Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 11:31   #21
Znam da ima svoj noavoj, ali radi praktičnosti cijevi od 6m prerezao sam na pola, a ovo što si rekao da se neda muf naviti do kraja je čista zabluda. Garantiram ti da ove nevoje od 2cm narezane mašinom kada su ovijni kudeljom mogu naviti skroz do kraja i još malo više (1mm). To je sada najlakše odrezati sa rems amigo-m ali nikog neznam tko bi ga imao, a i ako ga ko ima nitko nebi došao narezati jer niiti je posel niti je vrijeme pa nemože puno naplatiti.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 17:12   #22
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Znam da ima svoj noavoj, ali radi praktičnosti cijevi od 6m prerezao sam na pola, a ovo što si rekao da se neda muf naviti do kraja je čista zabluda. Garantiram ti da ove nevoje od 2cm narezane mašinom kada su ovijni kudeljom mogu naviti skroz do kraja i još malo više (1mm). To je sada najlakše odrezati sa rems amigo-m ali nikog neznam tko bi ga imao, a i ako ga ko ima nitko nebi došao narezati jer niiti je posel niti je vrijeme pa nemože puno naplatiti.
Zašto misliš da bi ti ta spojnica pukla prilikom nabijanja, kolko ja znam njena stjenka je jaka kao i stjenka cijevi a i to što si rezao cjev nije baš pametno, bolje da si napravio skelu i onda nabio cjelu cjev nego da si ju rezao...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 17:19   #23
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
onda nema nikakve koriti to što je pocinčana?????
I navojni spoj je nepocinčan ,isto kao i onaj višak navoja koji nije ušao u mufu.
user zoki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2010., 19:57   #24
evo hvala bogu uspio sam naći čovjeka koji ima rems amiga i narezo mi je navoje, pošrafio sam kovane kolčake i nabio 2m, ali zbog utakmice mi se nije više dalo nabijati, pa dalje krećem sutra. U planu imam zabiti 10m.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 21:16   #25
Bat za pumpu nemam ja, nego jedni moji poznanici. Po njega dolaze uglavnom ljudi iz okolnih sela, čini mi se da do sada nije bio posuđen dalje od kojih desetak km.[/QUOTE]

Pozdav! Može neki kontakt za bat?
Feldmarsal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.