Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2015., 20:33   #61
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Definiraj dobra. Pala si na njega ali je ostao neozlijeđen?
Tako je, potrudila sam se pažljivo pasti
NiLuna is offline  
Old 16.07.2015., 22:20   #62
Nije ovaj slučaj ništa čudno. Ova slika objašnjava stvarne muško ženske odnose, kao i najčešće rezultate takvih odnosa. Relano oslikava stvarni život puno više nego što bismo mi to htjeli Ispada da je 'sweet girl' najsretniji tip osobe u ovom lancu jer jedina dobije ono što želi (ako izuzmemo sponzoruše tj bitch), što se slaže sa mojim saznanjima i iskustvom.


rolandus is offline  
Old 16.07.2015., 22:24   #63
Quote:
Alkoholicarka kaže: Pogledaj post
Dragi moji evo price. Upoznala sam decka s kojim sam osjetila nesto kao nikada prije s nijednim. Bili smo skupa par mjeseci bio mi je prvi decko. Prakticki sam i zivjela kod njega bilo je sve lijepo. Svaki put kad bih se vracala kuci pricala bih svojoj sestri kakav je o cemu pricamo itd a ona kao da je bila ljubomorna stalno mi je govorila da laze cak i za one male nebitne sitnice. Jedne veceri sam mu poslala da vise ne mogu bit s njim (ali htjela sam mu se vratit) ta poruka je bila da ga probudim malo jer se drogiro a ja sam se bojala jer sam ga jako voljela i dalje ga volim. Tu vecer smo se napile ja i moja sestra i ona ga je vikala ispred njegovog stana. On je izasao van i pozvao nas da udemo na pice. Bila sam ljuta jer nisam htjela da se upoznaju oduvijek me bilo strah da ce se to dogodit. Brzo sam ju nagovorila da izade van ali ona je kasnije otisla kod njega i cijelu noc provela tamo. Tjednima je odlazila kod nekog decka cije ime mi nije htjela rec samo da je to "stari prijatelj iz osnovne" i jednom sam ih uhvatila na dijelu. Bili su skupa u krevetu. To me shrvalo mama mi je rekla da ce bit uvijek uz mene i da joj je strasno zao. Od tog dana se ponovno preselila kod tate. Ja sam ih sanjala svaku noc, budila se uplakana, mjenjala muskarce kao carape i pocela jako puno pit. Vidala sam ih subotom a vidali su ih i moji prijatelji svaki put je bolno. Nakon nekoliko mjeseci dosadila sam svojoj mami i htjela je da ona ponovno dolazi kod nas jer je ipak i ona njena kcerka. A sta ja ipak sam se morala s tim pomiriti. Onda smo se opet pocele druziti i redovno smo skupa isle kod njega. Vidla sam ga kako ju gleda on ju voli a ona ga je samo iskoristavala. Godinu dana je proslo ona i dan sanas ne zeli priznat da je bila sa njim a znala je ostat kod njega po par dana. I znate kak se kaze sve se vraca sve se placa pa njoj nije jer se njena stara ljubav rastala nakon pet godina i sad su skupa. Sto bi vi na mom mjestu??
Nismo mi ti ovdje od jučer. Ti nas zezaš. Ja misljim kako ste ti i sestra prevarile toga dečka.
Vaxxx is offline  
Old 16.07.2015., 22:29   #64
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Nije ovaj slučaj ništa čudno. Ova slika objašnjava stvarne muško ženske odnose, kao i najčešće rezultate takvih odnosa. Relano oslikava stvarni život puno više nego što bismo mi to htjeli Ispada da je 'sweet girl' najsretniji tip osobe u ovom lancu jer jedina dobije ono što želi (ako izuzmemo sponzoruše tj bitch), što se slaže sa mojim saznanjima i iskustvom.


al nije svaka bitch sponzorusa, neke su jednostavno..bitch
niptuck is offline  
Old 16.07.2015., 22:29   #65
Rolandus, svaka čast. Kradem ovu sliku jer paše na više tema.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 16.07.2015., 22:33   #66
Ova s mačkom je sigurno neka usovka
UnknownRoad is online now  
Old 16.07.2015., 22:44   #67
Ne kontam koja je svrha ove macke na kraju. Tiha cura postane ljubitelj macaka u seksualnom smislu ili sta?

Inace, slika puca u samu bit ljubavne problematike. Vrh!
vilijam is offline  
Old 16.07.2015., 22:52   #68
Quote:
vilijam kaže: Pogledaj post
Ne kontam koja je svrha ove macke na kraju. Tiha cura postane ljubitelj macaka u seksualnom smislu ili sta?
Simbol usidjelištva.
Almost Rosey is offline  
Old 16.07.2015., 23:01   #69
Slika je definitivno savršeni sažetak svih rasprava o m/ž odnosima.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 16.07.2015., 23:27   #70
Apropos ove slike gore, to nije točno.

Ovo je pravo stanje stvari:

Vaxxx is offline  
Old 16.07.2015., 23:38   #71
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Old 16.07.2015., 23:59   #72
Quote:
UnknownRoad kaže: Pogledaj post
Ova s mačkom je sigurno neka usovka

Kronicna usovka
Complicated is offline  
Old 17.07.2015., 09:33   #73
Dost zajebancije.


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.