Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2009., 14:08   #21
faradayev kavez?

inače zatvorene metalne petlje nisu nešto prezdrave, radi generiranja vlastitih EM polja
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:01   #22
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
faradayev kavez?

inače zatvorene metalne petlje nisu nešto prezdrave, radi generiranja vlastitih EM polja
F kavez nije petlja već kavez a i petlje ne generiraju ništa ako ih ne tutneš u promjenjivo magnetsko polje ili ih ne futraš izmjeničnom strujom. Rastegneš li mrežu u dvije dimenzije i jedan dio gurneš u bocu dobiti ćeš antenu, prijemnik a ne zaštitu od EM valova (bez obzira na bocu)
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:10   #23
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
F kavez nije petlja već kavez a i petlje ne generiraju ništa ako ih ne tutneš u promjenjivo magnetsko polje ili ih ne futraš izmjeničnom strujom. Rastegneš li mrežu u dvije dimenzije i jedan dio gurneš u bocu dobiti ćeš antenu, prijemnik a ne zaštitu od EM valova (bez obzira na bocu)
znam dobro što je faradayev kavez, ne moraš mi objašnjavati. stambeni prostor je pun promjenjivih EM polja radi struje i električnih uređaja, dovoljno da se induciraju struje u petljama. to je problem u madracima s oprugama npr, zato su bolji oni bez opruga. ta inducirana magnetska polja su slaba ali sva geopatogena polja su magnetski slaba
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 23:11   #24
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
F kavez nije petlja već kavez a i petlje ne generiraju ništa ako ih ne tutneš u promjenjivo magnetsko polje ili ih ne futraš izmjeničnom strujom. Rastegneš li mrežu u dvije dimenzije i jedan dio gurneš u bocu dobiti ćeš antenu, prijemnik a ne zaštitu od EM valova (bez obzira na bocu)
znam dobro što je faradayev kavez, ne moraš mi objašnjavati. pokušavam shvatiti na što si točno mislio. stambeni prostor je pun promjenjivih EM polja radi struje i električnih uređaja, dovoljno da se induciraju struje u petljama. to je problem u madracima s oprugama npr, zato su bolji oni bez opruga. ta inducirana magnetska polja su slaba ali sva geopatogena polja su magnetski slaba
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 00:00   #25
Kupili PXD Bio piramidu,prije dvije godine i rijesili probleme sa negativnim zracenjima u stanu.Preporucam.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 12:15   #26
Gdje ima za kupiti ta piramida i ona biogena ploča?Dal neutraliziraju sva zračenja ili samo neka?
ManicaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 13:20   #27
za biogen ploču, najbolje je nazvati HUPED (imaš njihove web stranice) da ti daju distrubutere za biogen ploču, ili da naručiš drito od njih. ja sam osobno kupovao u zgb u jednoj biodrogeriji na početku kustošijanske ulice

za pxd piramidu, neke srpske stranice sam vidio na netu gdje se to prodaje
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 08:56   #28
Quote:
Aruena kaže: Pogledaj post
Kupili PXD Bio piramidu,prije dvije godine i rijesili probleme sa negativnim zracenjima u stanu.Preporucam.
A kak znaš? Imaš neki negativnazračenjametar?
daz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 17:13   #29
zastita od zracenja.

u rijeci postoji firma legenda d.o.o. koja mjeri stetna zracenja i prodaje zastitu protiv istih, pa tako spominju memory magnetic izgleda madrac ili cijelu posteljinu. ima li netko da je kupio, pa molim da kaze svoja iskustva, koliko kosta sve to i da li je korisno, ili je to jos jedan trik za "maminovce"
malayac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 21:13   #30
A što ostatak dana kad nisi u krevetu?
Corduroy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 09:38   #31
kod tih aparata provjerite koja sve zračenja otkrivaju. kod mene su bila dva ispitivača, jedan s boljim aparatom, jedan s lošijim. ovaj s boljim aparatom otkrivao je i zračenja curryjeve mreže osim zračenja hartmannove mreže, te zračenja podzemnih vodenih tokova. ispalo je da sam baš uzduž kreveta imao liniju curryjeve mreže koju prvi aparat nije mogao otkriti, a u to vrijeme još nisam znao detektirati viskom samu mrežu (visak je 'vidio' jedino točke, ne i zrake mreže; kasnije sam otkrio tehniku za detektirati same zrake)

ostatak dana kad nisi u krevetu? od značaja su mjesta duljeg i uobičajenog boravka: radno mjesto, fotelja pred televizorom...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 10:13   #32
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
kod tih aparata provjerite koja sve zračenja otkrivaju. kod mene su bila dva ispitivača, jedan s boljim aparatom, jedan s lošijim. ovaj s boljim aparatom otkrivao je i zračenja curryjeve mreže osim zračenja hartmannove mreže, te zračenja podzemnih vodenih tokova. ispalo je da sam baš uzduž kreveta imao liniju curryjeve mreže koju prvi aparat nije mogao otkriti, a u to vrijeme još nisam znao detektirati viskom samu mrežu (visak je 'vidio' jedino točke, ne i zrake mreže; kasnije sam otkrio tehniku za detektirati same zrake)

ostatak dana kad nisi u krevetu? od značaja su mjesta duljeg i uobičajenog boravka: radno mjesto, fotelja pred televizorom...
I nije ti sumnjivo da imaš koješta baš pod krevetom a oni kao slučajno prodaju (ili znaju tko prodaje) "zaštitu"?
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 10:26   #33
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
I nije ti sumnjivo da imaš koješta baš pod krevetom a oni kao slučajno prodaju (ili znaju tko prodaje) "zaštitu"?
nije jer sve mogu provjeriti i viskom. dobar dio sam provjerio prije dolaska aparata i nakon ispitivanja aparatom samo sam usporedio svoje crteže s onima koje je napravio čovjek. poklapali su vezano uz hartmannove čvorove i vodene tokove. čvorovi i zone zračenja se lijepo vide. linije (hartmannove, curryjeve) se mogu naći lako ako znaš prepoznati čvor i uz pomoć kompasa, te uz pomoć malo drukčije tehnike (osobno uspravim dlan vertikalno, smjer ruke prema kompasu i čekam ljuljanje viska lijevo desno za razliku od krugova. linije su vrlo tanke i visak mi na njih ne reagira kao kod zona

btw. niti jedan od uređaja nije reagirao na zračenja minerala koja su potpuno nepravilna, a visak ih otkriva. srećom su ta zračenja i najslabija (najmanjeg učinka) od navedenih

nekakva idealna zaštita bila bi odabrati si mjesta za spavanje/dulji boravak sa minimumom zračenja, a onda svejedno nabaviti zaštitu da otjera ono malo zračenja što je preostalo (recimo, šansa da ti preko bračnog kreveta ne prolazi baš niti jedna hartmannova zraka je vrlo mala, to traži idealnu orijentaciju prostorije sjever-jug, istok-zapad, te smještaj kreveta točno u sredini mreže); a tu su i tehnološka zračenja kojih zahvaljujući struji i aparaturi unutar kuće, te prisutnim metalima vodičima u kombinaciji, uvijek ima
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 00:17   #34
odg

Evo ovako mene zanima na kraju koje je najbolje rjesenje , jel mi prolazi hartmannova crta tocno po mome krevetu , uzduzno , cvor je u drugoj sobi .. soba mi je relativno mala , namjestaj je raden po mjeri tako da bi bilo idealno neko pomagalo .. e da sto posto prolazi jer imamo kucnog prijatelja koji se tim poslom bavi u sloveniji , tj radi na otkrivanju gdje su izvorista vode , prije busenja , hartmannovu mrezu je nasao pomocu raslja , napominjem da on nista ne prodaje nikakve deke , i slicne stvari .. on mi je preporucia da micem krevet na drugu poziciju , a nisam ga pitao sta misli o dekama , i td(mozda ga nazovem za savjet)

I e da stvar je u tome , sta sam znam po sebi ujutro kad se dizem da sam uvijek umoran , neispavam , duze mi traje san(oko 10 sati) .. pogotovo kad idem navecer na trening ujutro kad se probudim kao da me je netko cijelu noc tukao ..a posto znam cesto ici na put u 99 posto slucajeva di spavam dizem se nikad odmornije , manje spavam i sve ostalo

Jos sta je najsmisnije imamo kucu na dva kata , i od svih spavacih soba jedino prolazi kroz moj krevet , a sve druge su super , cak je i on sam spavao na gornjem katu u jednoj sobi , i rekao je super odmoran

Sto mi preporucavate , madrac ili deku
d13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 07:08   #35
http://vit-theragon.com/pyragon.htm

Ja imam doma ovu piramidu.

Opis je otprilike ovakav: pomoću neke tehnologije se fotoni komprimiraju na kristale silicija (pijesak, gorski kristal), tako ova piramida daje energetski potencijal kao 2000 tona gorskog kristala, što bi trebalo biti dovoljno kao za obiteljsku kuću...

E sad, ovo bih rado ispitao nekako ??
deacon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 11:03   #36
Quote:
d13 kaže: Pogledaj post
Evo ovako mene zanima na kraju koje je najbolje rjesenje , jel mi prolazi hartmannova crta tocno po mome krevetu , uzduzno , cvor je u drugoj sobi .. soba mi je relativno mala , namjestaj je raden po mjeri tako da bi bilo idealno neko pomagalo .. e da sto posto prolazi jer imamo kucnog prijatelja koji se tim poslom bavi u sloveniji , tj radi na otkrivanju gdje su izvorista vode , prije busenja , hartmannovu mrezu je nasao pomocu raslja , napominjem da on nista ne prodaje nikakve deke , i slicne stvari .. on mi je preporucia da micem krevet na drugu poziciju , a nisam ga pitao sta misli o dekama , i td(mozda ga nazovem za savjet)

I e da stvar je u tome , sta sam znam po sebi ujutro kad se dizem da sam uvijek umoran , neispavam , duze mi traje san(oko 10 sati) .. pogotovo kad idem navecer na trening ujutro kad se probudim kao da me je netko cijelu noc tukao ..a posto znam cesto ici na put u 99 posto slucajeva di spavam dizem se nikad odmornije , manje spavam i sve ostalo

Jos sta je najsmisnije imamo kucu na dva kata , i od svih spavacih soba jedino prolazi kroz moj krevet , a sve druge su super , cak je i on sam spavao na gornjem katu u jednoj sobi , i rekao je super odmoran

Sto mi preporucavate , madrac ili deku
micanje kreveta jest najbolja solucija i to ne napamet, već prema ispitanoj idealnoj poziciji. no to si ne može svatko izorganizirati, ili pak uključuje znatne troškove (poput izrade novih ormara). u biti u toj situaciji nema čovjek puno izbora nego nabavit si zaštitu

spominješ liniju uzduž kreveta. gustoća hartmanovih linija ti je 2 m (čak i manje) * 2,5 m, dakle ako ti zraka prolazi duljinom po krevetu to je čista sreća da nije čvor na krevetu. ako čvor nije u sobi onda je vjerojatno u zidu ili na rubu susjedne sobe, no iskreno me čudi da niti jedan čvor nije u sobi, to je gotovo pa nemoguće ako uzmeš koliko je gust raster hartmannovih linija. no ako nije nad krevetom niti mjestom stalnog boravka, nije doista niti bitno

ja preporučam biogen pred prostirkama renomiranih proizvođača iz čistog razloga što je bitno jeftiniji a odradi jednako posao koliko sam mogao usporediti s nekoliko prostirki koje sam provjeravao (subjektivno mi se čini čak i nešto bolje). što se tiče PxD piramide ne mogu reći ništa jer je nisam imao 'u rukama' da je provjerim viskom. vjerujem obzirom na medalju da odradi posao također, no ne mogu to iskustvom potvrditi. zato je moja osobna preporuka izbora biogen. bitno je da se usjeveri kompasom i zalijepi i to je to
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 18:30   #37
[QUOTE=deacon;22933325]http://vit-theragon.com/pyragon.htm

Ja imam doma ovu piramidu.

