Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2017., 16:21   #1
Question Muskarci koji ne varaju ??

Dakle, kratko i jasno: postoje li uopce vise muskarci koji ne varaju svoje partnerice, bilo u vezi ili u braku, nebitno.
I da naglasim, tu ne racunam one splasene i jadne muskarcice koji ne varaju samo zato da ih se ne bi otkrilo, alo inace itekako bi cim se ukaze prilika. Znaci zanimaju me muski koji imaju prilika (vise ili manje) za to, ali ne zanima ih, oostuju partnericu dovoljno i ne rade stvari.
Ok, pretpostavljam da ih ima, nije vjerojatno da jedini koji to ne rade su ovi gore splaseni al samo bi htjela znati jesu li takvi danas stvarno endemska vrsta ili ih ipak ima malo vise nego sto mislim

I molim bez idiotskih komentara u stilu: 'ako mu redovno dajes picke, nece varati' i sl.
fleur defendue is offline  
Old 22.02.2017., 16:25   #2
Naravno da postoje. Kakve su to uopće gluposti? Previše filmova gledaš. Postoje oni koji ne varaju jer nemaju koga i oni koji ne varaju jer nemaju želje ni volje za tim.
Joshua is offline  
Old 22.02.2017., 16:27   #3
Vjerovala sam da postoje ali sam se uvjerila da svi više manje varaju. Ovo svi navodim na one koje sam ja upoznala i koji su se prikazivali kao fini momci koji su po svojoj priči bili povrijeđeni u prošlosti i kunili se na neku svoju vjernost,koji su nazivali varalice papcima pa su na kraju i sami ispali papci koji bez problema prevare.
tirkizno is offline  
Old 22.02.2017., 16:32   #4
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Dakle, kratko i jasno: postoje li uopce vise muskarci koji ne varaju svoje partnerice, bilo u vezi ili u braku, nebitno.
I da naglasim, tu ne racunam one splasene i jadne muskarcice koji ne varaju samo zato da ih se ne bi otkrilo, alo inace itekako bi cim se ukaze prilika. Znaci zanimaju me muski koji imaju prilika (vise ili manje) za to, ali ne zanima ih, oostuju partnericu dovoljno i ne rade stvari.
Ok, pretpostavljam da ih ima, nije vjerojatno da jedini koji to ne rade su ovi gore splaseni al samo bi htjela znati jesu li takvi danas stvarno endemska vrsta ili ih ipak ima malo vise nego sto mislim

I molim bez idiotskih komentara u stilu: 'ako mu redovno dajes picke, nece varati' i sl.
Evo ja ne varam svoju bolju polovicu, a imao sam par prilika i to sasvim solidnih. Zašto odbijam prilike? Zato jer volim svoju ženu i djecu, poštujem brak, preljubom bih prvenstveno od sebe napravio budalu, te omalovažio svoju obitelj.
Preljub je plitkoća, ali takav je danas svijet. Površan, plitak, seksualiziran .... bedast.
plasica is offline  
Old 22.02.2017., 16:32   #5
Kako dođu u situaciju da imaju priliku ako ne žele varati?
Mislim, nije baš da se pičke i kurci jebavaju sami od sebe. Potreban je aktivan čin da se nekoga prevari.

Ako sam u vezi s nekim onda ne izlazim s drugim ženama, nemam profil na stranicama za upoznavanje, ne dijelim proste fotke na fejsu, ne tražim kurve na službenom putu,... Da li se ja računam?
Zek0slav is offline  
Old 22.02.2017., 17:05   #6
Ne postoje! Muškraci su svi nemoralne svinje. A oni koji nebi prevarili su jadni muskarcici (kako ih naziva autorica teme) koji nisu vjerni nego su papcine jednostavno.

