Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2011., 20:26   #601
Quote:
BobicaBo kaže: Pogledaj post
imate li uz redovnog pedijatra možda i privatnika - i možete li mi koga preporučiti - Novi Zagreb bi bio idealan!
polazim od sebe , idem kod priv, ginekologa i nema čekanja, nema gnjavaže, papatest mi pošalju doma poštom - ma milina

a dijete vodim liječniku, čekam po 2 h u prepunoj čekaonici i još brinem hoćemo li šta pokupiti još u čekaonici. kad konačno dođemo na red, posveti nam minutu dvije i pitam se odakle onda tolika gužva i zašto to toliko čekamo!?!? postoje termini za bolesne i zdrave razdovjeno - ali nakraju se svi pobrkaju jer je svima nešto hitno!

mi smo rijetko kod doktora i mislim da nam to ne bi bio preveliki trošak - a onda opet zdravlje nema cijenu!
Mi idemo u privatnu Polikliniku Helena i nedavno su nam rekli da uskoro otvaraju podružnicu U Novom Zagrebu, pa pitajte. Mislim da su rekli u centru Novamed?!
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 20:33   #602
kojeg pedijatra možete preporučiti u Vrapču
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 23:45   #603
Quote:
R-winter kaže: Pogledaj post
Mi idemo u privatnu Polikliniku Helena i nedavno su nam rekli da uskoro otvaraju podružnicu U Novom Zagrebu, pa pitajte. Mislim da su rekli u centru Novamed?!
Mene zanima kako izlaziš na kraj sa soc. pedijatrom kad trebaš bolovanje. Da li uvaži nalaz privatnika, da li inzistira da vidi i pregleda dijete? Zanima me jer bih i ja sličnu praksu s privat pedijatrom.
__________________
Princeza 6.11.2007. Princ 19.09.2011.
Cattleya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 10:41   #604
Ja u Ri svakako preporucam dr.Jasnu Jurković-Petrušić
Deliceus-Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 15:17   #605
Quote:
Cattleya kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako izlaziš na kraj sa soc. pedijatrom kad trebaš bolovanje. Da li uvaži nalaz privatnika, da li inzistira da vidi i pregleda dijete? Zanima me jer bih i ja sličnu praksu s privat pedijatrom.

Mi smo djecu prijavili od rodjenja kod svog obiteljskog liječnika kojem je to super. Dobiva novce preko HZZO za našu djecu a samo mi služi za ev otvaranje bolovanja, ev lijekove ili uputnice. Imamo Croatia osiguranje i većinu stvari obavljamo preko njih u Poliklinici Heleni
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:38   #606
Ljudi upopmoć!!
Molim Vas ako netko zna nekog dobrog pedijatra u Sesvetama..Mi smo kod dr.Šešo-Šimić i ne mogu ja reći da ona kao doktor nije dobra ali masu puta postoji neki problem kada nemam potrebu voditi dijete u ambulantu nego samo trebam savjet doktora, ali nju se na telefon apsolutno ne može dobiti..oprostite ako griješim, shvaćam da imaju posla ali smatram da sestra nije mjerodavna da mi kaže što da u određenim slučajevima dam djetetu ili što da s njom radim, da je mjerodavna bila bi doktor a ne sestra..a ja sam se sa tom sestrom već napričala..To me sve već jako frustrira jer sada npr. kad je doba viroza, gripa itd bila bi luda da zdravo dijete vodim tamo da dobijem eventualno savjet ili potvrdu za nešto što pretpostavljam..Vjerujem da ima roditelja koji me razumiju i molim ako netko ima kakvu preporuku da mi javi..
__________________
tko pita ne skita..
vitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:52   #607
vitas, razumijem te. Ja svoju rijetko zovem, ali znam da kad smo tamo, recimo kod sestre, često zvoni telefon i sestra uredno spaja sa doktoricom. Jedino ako doktorica taj tren ne može razgovarati, sestra kaže da se nazove kasnije. Uglavnom, između dva pacijenta se doktorica normalno javi na telefon.
Mi smo na Jarunu pa ti ne mogu dati preporuku.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 21:13   #608
Quote:
vitas kaže: Pogledaj post
Ljudi upopmoć!!
Molim Vas ako netko zna nekog dobrog pedijatra u Sesvetama..Mi smo kod dr.Šešo-Šimić i ne mogu ja reći da ona kao doktor nije dobra ali masu puta postoji neki problem kada nemam potrebu voditi dijete u ambulantu nego samo trebam savjet doktora, ali nju se na telefon apsolutno ne može dobiti..oprostite ako griješim, shvaćam da imaju posla ali smatram da sestra nije mjerodavna da mi kaže što da u određenim slučajevima dam djetetu ili što da s njom radim, da je mjerodavna bila bi doktor a ne sestra..a ja sam se sa tom sestrom već napričala..To me sve već jako frustrira jer sada npr. kad je doba viroza, gripa itd bila bi luda da zdravo dijete vodim tamo da dobijem eventualno savjet ili potvrdu za nešto što pretpostavljam..Vjerujem da ima roditelja koji me razumiju i molim ako netko ima kakvu preporuku da mi javi..
Razumijem te u potpunosti, jer sam i sama bila mnogo puta u situaciji da sam trebala doktoricu, a sestra Marija je fino digla slušalicu i stavila je sa strane da ju pozivi ne ometaju... Onaj njen ton: Gooospoooođo... me sto puta iziritirao stvarno, ali puno puta mi je također izašla u susret. Kako god bilo ona radi još samo slijedeći tjedan i ide u penziju, tamo već sjedi nova mlada sestra. Tako da možda i nije pametno zbog sestre koja odlazi mijenjati fantastičnu (bar meni) pedijatricu.
zeko_79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 22:23   #609
Quote:
ZanLuk kaže: Pogledaj post
Bok,

