Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2015., 11:01   #6521
Božo Petrov danas gost kod Stankovića. Cisto napomena, ovo je posljednja epizoda ove sezone.


Apple/iOS
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:01   #6522
Danas je gost Mate Mišo Kovač.

Ne znam kako će to Aca odraditi s obzirom da je Goran Bare lucidniji od Miše.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:07   #6523
Kako? Zar proslu nedjelju nije bila zadnja za ovu sezonu?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:15   #6524
Repriza.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 13:26   #6525
Hvala na infu
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 19:52   #6526
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Repriza.
Nisam znao.
__________________
Prvo te ignoriraju. Nakon toga te ismijavaju. Potom se protiv tebe bore. Na kraju pobjeđuješ.
Mahatma Gandhi
Jack Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2015., 15:34   #6527
Ali zašto repriza Miše?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:33   #6528
Jučer nam je Stanković dao reprizu gostovanja Vedrane Rudan u emisiji Nedjeljom u 2 iz 2003. godine, o tzv "teškom položaju žena". U studiju su bila i 2 dodatna novinara.

Vedrana Rudan je ispričala da je Andro Vlahušić (gradonačelnik Dubrovnika) javno izjavio da je pri izboru između dvije kandidatkinje za medicinsku sestru izabrao debelu, jer "ona pacijentima dobro pokazuje kako ne treba nezdravo živjeti". Vlahušić je debil, ali taj slučaj nema baš nikakve veze sa seksizmom, to je vrijeđanje debelih ljudi (neovisno o spolu). Nevjerojatno, svi u studiju su se složili da je to "seksizam" i da je to "na štetu žena" !!!!!!!!! Par minuta nakon toga, Vedrana Rudan je u istoj emisiji prisutnog radijskog novinara uvrijedila na isti način, na račun težine. Izjavila je da je ružan muškarac i da ima 150 kila. Na to nitko nije reagirao, to nije "seksizam".

U emisiji je Rudanica spomenula i standardnu izmišljotinu da je danas u Hrvatskoj svakih "15 minuta jedna žena pretučena". Svi u studiju su se složili da je to "činjenica". Iako to nije nikakva "činjenica" već izmišljotina bazirana na mješanju nekih stvarnih podataka s proizvoljnim multiplikacijama pojedinih javnih feministica.
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 12:57   #6529
Rudanicu ne volim. Prica nebuloze ali ovo kad je Vicku rekla da je debel je bio primjer sto se zenama dogada. Analogija. Ono, ako je zena od 150kg ruzna onda je i Vocko ruzan. Nije ga zaista isla vrijedati. Malo si krivo shvatio.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 10:34   #6530
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Rudanicu ne volim. Prica nebuloze ali ovo kad je Vicku rekla da je debel je bio primjer sto se zenama dogada. Analogija. Ono, ako je zena od 150kg ruzna onda je i Vocko ruzan. Nije ga zaista isla vrijedati. Malo si krivo shvatio.
Ne shvaćam.

Kad nekom kažeš da je debeo, to onda ima veze s njegovim spolom?! "Ženama se događa" da im netko kaže da su debele, a muškarcima se "to ne događa"?

I muškarci i žene jadnako, ako su debeli, trpe suptilne i manje suptilne primjedbe na težinu i izgled. Čak bih rekao da se muškarce manje štedi u tom smislu. No reći nekom ružnu primjedbu o debljini je ružno na 100 načina, ali nije nikakav "seksizam".
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 10:36   #6531
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Ne shvaćam.

Kad nekom kažeš da je debeo, to onda ima veze s njegovim spolom?!
Naravno da ima. Nećeš ženi reći da je debeo.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 18:12   #6532
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Jučer nam je Stanković dao reprizu gostovanja Vedrane Rudan u emisiji Nedjeljom u 2 iz 2003. godine, o tzv "teškom položaju žena". U studiju su bila i 2 dodatna novinara.

