bosni odmor. To je za dosta osoba dovoljno razloga.
da, da u pravu si. ali u Švedskoj se isto tako masovno i redovito izlazi subotom, napija se i ONS-ira se.

ima tu nečeg više, tj. ona misli da u Bosni može dobiti višu klasu frajera (aka zgodnijeg) nego u Švedskoj. i još da joj se klanja radi kruna koje nosi na kartici
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:31   #29
Quote:
LolaChicita kaže: Pogledaj post
. Htjela sam da se opustim, da mi bude lijepo i da ne mislim na nista, ali ja kao glupo zensko se moram prikacit na nesto.
''Glupo zensko''!
Kakva odvratna fraza!!!

Ne znam kada si stigla da se zaljubis i u sta?
Imas lose misljanje o njemu, plus vidis da ga ne zanimas, ali i dalje teras po svom.
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:38   #30
autorice, jel u Švedskoj nema lijepo građenih frajera za seksualne avanture? sve se bojim
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:39   #31
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
''Glupo zensko''!
Kakva odvratna fraza!!!

Ne znam kada si stigla da se zaljubis i u sta?
Imas lose misljanje o njemu, plus vidis da ga ne zanimas, ali i dalje teras po svom.
pitala ga je jel bi volio da živi u Švedskoj?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:56   #32
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
da, da u pravu si. ali u Švedskoj se isto tako masovno i redovito izlazi subotom, napija se i ONS-ira se.

ima tu nečeg više, tj. ona misli da u Bosni može dobiti višu klasu frajera (aka zgodnijeg) nego u Švedskoj. i još da joj se klanja radi kruna koje nosi na kartici
Pa zato mu i nije rekla da je u Švedskoj!



Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pitala ga je jel bi volio da živi u Švedskoj?
Nije ga pitala,nego da li može zamisliti napustiti Bosnu.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 11:58   #33
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Pa zato mu i nije rekla da je u Švedskoj!
aha, jebe se s frajerom koji joj ni lokaciju ne zna. super. zna li joj barem ime?

autorice, što si tražila to si dobila. samo mnoge cure takvu površnu glupost dobiju u svom gradu, ne putuju 5 tisuća kilometara zbog nje
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:01   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
aha, jebe se s frajerom koji joj ni lokaciju ne zna. super. zna li joj barem ime?

autorice, što si tražila to si dobila. samo mnoge cure takvu površnu glupost dobiju u svom gradu, ne putuju 5 tisuća kilometara zbog nje
Blago tebi što si konstruktivna.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:05   #35
Quote:
MrsGahan kaže: Pogledaj post
Blago tebi što si konstruktivna.
ok aj svakom svoje ali ja se ne bih mogla kresati s nekim da si međusobno ne znamo osnovne podatke, to mi je neki minimum

ali u avanturi je valjda uzbudljivo što više toga sakriti
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:22   #36
Quote:
LolaChicita kaže: Pogledaj post
Vjerovatno mi je napet zbog toga sto se sad ne javlja pa me obuzima neka tuga iako znam da nema kajanja poslije. Mislim ne kajem se svakako, ali nisam trebala da se zaljubim. Sad sam uzasno ljubomorna kad vidim i cujem da se vidja sa drugima
Mislim da nisi sposobna odvojiti seks i emocije, te si i poslije te avanturice sebe(na podsvjesnoj razini) uvjerila da si zaljubljena u njega. Najvjerojatnije nisi, nego nisi tako odgojena da se smatras iskljucivo seksualnim bicem. Ne znas podjeliti ta dva segmenta, usla si svjesno u tu pricu, no da ne bi osjecala krivicu(sto si imala ONS),uvjeravas sebe da je on "taj",osjecas ljubomoru i sl.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:23   #37
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi sposobna odvojiti seks i emocije, te si i poslije te avanturice sebe(na podsvjesnoj razini) uvjerila da si zaljubljena u njega. Najvjerojatnije nisi, nego nisi tako odgojena da se smatras iskljucivo seksualnim bicem. Ne znas podjeliti ta dva segmenta, usla si svjesno u tu pricu, no da ne bi osjecala krivicu(sto si imala ONS),uvjeravas sebe da je on "taj",osjecas ljubomoru i sl.
lol ojoj kakvo zapetljano tumačenje

to što ona osjeća osjeća dosta žena nakon seksa, u bilo kojim okolnostima. jedine žene koje to tako odvajaju i to uspješno, kako si ti opisao, su neke na drogama, prostitutke (a i one su na drogama, zato i odvajaju) i slično.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:32   #38
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
lol ojoj kakvo zapetljano tumačenje

to što ona osjeća osjeća dosta žena nakon seksa, u bilo kojim okolnostima. jedine žene koje to tako odvajaju i to uspješno, kako si ti opisao, su neke na drogama, prostitutke (a i one su na drogama, zato i odvajaju) i slično.
Rodjena sam zapetljana
Pa nije da su sve zene takve, ali veliki broj. I ja sam zensko,pa mrvicu valjda znam, te se nikad ni ne bi odlucila za ONS, jer ne bih se htjela kasnije jesti razmisljajuci o ko zna cemu(a i lik sam koji mora znati nesto vise o tipu nego koja mu je duzina). Ne mislim da su zene na drogama ili prostitutke uspjesne u tome, jer da jesu- ne bi bile na drogama.
Jednostavno ima ljudi koji mogu bez emocionalnog uplitanja imati seks i onih koji ne mogu.Ona ne moze.
Moja frendica iz srednje je iz totalno debilnih kres-varijanti smisljala price o vecnoj ljubavi i pravila od tipa princa na bijelom konju,cak ih stalkala(znaci-ne jednog, nego skoro sve)
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:42   #39
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi sposobna odvojiti seks i emocije, te si i poslije te avanturice sebe(na podsvjesnoj razini) uvjerila da si zaljubljena u njega. Najvjerojatnije nisi, nego nisi tako odgojena da se smatras iskljucivo seksualnim bicem. Ne znas podjeliti ta dva segmenta, usla si svjesno u tu pricu, no da ne bi osjecala krivicu(sto si imala ONS),uvjeravas sebe da je on "taj",osjecas ljubomoru i sl.
I meni ostavlja ovakav dojam. Mislim da to nema veze sa zaljubljenosti. Možda ti je napet samo u smislu da sebi dokažeš kako ga možeš osvojiti, da će zbog tebe "izgubiti" glavu.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:52   #40
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ok aj svakom svoje ali ja se ne bih mogla kresati s nekim da si međusobno ne znamo osnovne podatke, to mi je neki minimum

ali u avanturi je valjda uzbudljivo što više toga sakriti
Pa mislim da imam to mišljenje da osim nešto za seks nebi ništa ni tražila u Bosni, mislim na muške sponsoruse!
I zanimljivo je da se unatoč tog mišljenja zaljubi.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger