Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2013., 21:47   #1
Kako upoznati normalnog, zabavnog dečka

Bok svima!
Već neko dulje vrijeme me zanima jedno pitanje.
Kako i gdje izlaze obični, normalni dečki? Već neko vrijeme pokušavam na sve načine upoznati nekog dečka s kojim bi dobila volju pričati,zezati se, izlaziti s njime, ali mi se čini kao da je to postalo nemoguće...Svi dečki koje upoznajem su ili prefeminizirani ili premutavi ili presramežljivi... ne kužim!
Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva
:-)
malena2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:49   #2
na internetu
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:49   #3
prvo ti nama reci što je tvoja definicija normalnog, poželjnog dečka...ovako svatko i svaka će imati drugačiju sliku u glavi i dobit ćeš 255 različitih odgovora, a možda ni jedno mjesto ne sadrži te koje tražiš
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:50   #4
pa di su nestali saša, tin i kedžo
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:51   #5
Pa stvar je takva da svi imamo periode kad ne možemo naći nikoga tko bi nam baš pasao. To je najnormalnije i samo je pitanje vremena kad češ naletiti na nekoga tko ti odgovara po pitanju karaktera.

A sada pitanje za tebe... iskreno razmisli i reci imaš li ti po svom mišljenju visoke kriterije?
Ne mislim pritom na fizički izgled već baš na to što si ti navela kao tvoj trenutni problem. Nemogućnost pronalaska nekoga tko bi ti karakterno odgovarao.
__________________
Neću se bojati. Strah pobjeđuje um. Suočit ću se sa svojim strahom. Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene.
I have a competition in me.
I drink your milkshake! I drink it up!
Niska rasta man is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:53   #6
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
Bok svima!
Već neko dulje vrijeme me zanima jedno pitanje.
Kako i gdje izlaze obični, normalni dečki? Već neko vrijeme pokušavam na sve načine upoznati nekog dečka s kojim bi dobila volju pričati,zezati se, izlaziti s njime, ali mi se čini kao da je to postalo nemoguće...Svi dečki koje upoznajem su ili prefeminizirani ili premutavi ili presramežljivi... ne kužim!
Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva
:-)
Takvi decki ni neizlaze
nik titanik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:54   #7
na misi i duhovnim obnovama
princeskrafnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 21:55   #8
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
Kako i gdje izlaze obični, normalni dečki?
Ja sam sutra oko 18h u Mr. Q na Kvatriću. Eto... svi koje žele vidjeti normalnog dečka i njegovu normalnu frendicu kako se normalno druže mogu navratiti. Bilo bi poželjno da plate koju pivu i partiju bilijara. Hvala.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:01   #9
Normalni ljudi su svuda oko nas, za prepoznati ih moras i sam biti normalan
TWO8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:03   #10
Quote:
TWO8 kaže: Pogledaj post
Normalni ljudi su svuda oko nas, za prepoznati ih moras i sam biti normalan
pa normalna je velika večina, samo što bi si svatko htio biti poseban i "lud"/"nenormalan"
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:07   #11
a koliko imaš godina?

i gdje to sve na svakojake načine upoznaješ te neadekvatne mamlaze?
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:08   #12
Quote:
mr-crime kaže: Pogledaj post
prvo ti nama reci što je tvoja definicija normalnog, poželjnog dečka...ovako svatko i svaka će imati drugačiju sliku u glavi i dobit ćeš 255 različitih odgovora, a možda ni jedno mjesto ne sadrži te koje tražiš
Imaš pravo...nisam spomenula jedan od problema...imam osjećaj da muškarci čim spomeneš fakultet završeni, i to pretežno muški faks, kao da pobjegnu glavom bez obzira...
A normalni za mene..dečko koji ima svoje ja...da nije "šlapa"... u smislu da ima neke svoje interese, hobije koje je spremna podjeliti s curom... da zna što traži od života i čvrsto stoji na zemlji s obje noge, a opet da je zezant...ne znam jesam li dobro definirala što tražim?
malena2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:10   #13
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo...nisam spomenula jedan od problema...imam osjećaj da muškarci čim spomeneš fakultet završeni, i to pretežno muški faks, kao da pobjegnu glavom bez obzira...
A normalni za mene..dečko koji ima svoje ja...da nije "šlapa"... u smislu da ima neke svoje interese, hobije koje je spremna podjeliti s curom... da zna što traži od života i čvrsto stoji na zemlji s obje noge, a opet da je zezant...ne znam jesam li dobro definirala što tražim?
takvih ti samo u zg-u ima barem kolika je dnevna naklada jutarnjeg
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:10   #14
Quote:
Niska rasta man kaže: Pogledaj post
Pa stvar je takva da svi imamo periode kad ne možemo naći nikoga tko bi nam baš pasao. To je najnormalnije i samo je pitanje vremena kad češ naletiti na nekoga tko ti odgovara po pitanju karaktera.

A sada pitanje za tebe... iskreno razmisli i reci imaš li ti po svom mišljenju visoke kriterije?
Ne mislim pritom na fizički izgled već baš na to što si ti navela kao tvoj trenutni problem. Nemogućnost pronalaska nekoga tko bi ti karakterno odgovarao.
Da, to se sve više pokazuje kao problem...u ranijem postu sam napisala što tražim od dečka i ispada da su to previsoki kriteriji... a stvarno ne mislim da je visoki kriterij tražiti dečka koji ima svoje ja, zna što hoće u životu, realan, a opet da je i zezant i maza itd... Po meni je to normalan dečko...ili sam u krivu?
malena2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:10   #15
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
.ne znam jesam li dobro definirala što tražim?
nisi, sve skupa zvuči kao horoskopski opis Strijelca iz 24 sata
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:12   #16
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo...nisam spomenula jedan od problema...imam osjećaj da muškarci čim spomeneš fakultet završeni, i to pretežno muški faks, kao da pobjegnu glavom bez obzira...
A normalni za mene..dečko koji ima svoje ja...da nije "šlapa"... u smislu da ima neke svoje interese, hobije koje je spremna podjeliti s curom... da zna što traži od života i čvrsto stoji na zemlji s obje noge, a opet da je zezant...ne znam jesam li dobro definirala što tražim?
zašto, pa pitaj FER-ovce što misle o curama sa svog faksa...
ovo svoje ja bi trebao imati gotovo svaki koji je na faksu(završio), u godinama završavanja faksa(početak rada) vrlo vjerovatno je da zna što želi...ovo ostalo neću komentirati.
fali ti malo još definicije da bi ti mogli reći gdje točno, koje ti hobije imaš, čime se baviš? nemoj biti škrta na informacijama i brzo ćeš dobiti ideju gdje se potencijal nalazi, jer ipak sve je u razlici potencijala
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:13   #17
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
a koliko imaš godina?

i gdje to sve na svakojake načine upoznaješ te neadekvatne mamlaze?
imam 27... Gdje sam tražila? Pa od standardnih mjesta izlazaka (klubovi), kafići, pa kazališta...prijatelji prijatelja...teretana... na poslu... ukratko :-)
malena2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:13   #18
Quote:
malena2012 kaže: Pogledaj post
Imaš pravo...nisam spomenula jedan od problema...imam osjećaj da muškarci čim spomeneš fakultet završeni, i to pretežno muški faks, kao da pobjegnu glavom bez obzira...
A normalni za mene..dečko koji ima svoje ja...da nije "šlapa"... u smislu da ima neke svoje interese, hobije koje je spremna podjeliti s curom... da zna što traži od života i čvrsto stoji na zemlji s obje noge, a opet da je zezant...ne znam jesam li dobro definirala što tražim?
a di to pobjegnu glavom bez obzira?
pa bar pola muškaraca udovoljava te tvoje zahtjeve (jedino tu nema zahtjeva "ljep ko apoljon")

s obzirom da ti je humor i zeznacija na viskom mjestu, pretpostavljam da imaš max 20-22god.
a mi koje priroda nije obdarila smislom za humor možemo čekati bolje dane, i cure koje traže malo ozbiljnije kvalitete od pričanja viceva i uveseljavanja društva.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:15   #19
Quote:
johnnie-walker kaže: Pogledaj post
takvih ti samo u zg-u ima barem kolika je dnevna naklada jutarnjeg
Eh samo da znam još gdje upoznati takvog, nitko sretniji :-)
malena2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2013., 22:16   #20
a kakav je to "muski" fakultet?
dastardly1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.