mogu samo pitat dal ste bili taj put kad ste bili bolestni prvi put u ovoj Polikliniki ili je potrebno doč več prije jednom tek tolko da te stave u neki registar?

Puno hvala na odgovoru
Ne, prvi put smo išli sa 6mj jer je imala neki šum na srcu,ustanovljen nakon poroda (neki sitni) ali su nam rekli da odemo provjerit,UZV i EKG nakon 6mj i ništa, sve je bilo OK, makar otišli smo i 6mj kasnije još jednom za svaki slučaj (opet kod njih)
Da bili smo u kompjuteru kad smo došli vidjet kaj je sa kašljem. Ali ne trebaš dolaziti samo na upis, nazoveš kad ti treba i dođeš.
Lea1805 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 09:37   #610
Quote:
zeko_79 kaže: Pogledaj post
Razumijem te u potpunosti, jer sam i sama bila mnogo puta u situaciji da sam trebala doktoricu, a sestra Marija je fino digla slušalicu i stavila je sa strane da ju pozivi ne ometaju... Onaj njen ton: Gooospoooođo... me sto puta iziritirao stvarno, ali puno puta mi je također izašla u susret. Kako god bilo ona radi još samo slijedeći tjedan i ide u penziju, tamo već sjedi nova mlada sestra. Tako da možda i nije pametno zbog sestre koja odlazi mijenjati fantastičnu (bar meni) pedijatricu.
Ma to i mene spriječava jer doktorica mi je stvarno ok, ali pucam na živce kad ih zovem i da napomenem da niti jednom nisam došla do doktorice. Bili smo par puta na zamjeni kod dr.Borovčak kad je naša bila na godišnjem i doktorica mi je bila ok i kad god sam zvala dobila sam ju na telefon no zadnji put mi je rakla da mi je mala dehidrirala i da joj dajem rehidrimix jer nije htjela niša piti (nije povraćala niti imala proljev nego samo temperaturu tj virozu) i ako ne pije ništa do navečer da idemo u zaraznu. Kad smo došli gore doktor je popljuvao i nas i nju zbog rehidrimiksa i rekao da nije čudo što dijete neće ništa piti jer je to stvarno odvratno i da otkud njoj da je dehidrirala ako ne povraća niti ima proljev..pa ti sad znaj..uglavnom meni je Šešo-Šimić ok..kad dođemo k njoj, a što se sestre tiče, ona je već ljetos trebala otići u mirovinu pa ništa..sad se samo nadam da bude, a opet, tko zna kakva će sada doći..
__________________
tko pita ne skita..
vitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 09:38   #611
Quote:
cuba libre kaže: Pogledaj post
vitas, razumijem te. Ja svoju rijetko zovem, ali znam da kad smo tamo, recimo kod sestre, često zvoni telefon i sestra uredno spaja sa doktoricom. Jedino ako doktorica taj tren ne može razgovarati, sestra kaže da se nazove kasnije. Uglavnom, između dva pacijenta se doktorica normalno javi na telefon.
Mi smo na Jarunu pa ti ne mogu dati preporuku.
Blago tebi, ma čovječe, ždere me to jer znam da ima ženska u bosni koja svoju pedijatricu zove ako treba u pola noći!! Pa ti vidi činjenicu gdje je naše zdravstvo..no to nije ništa novo, na žalost
__________________
tko pita ne skita..
vitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:33   #612
ima li tko preporuku za pedijatra na području Sv. Nedelja, Samobor, ili zapadni dio Zagreba (Prečko, Špansko, Malešnica, Podsused, Vrapče..) da prima nove pacijente?
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 22:25   #613
Quote:
vitas kaže: Pogledaj post
Blago tebi, ma čovječe, ždere me to jer znam da ima ženska u bosni koja svoju pedijatricu zove ako treba u pola noći!! Pa ti vidi činjenicu gdje je naše zdravstvo..no to nije ništa novo, na žalost
Ne znam, ja tak ne mislim. Pa kud bi došli pedijatri da se javljaju stalno svakom pacijentu- imaju ih preko 1000! Za tak nešto bi mozda trebalo pisati e mail, ako je banalno pitati sestru a ako nije onda ionako dijete treba pregled- nije u redu tražiti od doktora da postavlja dijagnozu ili daje terapiju preko telefona. Ja stvarno ne mogu reci da naši pedijatri nis ne rade pa se ne javljaju na telefon....
R-winter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 14:28   #614
Ženske, jel ima netko iskustva sa Dr. Erinom Leonom Cetnić, DZ Kruge?
__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 18:17   #615
Vidim da ima puno pitanja a malo odgovora... Pa ću i ja pitati kakva su vam iskustva i preporuke za pedijatre u zapadnom dijelu grada.

