Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2015., 22:25   #521
Otkad sam trudna vidim samo ćevape. :nemajka:

Zašto je to tako, ne znam, ali ćevapi mi se stalno jedu, a jedem ih svake prijestupe pa ono kad sam već na takvom mjestu šteta ih ne ne uzet.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 23:56   #522
Jesi probala iz Budweiser pivnice? Meni fini.
(sorry na offu, viša sila... trudnica )
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 07:41   #523
Jučer sam svratio do Koste na gablec. Zadnjih par puta kada sam htio je bila gužva pa nisam (zvao sam tulifonom). Ovaj puta je bilo skoro pa prazno, valjda su se ljudi spremali za mimohod
Nisam se mogao odlučiti bih li gurmansku pljesku ili uštipke, pa je konobar predložio da oprobam oboje.
Pljeska jako dobra, a uštipci su mi djelovali bljedunjavo nakon nje.
Svratio je i Kosta pitati dali je sve ok, i objašnjavao mi da mogu jelo zaljutiti kako ja želim jer sve rade nakon narudžbe. Inače, konobar mi je to propustio reći, ali sam htio da oni zaljute po svome da mi ne bude prevruće.
Još je objašnjavao da oni rade to što vole, i da im je cilj da gost bude zadovoljan.
Djelovao je lagano simpatično, a lagano kao manijak

Zaboravio sam ga priupitati kaj je sa novom lokacijom .. Ali sam zapazio da na stupu kraj ulaza ima onaj mini plakat na kojem piše da se TPK seli na Cvjetnu cestu.
Zaboravio sam i platiti parking, ali mi se parking bog smilovao i nije mi naplatio kaznu
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 12:57   #524
Smile

Poz svima...čitam ovo i mislim da niste dobro upućeni.bio sam jesti po stoti put na cvjetnoj..klopa je i dalje odlična.na upit o kosti dobio sam odgovor da je na Savskoj..znači očito inače ljubazni konobari goste obavijeste gdje je kosta samo eto meni nije ni bitno pored stvarno odlične klope.nek rade i jedni i drugi i to je to.
jugovac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 17:50   #525
Hvala što si otvorio profil i obavjestio nas o stanju naše upućenosti.
Zaista hvale vrijedan potez.
Igra mladog tigra!
shtifke is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 18:49   #526
Niti je profil tu radi ovakvih stvari niti radi igre..samo kažem ono što sam znam..a to je da su nam dvaput rekli da je Kosta u Savskoj i pitali dali želimo rezervaciju i dalje.lagao bih kada bi rekao da nije bilo odlično,od klope do usluge.Isto tako bi lagao kad bi rekao da nije i u Savskoj ukusno...samo tamo Kosta malo davi pričom..malo više nego bi trebao
jugovac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 19:22   #527
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Niti je profil tu radi ovakvih stvari niti radi igre..samo kažem ono što sam znam..a to je da su nam dvaput rekli da je Kosta u Savskoj i pitali dali želimo rezervaciju i dalje.lagao bih kada bi rekao da nije bilo odlično,od klope do usluge.Isto tako bi lagao kad bi rekao da nije i u Savskoj ukusno...samo tamo Kosta malo davi pričom..malo više nego bi trebao
A sto to ustvari znaš? Da je Kosta u Savskoj ili nešto drugo?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 20:54   #528
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Niti je profil tu radi ovakvih stvari niti radi igre..samo kažem ono što sam znam..a to je da su nam dvaput rekli da je Kosta u Savskoj i pitali dali želimo rezervaciju i dalje.lagao bih kada bi rekao da nije bilo odlično,od klope do usluge.Isto tako bi lagao kad bi rekao da nije i u Savskoj ukusno...samo tamo Kosta malo davi pričom..malo više nego bi trebao
a jel ti bolje u savskoj ili u cvjetnom? ili je identično?
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 21:08   #529
Podjednako je..menu je manje više isti..to znam jer dugo idem već tamo..bio i u Savskoj i nema neke razlike.osim što mi je ugodnije na cvjetnojcesti..vveći restoran..lijepsi..klima...parking.nema tu nekakve razlike a ovo prepucavanje oko imena isl..po meni pitaj Boga ko koga tu j...u to ne ulazim.klopa i samo klopa!tipkovnica mi nešto blokira isprike na greskama
jugovac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:36   #530
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Niti je profil tu radi ovakvih stvari niti radi igre..samo kažem ono što sam znam..a to je da su nam dvaput rekli da je Kosta u Savskoj i pitali dali želimo rezervaciju i dalje.lagao bih kada bi rekao da nije bilo odlično,od klope do usluge.Isto tako bi lagao kad bi rekao da nije i u Savskoj ukusno...samo tamo Kosta malo davi pričom..malo više nego bi trebao
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Podjednako je..menu je manje više isti..to znam jer dugo idem već tamo..bio i u Savskoj i nema neke razlike.osim što mi je ugodnije na cvjetnojcesti..vveći restoran..lijepsi..klima...parking.nema tu nekakve razlike a ovo prepucavanje oko imena isl..po meni pitaj Boga ko koga tu j...u to ne ulazim.klopa i samo klopa!tipkovnica mi nešto blokira isprike na greskama
...i onda je svizac zamotao čokoladu...