A gdje kupiti piramidu .. link neki , ducan
d13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 18:36   #38
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
micanje kreveta jest najbolja solucija i to ne napamet, već prema ispitanoj idealnoj poziciji. no to si ne može svatko izorganizirati, ili pak uključuje znatne troškove (poput izrade novih ormara). u biti u toj situaciji nema čovjek puno izbora nego nabavit si zaštitu

spominješ liniju uzduž kreveta. gustoća hartmanovih linija ti je 2 m (čak i manje) * 2,5 m, dakle ako ti zraka prolazi duljinom po krevetu to je čista sreća da nije čvor na krevetu. ako čvor nije u sobi onda je vjerojatno u zidu ili na rubu susjedne sobe, no iskreno me čudi da niti jedan čvor nije u sobi, to je gotovo pa nemoguće ako uzmeš koliko je gust raster hartmannovih linija. no ako nije nad krevetom niti mjestom stalnog boravka, nije doista niti bitno

ja preporučam biogen pred prostirkama renomiranih proizvođača iz čistog razloga što je bitno jeftiniji a odradi jednako posao koliko sam mogao usporediti s nekoliko prostirki koje sam provjeravao (subjektivno mi se čini čak i nešto bolje). što se tiče PxD piramide ne mogu reći ništa jer je nisam imao 'u rukama' da je provjerim viskom. vjerujem obzirom na medalju da odradi posao također, no ne mogu to iskustvom potvrditi. zato je moja osobna preporuka izbora biogen. bitno je da se usjeveri kompasom i zalijepi i to je to
Ej nisam siguran jel ide hartmanova mreza , ali su podzemne vode , jel smo ispod brda , izracunao je otrprilike da je slana voda na 70 m ispod kuce (zivim u Sibeniku) ... cvor pokaziva da je u drugoj sobi ..

Zanimljivo je bilo kad je mene s rasljama gledao od glave do pete i kad je dosao je prelezio preko ruku ,desna je ostala ok , a na lijevoj ruci se raslja okrenula za 180 (imao sam lom na lijevoj ruci prije 2 godine , a on nije to znao) ..

Ej reci mi sto je to biogen , neki liknk u nas , ducan
d13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 19:12   #39
Quote:
d13 kaže: Pogledaj post
Ej nisam siguran jel ide hartmanova mreza , ali su podzemne vode , jel smo ispod brda , izracunao je otrprilike da je slana voda na 70 m ispod kuce (zivim u Sibeniku) ... cvor pokaziva da je u drugoj sobi ..
da se i ja malo ukljucim u raspravu...moj savjet ti je da u kucu pozoves jos jednog radiestezistu,za drugo misljenje,a ako se ta dva misljenja poklapaju,onda ces biti siguran dali je to Hartmanova linija.
Koliko sam procitao iz tvojih postova,ja ipak mislim da je kod problem ili sa kosim signalom vodenog toka ili sa nekim tehnickim zracenjem.
drazen-zgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 22:39   #40
Thumbs up



Često se na forumima postavljaju pitanja gdje se može nabaviti i pogledati ovaj film, pa obavještavamo sve zainteresirane da se on može naručiti i platiti pouzećem. Riječ je o duplom DVD-u koji na dodatnom disku nudi pregršt zanimljivog materijala, koji na svoj spontani i duhoviti način govori o nastajanju ovog multimedijalnog projekta