Bitno da ni jedna žena nebi prevarila svog partnera da naiđe neki bogati maneken i počne joj se nabacivati.
brachonelix is offline  
Old 22.02.2017., 17:10   #7
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Naravno da postoje. Kakve su to uopće gluposti? Previše filmova gledaš. Postoje oni koji ne varaju jer nemaju koga i oni koji ne varaju jer nemaju želje ni volje za tim.
A gdje su onda ovi drugi?
fleur defendue is offline  
Old 22.02.2017., 17:15   #8
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Ne postoje! Muškraci su svi nemoralne svinje. A oni koji nebi prevarili su jadni muskarcici (kako ih naziva autorica teme) koji nisu vjerni nego su papcine jednostavno.

Bitno da ni jedna žena nebi prevarila svog partnera da naiđe neki bogati maneken i počne joj se nabacivati.
A meni je najviše žao frajera koji misle da mogu pridobit ženu sa svojim komadom papira u džepu i lažnom pričom. Nekak me ne pali takva vrsta niti bi ikad mogla pristati na površne odnose koje nemaju LJ u riječniku.
tirkizno is offline  
Old 22.02.2017., 17:17   #9
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Kako dođu u situaciju da imaju priliku ako ne žele varati?
Mislim, nije baš da se pičke i kurci jebavaju sami od sebe. Potreban je aktivan čin da se nekoga prevari.

Ako sam u vezi s nekim onda ne izlazim s drugim ženama, nemam profil na stranicama za upoznavanje, ne dijelim proste fotke na fejsu, ne tražim kurve na službenom putu,... Da li se ja računam?
A kao da se zne ne nabacuju, ne namiguju, daju znakove i svasta nesto. Prilike mogu biti bilo gdje, svuda okolo...


Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Ne postoje! Muškraci su svi nemoralne svinje. A oni koji nebi prevarili su jadni muskarcici (kako ih naziva autorica teme) koji nisu vjerni nego su papcine jednostavno.

Bitno da ni jedna žena nebi prevarila svog partnera da naiđe neki bogati maneken i počne joj se nabacivati.
E ajmo ne pretvoriti ovo u temu o zenama koje varaju ili ne, s razlogom sam pisala o muskima, koga zanima to isto o zenama, neka otvori novu temu.

Ali kad vec spominjes, svjesna sam da i zene dosta varaju, ali nekako sam uvjerena da one puno vise varaju kad nisu zadovoljne u odnosu s nekim. A muski to rade i kad sve stima u vezi, braku, jer im se tako hoce, dobiju priliku pa zasto ne iskoristiti.
fleur defendue is offline  
Old 22.02.2017., 17:17   #10
Quote:
brachonelix kaže: Pogledaj post
Ne postoje! Muškraci su svi nemoralne svinje. A oni koji nebi prevarili su jadni muskarcici (kako ih naziva autorica teme) koji nisu vjerni nego su papcine jednostavno.

Bitno da ni jedna žena nebi prevarila svog partnera da naiđe neki bogati maneken i počne joj se nabacivati.
Dobro, ne bi bas sad isao do takvog ekstrema ali u 95% slucajeva tu si kompletno u pravu. Naravno, u pravu si opcenito, ovo je samo moje misljenje. Osobno, smatram da svi u jednom momentu pozele. Da li muski, da li zenski. Neki doduse imaju jaku zelju ne varat. Toliko jaku da im izgleda da za to nisu stvoreni. Oni su brainwashani od samih sebe te nema teorije da to naprave.

Sto je kull. takvim osobama!
noxten is offline  
Old 22.02.2017., 18:28   #11
Da se desi situacija u kojoj ljudi imaju priliku da se posexaju sa nekim "really hot" i da znaju da nikad niko nece saznati, sumnjam da bi bilo onih koji bi odbili...
A oni koji varaju, najcesce se zayebu u procjeni "da nikad niko nece saznati"...

Ovo vazi za oba spola...