A mi svi pohrlili kod tebe Gazda u Cvjetnu.
Radi parkinga, klime, i Kostinog davljenja pričom.

Blokira ti tipkovnica?
Mislim da će ti to biti najmanji problem.

Reklamirati svoj ugostiteljski objekt možeš na ovom linku.

U suprotnom...
body halleck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 23:09   #531
Koji je tvoj problem neznam.Znam da me gospodin gore pitao za kvalitetu po dgovor je podjednako jedino ljepse je cvjetno.Nije možda?meni je..gazda?volio bi biti..bar u svom poslu tamo ne hvala.Zato bi te zamolio da ne lupetaš gluposti jer moj komentar klopa i ambijent.to je to.moje iskustvo
jugovac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:25   #532
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Podjednako je..menu je manje više isti..to znam jer dugo idem već tamo..bio i u Savskoj i nema neke razlike.osim što mi je ugodnije na cvjetnoj cesti..veći restoran..lijepsi..klima...parking.nema tu nekakve razlike
neko je rekao da je pečenjara u Cvjetnom naselju puna bez obzira što tamo nema ni k od Koste
ali da... veći lokal, parking i klima su sigurno razlozi zbog čega bi tamo neko otišao, hebeš roštilj druge stvari su važnije
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:43   #533
Za one koji nisu bili kod Koste u Savskoj, Kosta ima klimu. I radi taman - ni prehladno ni vruće. Vruć je samo roštilj. I genijalan.
I nema šanse da odem u Cvjetno iz inata prema onako drskom fejk marketingu na Fejsu (ili da kažem oVako drskom marketingu, budući je neprimjetno krenulo i na ovoj temi cvjetnati cvijetnće - ovo nije tipkovnička greška).
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:49   #534
ma neko bi se trebao zaletiti u toga fejk Kostu u Cvjetnom i ovdje ostaviti recenziju... ja bi da mi nije na drugom dijelu grada i da nije toliko vruće
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 01:54   #535
Možda je okej, zašto ne bi bilo ako se iole drže onoga što je postavio prije koji mjesec Kosta.
No čemu ići u fejk prostor kakvim ga oni sami predstavljaju marketinški jer tamo sigurno nije bolje (sudeći po iskustvima mojih frendova koji su bili na oba mjesta), a Kostin lokal radi ko ura?
Meni takav sadomazo stvarno ne treba.

Da su korektni i da to objave javno (bar inačicu za javnost, bez nekih pikanterija koje su nebitne za autsajdere iako jbg moguće zanimljive)- i pod 2. da je kod pravog Koste u Savskoj srozavanje kvalitete u igri- otišao bih, naravno.
Al u Savskoj se digla kvaliteta. Kad sam probao od damice punjeni batak nadbatak prije 15 dana mislio sam da sam u roštiljskom raju. Pasmaster!
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 10:47   #536
Gle dečki mene briga iskreno za njihovu problematiku,imam i svojih briga.jedino kažem da mi je bila klopa na nivou..isto kao i u Savskoj jedino mi je ugodnije s npr.posl.partnerima na cvjetnome
jugovac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 11:56   #537
Quote:
jugovac1 kaže: Pogledaj post
Gle dečki mene briga iskreno za njihovu problematiku,imam i svojih briga.jedino kažem da mi je bila klopa na nivou..isto kao i u Savskoj jedino mi je ugodnije s npr.posl.partnerima na cvjetnome
ma moraš shvatiti ekipu ovdje. čudno im je što se netko uključio u raspravu s prvim postom

pratiš inače gastronomiju tu?
bozhena123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:03   #538
I toliko ti je bolje bilo da si se registrirao na forum da ispraviš nepravdu od nekoliko komentara tu na nekom forumu?
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 12:07   #539
Istina da ima parking, al kaj nema i blizu u Savskoj? Na Cvjetnom se parking kolko znam tak i tak plaća jedino ak moš "izbjeć" te dve kune* il kolko ak SMS-om uz tablicu pošalješ PRAVI POGON, ne-KOSTA ili tako nešto pa na račun još dobiš i bonus jer si došao tamo jesti.

*Nisam škrta dat za parking, al kolko sam skužila i blizu Koste ga ima pa ono...
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 14:22   #540
za Flanjku možeš parkirati na dva mjesta: prvo je u Savskoj na parkiralištu ispred zgrade kojih 50 metara sjeverno, a drugo je divlje parkiralište iza pečenjare kad dolaziš iz Slavonske avenije
evo slika:
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.