Vedrana Rudan je ispričala da je Andro Vlahušić (gradonačelnik Dubrovnika) javno izjavio da je pri izboru između dvije kandidatkinje za medicinsku sestru izabrao debelu, jer "ona pacijentima dobro pokazuje kako ne treba nezdravo živjeti". Vlahušić je debil, ali taj slučaj nema baš nikakve veze sa seksizmom, to je vrijeđanje debelih ljudi (neovisno o spolu). Nevjerojatno, svi u studiju su se složili da je to "seksizam" i da je to "na štetu žena" !!!!!!!!! Par minuta nakon toga, Vedrana Rudan je u istoj emisiji prisutnog radijskog novinara uvrijedila na isti način, na račun težine. Izjavila je da je ružan muškarac i da ima 150 kila. Na to nitko nije reagirao, to nije "seksizam".

U emisiji je Rudanica spomenula i standardnu izmišljotinu da je danas u Hrvatskoj svakih "15 minuta jedna žena pretučena". Svi u studiju su se složili da je to "činjenica". Iako to nije nikakva "činjenica" već izmišljotina bazirana na mješanju nekih stvarnih podataka s proizvoljnim multiplikacijama pojedinih javnih feministica.
Kod Rudanice je sve x 5. Još uvijek dvojim dal se radi o namjernom napucanom sarkazmu ili iskrenosti.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 18:14   #6533
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Naravno da ima. Nećeš ženi reći da je debeo.
__________________
Love Lickers
implosive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:53   #6534
Quote:
implosive kaže: Pogledaj post
Kod Rudanice je sve x 5. Još uvijek dvojim dal se radi o namjernom napucanom sarkazmu ili iskrenosti.
Rudanica je žena koju je u djetinjstvu zlostavljao otac, radovala se kad je umro, otvoreno mrzi muški rod, sve muškarce smatra nižim bićima.

Da ne bi bilo zabune oko mojeg "pretjerivanja", sve informacije iz ove prethodne rečenice su iz njezinog gostovanja kod Danijele Trbović, sve je ona sama tada izrekla. Žena je direktno u kameru, na HTV1 u terminu 18.45 h (kad su pred ekranima i mala djeca), izgovorila da muškarce smatra nižim bićima.

Na stranu to što niti voditeljica nije reagirala na ovaj spolni šovinizam, što naknadno nije reagirala ni tzv "pravobraniteljica ravnopravnosti spolova" (zamislite reakcije da je npr. Zdravko Mamić u istoj emisiji izrekao da sve žene smatra nižim bićima), spominjem to zbog jednog drugog razloga:

Znajući kakva je i kakve šovinističke stavove o muškarcima ima, novinarski je bolesno upravo tu osobu zvati u emisiju Nu2 da sveopćoj javnosti objasni sve o "položaju žena u našem društvu" 2003. godine, a još je bolesnije od Stankovića tu istu stvar reprizirati 2015. godine. Znamo da se Stanković i njemu slični vole upucavati ženama, pa makar i lažima tipa "mi muškarci smo govna prema ženama, žene jako pate od nas, doduše ja (Stanković) sam iznimka, je jedini među muškarcima ne tučem žene... a imam sexy tijelo.. i još sam gentleman...". Sramota je ovako dezavuirati javnu odgovornost i zbog zadovoljenja vlastite taštine davati javni prostor širenju antimuških laži...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 11:34   #6535
Quote:
Gugenheim kaže: Pogledaj post
Rudanica je žena koju je u djetinjstvu zlostavljao otac, radovala se kad je umro, otvoreno mrzi muški rod, sve muškarce smatra nižim bićima.

Da ne bi bilo zabune oko mojeg "pretjerivanja", sve informacije iz ove prethodne rečenice su iz njezinog gostovanja kod Danijele Trbović, sve je ona sama tada izrekla. Žena je direktno u kameru, na HTV1 u terminu 18.45 h (kad su pred ekranima i mala djeca), izgovorila da muškarce smatra nižim bićima.