DVD 1
Izvorno ime: Zmajeve linije
Redatelj: Mladen Đaković i Robert Bezbradica
Žanr: Dokumentarni film
Trajanje filma: 80
Godina produkcije: 2008
Država: Hrvatska
Produkcija: Mordela film[/left]
Govore u filmu: Drago Plečko, Korado Korlević, Davor Šišović, Damir Stojnić, Semir Osmanagić, Zaza Stefanović Kamencin, Marijan Vejvoda, Marko Pogačnik
[/left]
Odmah nakon premijerne projekcije u Poreču, udruga S.A.V.E. je organizirala turneju po istarskim gradovima na kojoj je ovaj film vidjelo oko 1300 ljudi, a dupli DVD filma je bio iznimno tražen. Film se bavi zanimljivom studijom o energetskim točkama u Istri i Sloveniji poznatim kao litopunkturni meridijani (zmajeve brazde), o kojima govori slovenski umjetnik Marko Pogačnik u svojoj istoimenoj knjizi objavljenoj prije dvadesetak godina. Prema njegovom tumačenju Motovun je centar i izvor “životne energije” koja se od tud širi cijelim istarskim poluotokom, a značajno mjesto u cijeloj toj priči zauzima i kamena potkova kod Poreča.

Film zadire u područje astrologije, arheologije i “new age” teorije. Sve to predstavlja svojevrsnu sublimaciju pomoću koje se nastoji na što jednostavniji način objasniti “nevidljivo i neshvatljivo”. Stalnim balansiranjem između arheoloških i znanstveno-povijesnih činjenica, snimanjem istarskih i slovenskih lokaliteta, te izjavama sugovornika, autori žele potaknuti gledatelja na razmišljanje i istaknuti važnost pojava koje su izvan naše vizualne percepcije.

Film u trajanju od 83 minute potpisuju Robert Bezbradica i Mladen Đaković, a autori su razgovarali s Markom Pogačnikom, Dragom Plečkom, Koradom Korlevićem, Davorom Šišovićem, Damirom Stojnićem, Semirom Osmanagićem, Marjanom Vejvodom i Zazom Stefanović - Kamencinom.

DVD-2 U bogato opremljenom dodatnom Dvd-u nalaze se razgovori sa Pogačnikom, Šišovićem, Stojnićem i drugima , galerije fotografija Manuela Paljuha, 45 minutni "making of" o snimanju filma,soundtrack originalne glazbe iz filma Sergej Ivanova, Underground sky i Nove drive,te trailer filma, i mali poklon u vidu kung-fu parodije na video igrice sa Jimmi Hendrixom i Redbadom.

Posebno bi istaknuli 45 minutni film o snimanju gdje autori otkrivaju tajnu zašto misli da je njihov projekat multimedijalan. Naime, film su snimili bez ozbiljnijeg filmskog znanja i gotovo nikakvim budgetom, ali se to iz konačnog prizvoda ne da naslutiti. Iskrenost i entuzijazam kojim su snimili ovaj film vođen je tvrdnjom Marka Pogačnika da se na tim mjestima događaju intuitivni procesi, kreativnost ,spontanost i humor, što autori i dokazuju, a naslanjaju se na ideju drevnih bezimenih civilizacija koji su postavljanjem megalitskih građevina pojačavali zračenje tih točaka svojoom namjerom. "Ideja graditelja se prenosi" je jedna od poruka filma, a čini se da smo u današnjem potrošačkom društvu potpuno otupjeli na takve poruke i ovo je jedan od pokušaja da se vratimo Zemlji, jer učeći o Zemlji učimo o nama samima.


Trailer filma : http://www.youtube.com/watch?v=UafID...e=channel_page

InsertI: http://www.youtube.com/watch?v=aQkF3...e=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=iwxcm...e=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=n_TWF...e=channel_page

My space : http://www.myspace.com/zmajevelinije

Film se može naručiti na [email protected], a cijena duplog DVD-a dođe 60 kn, plus troškovi poštarine.
dibidus007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.