Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2013., 23:23   #41
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Emisija mi je užas, fuj
Zašto se ne kartoniraju ovakvi troleri?
Sigurno is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:07   #42
dakle ovi pjevači su
prošle godine su bili odlični, ali ovi falšaju u svakoj pjesmi
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 19:55   #43
Emisija je odlična. Ne gledam je redovno, ali kad naletim, uživam. Najviše u Reneu i Goranu i u onoj bombi.

Da hoće barem na ovoj suranoj televiziji u Bosni pustit neki game show sličan ovom.
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 19:35   #44
Ovi novi vodje ekipe su mi bezveze. Fodor mi je bolji voditelj od danijele u ovakvim formatima. Mozda se moram naviknut na nju. Ali mi je sve skupa daleko losije nego prosle sezone...
margaretron is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 20:51   #45
puno lošije...
__________________
..THERE WILL NEVER BE ANYTHING LIKE THEM AGAIN...the NOISE...the SPEED...the POWER...the GROUP B...
bianconeri is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 20:00   #46
ovaj mi je show prve dvije sezone bio super, ali što je ovo. sve su promjenili. vođe ekipe su mi bezveze, šteta što nema više renea i navojca. danijela mi se isto nije baš snašla.. ali vidjet ćemo možda se moram malo priviknuti
mandapanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:47   #47
pokupili najiritantnije ljude sa HRT-a

Rene, Goran, Mirko
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 18:20   #48
Ovo se više ne gleda.... šteta bila je dobra emisija.
serafin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 09:33   #49
Danijela je naprosto neizdrživa. Gledala djeca emisiju u drugu sobu sam je ćula kako kriješti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:27   #50
Sve dobro naši brzo unište tak i ovu emisiju, kreštava Danijela i anonimci kapetani bez humora.. Šteta..
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:36   #51
danas slucajno naletim na ovo, a ono tamo trbovicka

ne, hvala

vratite staru ekipu
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 03:39   #52
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Danijela je naprosto neizdrživa. Gledala djeca emisiju u drugu sobu sam je ćula kako kriješti.
slažem se! samo čekam da joj daju još koju emisiju, očito je podoban kadar.
šteta, ovo je bilo simpa, a sada je negledljivo
mimozica 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 21:10   #53
za vas koji ste gledali prošlu, kako se zove ona pjesma đavola koja je imala duži saksofon intro . Nisam zapamtio a svidjela mi se
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 00:47   #54
Ostani uz mene.
A sad brzo u kut se sramit jedno sat vremena.

Ontopic: Šteta, ove godine su malo fulali. Guraju toga Franu, pa onda Danči, ajme ajme koliko iritantnosti, čak im Fodor na toj ljestvici nije ni do koljena.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 09:57   #55
Quote:
Silvery kaže: Pogledaj post
Ostani uz mene.
A sad brzo u kut se sramit jedno sat vremena.

Ontopic: Šteta, ove godine su malo fulali. Guraju toga Franu, pa onda Danči, ajme ajme koliko iritantnosti, čak im Fodor na toj ljestvici nije ni do koljena.
Hvala. Zato je tu Kraljica (moderatorica ) Silvery da me nauči

Danijela kao da fura stil iz najslabije karike a to u ovom formatu emisije ne paše. Ono dvoje novinara je ok. goran i rene nisu mogli jer sada rade na novoj kaj ne
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:10   #56
Pa ja ne vjerujem. Toliko malo zabavnog na HRTu i onda kada nešto dobiju i nađu upropaste. Pa koja i čija je to politika??? Pa plaćam pretplatu jer je moram plaćati. Sjajan i zabavan šou ste pretvorili u krevelj šou! ZAŠTO??? Dajte mi molim vas neki suvisli odgovor. Nemam ništa protiv ovih mladih ali prvu ligu ste zamjenili trećom. A tako sam se veselila...
mahovina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 11:18   #57
Navojec i Rene su dobivali honorar od 10 000 kuna po emisiji. Onda im to nije bilo dosta pa su tražili još povišicu. Na kraju ih je HRT odbio i stavio svoje ljude. Frano je inače voditelj na radio Sljemenu i prešao je na HTV kao i pola njegove ekipe (Minja iz "Što vas žulja?" i Jelena Pajić iz DJH)
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 12:18   #58
Quote:
Hummingbird12 kaže: Pogledaj post
Hvala. Zato je tu Kraljica (moderatorica ) Silvery da me nauči
Nema na čemu.
Ljube, nisam više (mod). :lakše se diše:

Quote:
Danijela kao da fura stil iz najslabije karike a to u ovom formatu emisije ne paše. Ono dvoje novinara je ok. goran i rene nisu mogli jer sada rade na novoj kaj ne
Ma mlade snage dobro dođu, ali u kombinaciji sa Danijelinim stilom to izgleda bar 2-3 koplja ispod u odnosu na prijašnju postavu. Prenapadno, što je ponekad sasvim OK, ali ako nedostaje humora onda...well, flop. Dobro, nismo ni mogli očekivati nešto ekstra kad je ono dvoje prigrlila Nova TV.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 21:35   #59
Trbovićku ne podnosim.Emisija je deprimirajuća.To je kao za debile sa američkog sjeverozapada.
DamokloSketiska is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 23:04   #60
Dok je bila stara ekipa Navojec, Bitorajac, Fodor ova emisija mi je bila super i gledao sam skoro svaku nedjelju, ali sa ovom novom ekipom postalo je negledljivo. Ne znaš ko je iritantniji, Trbovićka ili oni kapetani.
Donald Mallard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.