Na stranu to što niti voditeljica nije reagirala na ovaj spolni šovinizam, što naknadno nije reagirala ni tzv "pravobraniteljica ravnopravnosti spolova" (zamislite reakcije da je npr. Zdravko Mamić u istoj emisiji izrekao da sve žene smatra nižim bićima), spominjem to zbog jednog drugog razloga:

Znajući kakva je i kakve šovinističke stavove o muškarcima ima, novinarski je bolesno upravo tu osobu zvati u emisiju Nu2 da sveopćoj javnosti objasni sve o "položaju žena u našem društvu" 2003. godine, a još je bolesnije od Stankovića tu istu stvar reprizirati 2015. godine. Znamo da se Stanković i njemu slični vole upucavati ženama, pa makar i lažima tipa "mi muškarci smo govna prema ženama, žene jako pate od nas, doduše ja (Stanković) sam iznimka, je jedini među muškarcima ne tučem žene... a imam sexy tijelo.. i još sam gentleman...". Sramota je ovako dezavuirati javnu odgovornost i zbog zadovoljenja vlastite taštine davati javni prostor širenju antimuških laži...
Ti kao da nikad nisi čuo za onu: Važno je tko kaže, a ne što kaže. Pa ako ju već gledaš kao osvjedočenog muškomrsca, šta te ima uzrujavat što ona kaže?
S druge strane, ne stavljaš ni samu emisiju u kontekst vremena u kojem je napravljena. Danas se stvar stubokom promijenila, sad ne moraju samo žene biti vječno mlade i zgodne, već i muškarci. Sad se i o Dreletu najviše piše kad skine koju kilu
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:02   #6536
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ti kao da nikad nisi čuo za onu: Važno je tko kaže, a ne što kaže. Pa ako ju već gledaš kao osvjedočenog muškomrsca, šta te ima uzrujavat što ona kaže?
Ne uzrujava me tko kaže, već gdje kaže.
U prime-timeu nacionalne televizije, pred djecom koja ručaju ili večeraju, u emisijama koje formiraju mišljenje javnosti.

Quote:
ball kaže: Pogledaj post
S druge strane, ne stavljaš ni samu emisiju u kontekst vremena u kojem je napravljena. Danas se stvar stubokom promijenila, sad ne moraju samo žene biti vječno mlade i zgodne, već i muškarci.
Upravo stavljam u kontekst vremena. Od 2003. godine, kad je emisija snimljena, do danas, donešeno je brdo zakona koji favoriziraju žene. Žene su dobile ogroman broj privilegija, postale su nadzastupljen spol u mnogim uglednim profesijama itd. Danas su žene u društvu u boljem položaju nego muškarci, klasični muškarci danas u mainsteramu društva praktički ne postoje.

A Stanković, ipak, DANAS (2015-te godine) reprizira Rudaničino "mišljenje o teškom položaju žena". Samo da bi dobio još više ženskih fanova, što zbog ljigavog "gentlemanstva" (pljuvanja vlastitog spola), što zbog činjenice da ga je Rudanica u emisiji opisala kao sexy i mišićavog...
Gugenheim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 01:42   #6537
u nedjelu u prvoj mile bandić
dark.s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 16:57   #6538
Bloger Krule novi komentator gostiju. Obećao da neće biti vulgaran, a oni ga zauzvrat neće cenzurirati.

Aj' da vidimo i to
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 17:23   #6539
Quote:
klasa optimist kaže: Pogledaj post
Bloger Krule novi komentator gostiju. Obećao da neće biti vulgaran, a oni ga zauzvrat neće cenzurirati.

Aj' da vidimo i to
To možeš trenutno vidjeti i na RTL-u.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 17:26   #6540
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
To možeš trenutno vidjeti i na RTL-u.
A da? Nemam pojma. Ovo za NU2 sam slučajno ubola najavu na fb.
__________________
Balkanski infinite loop: Marina Abramović gleda Bracu sa Srebrnjaka.
klasa optimist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.