P.S.
Moje skromno misljenje, s kojim niko ne mora da se slozi
Roodonja is offline  
Old 22.02.2017., 18:41   #12
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
A gdje su onda ovi drugi?
Tu sam! Kaj hoćeš? Kako ti mogu pomoć?!
Joshua is offline  
Old 22.02.2017., 19:07   #13
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Tu sam! Kaj hoćeš? Kako ti mogu pomoć?!
Bas nista necu Dovoljno je da znam da postojis hahaha
fleur defendue is offline  
Old 22.02.2017., 19:16   #14
S ljudima ništa nije sigurno. Nikad nisam ni jednu prevario, samo što niti s jednom nisam ostao dugo.
Srebrenocrni is offline  
Old 22.02.2017., 20:18   #15
Meni su pak ne razumljivi oni koji varaju svoju partnericu. Razumijem ako ti je to neki fuck buddy ili nešto casual. Ali ako s nekim planiraš život živjeti zajedno i onda ti padne na pamet varanje možda onda zapravo i ne voliš ovu prvu osobu?

Dobro sad i znam zašto ostali misle da sam ja čudan, očito je varanje cool.
Bugsy93 is offline  
Old 22.02.2017., 21:19   #16
Quote:
Srebrenocrni kaže: Pogledaj post
S ljudima ništa nije sigurno. Nikad nisam ni jednu prevario, samo što niti s jednom nisam ostao dugo.
Bolje da nisi ostao, nego ostao i varao.
kokicha is offline  
Old 22.02.2017., 21:33   #17
Quote:
fleur defendue kaže: Pogledaj post
Dakle, kratko i jasno: postoje li uopce vise muskarci koji ne varaju svoje partnerice, bilo u vezi ili u braku, nebitno.
I da naglasim, tu ne racunam one splasene i jadne muskarcice koji ne varaju samo zato da ih se ne bi otkrilo, alo inace itekako bi cim se ukaze prilika. Znaci zanimaju me muski koji imaju prilika (vise ili manje) za to, ali ne zanima ih, oostuju partnericu dovoljno i ne rade stvari.
Ok, pretpostavljam da ih ima, nije vjerojatno da jedini koji to ne rade su ovi gore splaseni al samo bi htjela znati jesu li takvi danas stvarno endemska vrsta ili ih ipak ima malo vise nego sto mislim

I molim bez idiotskih komentara u stilu: 'ako mu redovno dajes picke, nece varati' i sl.
Najgori su oni ljudi (oba spola) koji za sebe odmah počnu pričati:ne varam,dobar sam,ne lažem....ti su odmah sumnjivi

Osobno,povjerenje mi je najbitnije ( u svemu) i ne varam niti sam to ikada radio.

I to ne zato što sam splašen,čak sam malo ranije imao neki osjećaj da kad sam u vezi da tada mi raste želja za igricama,ali dovoljno sam hladne glave da to ne radim,a i ne dozvoljavam si da dođe do nečeg više jer odmah sve sjećam u korijenu
Tomgold is offline  
Old 22.02.2017., 21:40   #18
Dva su razloga zašto ne varam svoju ženu...

a) Ona je izrazito inteligentna žena i brzo bi me skužila. Zajedno smo postigli mnogo i ne pada mi na pamet sve ugroziti zbog seksa sa strane.

b) Sex mi nije visoko na listi prioriteta i kad imam 2-3 slobodna sata radije ću ih potrošiti na steak i pivo negdje vani nego na ljubavnicu.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 22.02.2017., 21:57   #19
Postaje. Mada, u opasnoj manjini. Kratko i jasno. Kao i zene.
Carpe Diem!!! is offline  
Old 22.02.2017., 22:07   #20
Ako osoba poznaje koncepte kao što su dignitet ili čast, tada neće da vara, osim ako je žemsko. Pizdeki (bete) generalno nemaju opcija pa ne "varaju", alfe potencijalno, ovisi o poznavanju navedenih koncepata. Ako žemska ima visoku vrijednost, onda muško nema potrebe za "varanjem".
Witchammer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger