Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2015., 02:18   #5041
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Samo cu izjaviti da kupujete li mozda sladoled na akciji od jucer do sutra... one fejk snikerse i marsove njihove. Dakle ne cokoladice nego takav sladoled... da je fejk Mars puuuni bolji od fejk Snickersa. Vise karamele. Fina kombinacija.
15 kn 350ak grama

Kupio sam well... odredjenu kolicinu za troznamenkasto kunovlje
i mi smo danas uzeli 1 paket tog peanut choco-a, ako na isti mislimo? al sve si mislim... malo smo uzeli
pridružujem se pohvalama! 14-15kn za 5 kom. u kutiji je super cijena za taj okus bolji od marsa i snickers sladoleda u originalu (a i ti su mi dragi )

Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
To sam se i ja pitala, ko to kupuje. Sumnjam da rezu i iskreno bila me sramota gnjaviti zaposlene za to, jer ionak jedva disu od posla.
ne režu, ja pitala pa iz prve ruke... al kupuju se te lubenice ko lude pa mora da su stvarno dobre, ja svako malo vidim neku familiju kako vuče jednu-dvije po dućanu... (valjda ovisi koliko je članova taj dan u kupovini pa koliko mogu potegnuti )
ma.nx is offline  
Old 26.07.2015., 02:23   #5042
Nikad mi nije bilo jasno tko kupuje te ogromne, cijele lubenice
Zlatica Blatica is offline  
Old 26.07.2015., 06:03   #5043
Ljudi koji jako vole i mogu pojest lubenice
Prema mom iskustvu obično su bolje veće, osim onih tsmnozelenih okruglih kojih uopće nema. Al duguljaste su bolje kad su veće, čini mi se.
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 26.07.2015., 10:56   #5044
Quote:
ma.nx kaže: Pogledaj post
i mi smo danas uzeli 1 paket tog peanut choco-a, ako na isti mislimo? al sve si mislim... malo smo uzeli
pridružujem se pohvalama! 14-15kn za 5 kom. u kutiji je super cijena za taj okus bolji od marsa i snickers sladoleda u originalu (a i ti su mi dragi )
Pa sad ne bih isao tako daleko stavivsi ih ispred originala... no s obzirom ns ovu cijenu ic okej.
No ovaj kikirikasti me nije zadovoljio koliko onaj karamela cokolada. On je bas fino zaokruzen.. Ovaj s kikirikijem ima kikirikija u manjoj mjeri nego li bi trebao... i nisu dovoljno przeni. Osjeca se na momente preslatki kao ostatak secera... nije to dovooljno dobro. Snickers sladoled je za njega stariji zgodniji brat.
Deedy is offline  
Old 26.07.2015., 12:26   #5045
Ja uzela fejk Snickers iako sam vidjela ovdje da je Mars kakti bolji. Nije skup o pa da isprobam, original mi je preskup s obzirom na to kojim intenzitetom jedem sladolede.

I da, netko je bio pisao da vlada nestašica plave čokolade, na Savici ih i dalje ima u čist fajn količinama.
BitterSweet is offline  
Old 26.07.2015., 18:26   #5046
mi išli ispraviti grešku i kupili još i kutiju caramel choco sladoleda ja još nisam probala, al momak kaže da su mu tu negdje, oboje jako dobri
ma.nx is offline  
Old 26.07.2015., 21:43   #5047
Zna li netko kakva je ova češka salama, nešto kao čajna? Stvarno je sumnjivo jeftina.

I koliko košta spomenuti crni cheddar?
Hiawatha87 is offline  
Old 26.07.2015., 22:09   #5048
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Ljudi koji jako vole i mogu pojest lubenice
Prema mom iskustvu obično su bolje veće, osim onih tsmnozelenih okruglih kojih uopće nema. Al duguljaste su bolje kad su veće, čini mi se.

I prema mom iskustvu te duguljaste su puno bolje kad su veće. Mi svaki drugi dan kupimo jednu ogromnu :-D
Vida36 is offline  
Old 26.07.2015., 22:22   #5049
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno tko kupuje te ogromne, cijele lubenice
Npr ja, a samo ja doma jedem lubenice.
Dva-tri dana je jedem kao lubenicu, a onda je očistim od koštica, izmiksam, natočim u boce i pijem još tjedan dana. Onda ide nova. Najviše volim po ovim paklenim vrućinama za doručak drmnuti sok od lubenice s Hendrick's Ginom.

Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Ljudi koji jako vole i mogu pojest lubenice
Prema mom iskustvu obično su bolje veće, osim onih tsmnozelenih okruglih kojih uopće nema. Al duguljaste su bolje kad su veće, čini mi se.
Točno ! Kod tih grčkih divova najbolje su baš te najveće. Manje imaju slabiji okus i nisu tako slatke.
Pellaprat is offline  
Old 27.07.2015., 00:03   #5050
Quote:
Hiawatha87 kaže: Pogledaj post
Zna li netko kakva je ova češka salama, nešto kao čajna? Stvarno je sumnjivo jeftina.

I koliko košta spomenuti crni cheddar?
Ako misliš na salamu Visočinu, kvaliteta joj je u skladu s cijenom. Jako loša. Sva sreća da sam kupio 100g, a ne cijelu kobasu...
judolino is offline  
Old 27.07.2015., 15:23   #5051
Probala fejk Snickers sladoled. Zaključak je da mi je fejk Snickers puno finiji od sladoledne verzije. Što ne mora značiti da bi mi pravi Snickers sladoled bio bolji, možda mi jednostavno ne paše.

I veći mi je gušt Lidlov sladoled na štapiću.
BitterSweet is offline  
Old 27.07.2015., 16:12   #5052
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Npr ja, a samo ja doma jedem lubenice.
Dva-tri dana je jedem kao lubenicu, a onda je očistim od koštica, izmiksam, natočim u boce i pijem još tjedan dana. Onda ide nova. Najviše volim po ovim paklenim vrućinama za doručak drmnuti sok od lubenice s Hendrick's Ginom.
Eee vidis, i ja cu si smutiti jedan sokic, jer sam kupila cetvrtinu koja je bas losa. Brasnasta skroz.
Zlatica Blatica is offline  
Old 30.07.2015., 20:57   #5053
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Ako misliš na salamu Visočinu, kvaliteta joj je u skladu s cijenom. Jako loša. Sva sreća da sam kupio 100g, a ne cijelu kobasu...
Nažalost nisam na vrijeme vidio ovaj post. Kupio sam kobasicu (a inače nikad ne kupujem slične salame) i stvarno je loša.
Hiawatha87 is offline  
Old 30.07.2015., 22:42   #5054
od ponedjeljka azijski tjedan..fini umaci i začini,jogurti
ivys is offline  
Old 30.07.2015., 22:53   #5055
valja li što od tih azijskih umaka?
inače nemam naviku kupovati gotove umake, i azijski tjedni su mi super samo zbog različitih vrsta noodlesa , ali naredni mjesec će mi biti malo lud, pa možda da uzmem nešto za krizne zalihe
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Old 31.07.2015., 01:03   #5056
Degustirao sam "čedar".
Nije tak loš za sir po pet banki kila, ali to s pravim čedrom veze nema.
judolino is offline  
Old 31.07.2015., 04:57   #5057
Quote:
o-killed kaže: Pogledaj post
Ljudi koji jako vole i mogu pojest lubenice
Prema mom iskustvu obično su bolje veće, osim onih tsmnozelenih okruglih kojih uopće nema. Al duguljaste su bolje kad su veće, čini mi se.
ima tamnozelinih okruglih na Kvatricu
__________________
Toliko briga oko viška kilograma. Niko da se brine za manjak pameti!
Tavanka is offline  
Old 31.07.2015., 06:46   #5058
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
ima tamnozelinih okruglih na Kvatricu
Sad ih više ni ne gledam. Ak ne smijem mrknut 2-3 kile, odbijam i probati :
__________________
-
"There is no love sincerer than the love of food."
o-killed is offline  
Old 31.07.2015., 09:46   #5059
Quote:
Zlatica Blatica kaže: Pogledaj post
Nikad mi nije bilo jasno tko kupuje te ogromne, cijele lubenice
Ja kupujem.
Troje nas je slistimo za jedan dan bez ikakvih problema.
Volimo i bijeli dio, a obavezno napravim od tog bijelog dijela nekoliko flašica marmelade za zimu (ili ukiseljeno poput krastavaca).
missm is offline  
Old 31.07.2015., 11:29   #5060
Quote:
xavierkat kaže: Pogledaj post
valja li što od tih azijskih umaka?
inače nemam naviku kupovati gotove umake, i azijski tjedni su mi super samo zbog različitih vrsta noodlesa , ali naredni mjesec će mi biti malo lud, pa možda da uzmem nešto za krizne zalihe
isporban tikka masal i super je. onaj korma mi je užasan. probala i šiknula u wc.
volim čokoladu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.