Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2007., 04:28   #81
priznas da zderes govna, svaka cast
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 04:41   #82
ćelave
ramms+ein is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 14:15   #83
ćelave, djeluju nevinije, mada mi ni uskličnik nije loš.
__________________
Dream like this must die...
Duyam is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 14:00   #84
Da ne otvaram novu temu.

Stariji od 30 - istina ili laž, ne volite ćelavice?
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:27   #85
nije vazno dal je celava, irokez, zbunje, sikara ili dzungla. glavno je da fino mirisi.
ja volim raznolikosti
zigy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:32   #86
da bude glatka, što friškije obrijana
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 02:20   #87
Quote:
soulcrew kaže:
da bude glatka, što friškije obrijana

__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:02   #88
Meni je npr. ljepse kad je ostavljena samo crtica iznad znamo cega... Ne znam zasto, ljepse mi je tako nego skroz golo.. Moj dragi se nije bunio protiv toga, ALI je htio da jednom bude gola pa smo i tu zeljicu ispunili! I super mu je! Naravno, vise mu se tako svida.. Pa ce tako mozda i ostati!
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:04   #89
Meni je npr. ljepse kad je ostavljena samo crtica iznad znamo cega... Ne znam zasto, ljepse mi je tako nego skroz golo.. Moj dragi se nije bunio protiv toga, ALI je htio da jednom bude gola pa smo i tu zeljicu ispunili! I super mu je! Naravno, vise mu se tako svida.. Pa ce tako mozda i ostati!
 
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 16:16   #90
govori se o 1 ševi, 3,5... ili više?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:11   #91
po zimici to malo zaraste,ali sa prvim znacima sunca i topline sve nestaje sa vidika
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 17:14   #92
Dlakave pičke imaju svoju čar zbog toga što ne pružaju samo dodir kurca i pičke, nego daju i vizualni užitak jer kad baciš pogled na takvu pičku znaš da se ispod krije fina sočna pička, al pošto ju direktno ne vidiš moraš malo i maštat.
Za razliku od obrijane koju direktno vidiš i onda doživiš razočarnje jer samo vidiš prorez odnosno rupu na koži i to je to.
Jedina prednost obrijane pičke je ta da kad ližeš takvu pičku ne smetaju ti dlake i ne zaleti ti se dlaka u grlo.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 19:58   #93
Quote:
outoftheblue kaže:
Dlakave pičke imaju svoju čar zbog toga što ne pružaju samo dodir kurca i pičke, nego daju i vizualni užitak jer kad baciš pogled na takvu pičku znaš da se ispod krije fina sočna pička, al pošto ju direktno ne vidiš moraš malo i maštat.
Za razliku od obrijane koju direktno vidiš i onda doživiš razočarnje jer samo vidiš prorez odnosno rupu na koži i to je to.
Jedina prednost obrijane pičke je ta da kad ližeš takvu pičku ne smetaju ti dlake i ne zaleti ti se dlaka u grlo.
neka fala ja ne volim iznenađenja - obrijana, a može i lagani friz izdad al kratki!
__________________
Mijenjam sobnu lampu za istu takvu dvosobnu...
dzontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 20:01   #94
Quote:
outoftheblue kaže:
Dlakave pičke imaju svoju čar zbog toga što ne pružaju samo dodir kurca i pičke, nego daju i vizualni užitak jer kad baciš pogled na takvu pičku znaš da se ispod krije fina sočna pička, al pošto ju direktno ne vidiš moraš malo i maštat.
Za razliku od obrijane koju direktno vidiš i onda doživiš razočarnje jer samo vidiš prorez odnosno rupu na koži i to je to.
Jedina prednost obrijane pičke je ta da kad ližeš takvu pičku ne smetaju ti dlake i ne zaleti ti se dlaka u grlo.
A,sirovine od žene dobro si ti njih podučila-detaljno i školski
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:19   #95
Quote:
PERLA-zd kaže:
A,sirovine od žene dobro si ti njih podučila-detaljno i školski
My compliments
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger