Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2004., 09:51   #21
dobro opisan dio zivota u svojoj kaoticnosti... situacija definitvno nije ista... but the feeling... full outside, empty inside..
toliko sam se vec navikao na to stanje uma da mi je vec i polako svejedno, sto defintivno nije dobro....no bit ce bolje jednog dana...
__________________
Svijet se NE vrti oko mene, ali JA odlucujem kako cu se ponasati prema svijetu.
Wang Xi (Sun Tzu izvorno): Nepobijedivost je stvar samoobrane; ranjivost je jednostavno stvar propusta
Prolupao s vihorom
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 14:16   #22
Talking

ARS, super ti je potpis...

Gulpa... mozda covjek zivi u neznanju, ha? ajme lude li ideje, i onda meni kazu da sam sulja (stagod im to znacilo al vjerovatno nesto lose kao recimo kuja, hehe)

ma nego sta, vrijeme prolazi, ide... onda nas odjednom strefi nesto tipa "covjece pa vec je proslo 4 godine..." i u biti shvatis kako do sad nisi bio svjestan kolko je vremena proslo, a tolke su ti se stvari u zivotu dogodile, neke si izbjegao neke nisi, i sad ti bude zao sto nisi vise riskirao. al lako je bit general nakon bitke, to svi znamo

ma, it's all good life goes on, and on and on... i treba uzivat sad, a kasnije cemo zaliti
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2004., 18:33   #23
Quote:
*Girlie* kaže:
on mi nikad nije ni bio zaokruzen. nema ga sta prekrizit nisam ga godinaam vidjela, javio mi se jednom sms-om al nisam odg i to je to... prije cca godinu i pol, i srela sam ga jednom na cesti, prije oko 2 godine. a ne pljuckam po majci jer ju nisam ni ivdjela al ne pljujem ni po malome jer je slatki al je cudan mislim nisu sva djeca lijepa to je cinjenica a ja inace strasno obozavam djecu i bebe i kad ih vidim uvijek se sva rastopim, tako da nebi bzvz rekla da ima cudnu glavu, da nema al ipak je slatkis mali. samo mi je cudno da njegov sin tako izgleda, to je to, nema filozofije majko mila

he he

sujeta radi, ha?
ne moraš nekog vidjat
vidis da ti je negdje, u glavi, srcu il nize tek kad ga opet vidis

btw. prekriživanje nema veze sa zaokruživanjem
Orion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 01:20   #24
Quote:
Orion kaže:

vidis da ti je negdje, u glavi, srcu il nize tek kad ga opet vidis

btw. prekriživanje nema veze sa zaokruživanjem
hmda... jos kad ti namigne fino... kod a se vratis u proslost hehe... ma ne, nisam ja navucena na njega nit mi se svidja jednostavno mi je cudno bio je ful kako se ono kaze... mjenjao partnerice bio je muska kurva i sve to skupa i sad odjednom ima sinceka jadni mali, al izgleda da ga stari vuce svojim putem ono ode van i povede maloga sa sobom sweet

mislim nije da se ne pitam kako bi bilo recimod a je slobodan pa nakon tolko godina kad bi nesto bilo al znam da je to nemoguce i ne sanjarim o tome to je cisto razmisljanje teoretski, kao sta se o mnogo toga moze razmisljat, a ne znaci da nam je to neka zelja nego jednostavno ti prodje kroz glavu. pa mislim zgodan je, sta, nisam ja kriva
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2004., 10:36   #25
Quote:
*Girlie* kaže:
hmda... jos kad ti namigne fino... kod a se vratis u proslost hehe... ma ne, nisam ja navucena na njega nit mi se svidja jednostavno mi je cudno bio je ful kako se ono kaze... mjenjao partnerice bio je muska kurva i sve to skupa i sad odjednom ima sinceka jadni mali, al izgleda da ga stari vuce svojim putem ono ode van i povede maloga sa sobom sweet

mislim nije da se ne pitam kako bi bilo recimod a je slobodan pa nakon tolko godina kad bi nesto bilo al znam da je to nemoguce i ne sanjarim o tome to je cisto razmisljanje teoretski, kao sta se o mnogo toga moze razmisljat, a ne znaci da nam je to neka zelja nego jednostavno ti prodje kroz glavu. pa mislim zgodan je, sta, nisam ja kriva
Mozda se je smirio zato kaj je cura ostala trudna pa su se onda i vjencali??? Ne tako rijedak razlog u danasnje vrijeme zar ne??
__________________
Ako novac kvari ljude,neka sam onda pokvaren do srži
goc79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2004., 18:09   #26
Same situation...

Eto, bas sam neki dan imao potpuno istu situaciju... imali smo kao okupljanje za 10 godina osnovne skole.. I tamo sam saznao da je moja prva ljubav i cura s kojom sam se prvi put poljubio, u braku i da ima sincica od 3 godine i 4 mjeseca! U braku je s deckom(sada muzem) s kojim je od 16-te godine. I eto, bas kako sto *Girlie* kaze...cudno, no ne mogu rec da mi je neugodno ili zao bilo..samo cudno...cudno kako zivot brzo ide i kako se stvari mijenjaju. A ja sam sebi izgledam skoro isti ko pred 10 godina.. iako znam da nisam bas, pogotovo mentalno A i jedan od boljih frendova iz osnovne - pliva u lovi. Drugi je zavrsio FER i izgleda ko da ima bbar 30, procelavio...

Cudno je sve to. Neobicno. Gotovo nestvarno.
Too_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 01:21   #27
Quote:
*Girlie* kaže:
uf sto su ovdje svi nabrijani ehehe...
-------------------------------------------------------
i tako, radim ja radim... svi me pitaju da sta sam tako vesela cjeli dan... a ja u biti u sebi osjecam nevjerovatnu tugu. no valjda mi je to neki stit, pa zelim djelovat vesela, da me ljudi ne tlace.
----------------------------------------------------------
sjetila sam se kako sam zadnja 2 dana u biti u nekom medjuprostoru. dala sam decku nogu, a uopce ne razmisljam o tome. i cudno kako sam imala super dan, a u biti bi trebala bit tuzna.
---------------------------------------
Nimoy, uopce nisam neraspolozena. zadnja 2 dana me svi pitaju sta mi je, da sta sam tako dobre volje mislim non stop... kaze frendica da sam se valjda oslobodila pritiska koji sam dugo imala i podsvjesno sam sad dosla na svoje i oslobadjam pozitivnu energiju koju sam dugo drzala u sebi... eee...

Kažeš nit sretna nit tužna. U biti sretan jer si se otarasila svega što te je pritiskalo. Prorok u meni kaže:
Očekuje te prekrasan period!
 
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 09:56   #28
ma u *****!

mene prolaznost i stvari o kojima se prica u ovom topiku UZASNO deprimiraju. sad me bubaju hale o bivsima i onima koje su to mogle bit, a nisu. joj moram se napit i odspavat. uzaj, fuj, bljak. svi cemo crknut...

najvise se bojim kad pocnu stizat vijesti... umrla je ova, ona, neka treca. neka koja mi je dobro pusila... neka koja je fino mirisala... neka neka... doduse mozda mi se posreci pa odapnem prvi. pa kad krene zloslutna mantra na cugama i poslje seksa... "poceli smo polako odlazit". ajme strave... kak je efektivan vijek zivota kratak. jadni mali ljudi... i znoj, i jebanje, i osmijesi i picka za koju mislis da je dar s neba. sve je to samo odvracanje paznje.
iz praha u prah...

joj fasčdkjfalskdjflčaksdjflčkasdjflčkasjdflkj!

popizdio saaaaaaaaaaaaam!

pooooooooooooooooomooooooooooooooc!
codiac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 10:47   #29
Dobar topic
Ja evo do sad nisam razmisljala da je to moguce jer brijem da sam jos mlada ko i icjela moja generacija ali za nekoliko godina mogla bi i ja srest nekog poznatog sa djecom Vrijeme stavrno leti a do pred nekoliko godina sam isla u osnovnu skolu
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2004., 11:44   #30
Quote:
Alyssa kaže:
Dobar topic
Ja evo do sad nisam razmisljala da je to moguce jer brijem da sam jos mlada ko i icjela moja generacija ali za nekoliko godina mogla bi i ja srest nekog poznatog sa djecom Vrijeme stavrno leti a do pred nekoliko godina sam isla u osnovnu skolu
ja u 4. srednje vidio curu sa kojom isao u 1. razred s dvoje djece...
dobro se pripremi na shok
__________________
imam sig al ga tajim
i tipfeleram.... da ne bude nismo znali...
i vredim bar krajcaru vise....
NewsJJ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.