Kakav je doktor Buršić u DZ Vrapče? Ako imate kakva iskustva, podijelite ih s nama!
juan maria birnbaum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 16:17   #616
Quote:
R-winter kaže: Pogledaj post
Ne znam, ja tak ne mislim. Pa kud bi došli pedijatri da se javljaju stalno svakom pacijentu- imaju ih preko 1000! Za tak nešto bi mozda trebalo pisati e mail, ako je banalno pitati sestru a ako nije onda ionako dijete treba pregled- nije u redu tražiti od doktora da postavlja dijagnozu ili daje terapiju preko telefona. Ja stvarno ne mogu reci da naši pedijatri nis ne rade pa se ne javljaju na telefon....
A ne, ne, mislim da si me krivo shvatila/o..Radi se o tome da moja mala, hvala Bogu, nije često bolesna, najviše jer ne ide u vrtić..a prije par mjeseci smo imali jedan problem koji smo riješili kod doktorice tako da nam je dala neki sirup..recimo da se ta stvar ponovila i mene je samo zanimalo da li joj ja smijem ponovno dati taj sirup, a to je stvar koju bi mi mogla reći putem telefona, dakle mogla je ili reći možete joj dati toliko i toliko ili ne,dovedite ju k meni..no, obzirom da ju nisam dobila,a apsurd mi ju je bio zbog konkretno, zatvora jer se navikavala na kahlicu, bilo voditi ju u punu čekaonu bolesne djece, dala sam joj na svoju ruku par žlica tog sirupa i stvar se hvala Bogu sama pokrenula..o tome ja pričam, a ne o nekim ozbiljnijim problemima..ne shvaćam zdravlje svoga djeteta tako olako da očekujem da ju doktorica izliječi na neviđeno..
__________________
tko pita ne skita..
vitas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:13   #617
Danas odemo na redovan pregled kod svog pedijatra u St i on nam kaže kako smo među zadnjih sto primljenih kod njega,kako on za moje dijete nije dobio niti kune od HZZO-a već ga je liječio na lijepe oči.Al on i sam shvaća da je njegov poziv i humanitaran pa to nije problem.Al od pon.startaju e-uputnice a moje dijete nije zavedeno kod njega i on se mora rješavati djece.
Ja sam mu na to rekla kako sam čula za to al da se moraju rješavati starije djece.
Sad čekamo njegovu odluku hoće li nas ostavit kod sebe il moramo tražiti drugog pedijatra.

Moj sin ima 11 mj i nije mi jasno da ga tako može škartati.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:24   #618
Thumbs up

Quote:
Jupiterka kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kakva je dr. Gulić Lada iz DZ Retkovec? Da li olako prepisuje antibiotike, da li daje uputnice... Kakva je općenito?
Bilo kakva informacija je dobrodošla
Da li je bolja ona ili dr. Kostinčer-Pojić Andreja? Trebam upisati dijete, a ne znam ništa o ni jednoj..
dr. lada gulić ti je fenomenalna. stvarno je temeljita i odlična. sve pohvale. i njenoj sestri sandri također. moja kćekica je kod nje i mlađi brat. mama i ja smo prezadovoljne i sestrom i s njom. PREPORUČUJEM JU SVIMA !!!
ivona1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 14:17   #619
Dječji kirurzi - preporuke

Dakle,malena mi ima neku kvrzicu na nozi,pedica je rekla da nije strasno jer se ne siri ali da bi bilo dobro da se savjetujem sa kirurgom da vide kaj je to.
Ako postoji tema ispricavam se,ali pisem s mobitela pa su mi mogucnosti usj8racene.
Hvala
__________________
Patrik 17.01.2009. i Petra 06.12.2010.
Soon Li is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 17:09   #620
dr.Bogović-dječja kirurgija Rebro
LucijaV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:56.