Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 18:28   #381
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
a kaj drugo očekivati kad piše baklava, karamela i halva?
Ma znam,ali ipak je pretjerano slatko.
I pistacija ima potpuno plastičan okus.

Baš sam mislila kupiti Macho Cheesecake,
ali odustajem. Hvala samotna.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 11:42   #382
ne znam jel luđi onaj koji je stavio ovo u prodaju ili ja što sam kupila

šećerna tabla sa rižom - za 3 kn (75 grama - šećerne table je 1/10 te gramaže - ostalo "riža")
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 12:08   #383
čak i ne piše na njoj čokolada nego mliječna kakaova ploča. umjesto kakaova mogli su staviti šećerna.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 10:22   #384
velika glad i kasni sat su me sinoć ponukali da odem do KFC-a
da ne duljim... kupio dva longera i dobio pecivo sa salatom i umakom te meso u tragovima... nevjerojatno, barem pola oba sendviča su bili prazni

Jebo me pas da sam tamo jeo bome bi na licu mjesta reklamirao ali budući sam uzeo za doma... sve u svemu ne znam kad će me ponovo vidjeti... doslovno je 50% svakog sendviča bilo bez piletine
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 11:00   #385
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
velika glad i kasni sat su me sinoć ponukali da odem do KFC-a
da ne duljim... kupio dva longera i dobio pecivo sa salatom i umakom te meso u tragovima... nevjerojatno, barem pola oba sendviča su bili prazni

Jebo me pas da sam tamo jeo bome bi na licu mjesta reklamirao ali budući sam uzeo za doma... sve u svemu ne znam kad će me ponovo vidjeti... doslovno je 50% svakog sendviča bilo bez piletine
ako kfc onda grander. ili bucket

kakav crni longer...
gmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 12:29   #386
ma KFC kao takav mi nije ništa posebno i da imam bilo što bliže... ali nemam zato me put i nanese jednom u 3. mj do KFC-a.
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 21:16   #387
Idem sa terena danas popodne, umoran kao pas i gladan za poludit. Svratim u Tisak da podignem paketić i vidim hladnjak sa sendvičima. Kupim jedan
Nitko mi nije kriv...
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 07:31   #388
meni valjda nema gore hrane od tih gotovih sendviča... niti jedan koji sam ikad probala nije bio ni blizu onog sendviča kakvog bi si ja sama složila... ali ni približno blizu a uvjerljivo najgori su mi oni tipa montana i sl. ajme, to mi je baš ono zadnje što bih stavila u sebe da ne umrem od gladi
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 08:41   #389
Sjećam se izleta u osnovnoj kad sam mislila da sam zadnji luzer jer sam s tatom u 5 ujutro kupovala friška peciva i radila sendviče doma, a frendovi su uvijek kupovali montanu na benzinskoj.

Kak su to meni fensi djeca bila I bila sam uvjerena da je to samo za klince bogatih roditelja A tko si još drugi može priuštit da mu netko drugi radi sendvič

Mogu birat taj tren koji okus im se jede! Šunka, sir, s mesom, bez mesa, tuna... Pa rezano na trokute

Još je i koštala baš jako puno.
Onda sam se jednom odrekla tri snickers sladoleda za sendvič, samo da probam tu divotu i bacila ga u smeće nakon prva dva griza

Nikad više
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:08   #390
otkoštena rebarca, kill gril dostava, mislim iz mamutice...

Otvorim onu alu posudicu i odmah mi se okrene želudac smrdljivo, pokvareno meso... zasmrdilo mi cijelu kuhinju

Ok, ne mogu reći nakon što smo ih nazvali dostavljač (inače skroz pristojan i simpa lik) uzeo je meso, pomirisao ga i složio se da je pokvareno, lijepo se ispričao, vratio mi pare (da nije bio ultra pristojan tražio bi ga bome i bakšiš natrag) i otišao.

Mislim ODVRATNO... meso nije "malo" smrdilo nego zaudaralo toliko da ne mogu reći da se kuharu "omaklo" nego je očito bilo APP ali to bi prošlo samo kod nekog ko nema osjet mirisa a vjerojatno ni okusa... a onda bi se taj otrovao

KATASTROFA i sram ih može biti. Kill grill me više nikad neće vidjeti... nigdje, niti jedan

Iskreno se nadam da gazda ovo čita pa da malo popriča sa kuharom ili se možda i on vodi onom Ak Prođe Prođe.

E pa nije prošlo a Kill Gril je bome prošlo svršeno vrijeme za mene.

Kad malo bolje razmislim ime im baš odgovara... da sam to pojeo lako moguće da bi me ubilo
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 13:17   #391
Sad mi je žao što nisam nazvao neku inspekciju i pokazao im meso i priloženi račun pa nek ih zatvore. Ok, jedino bi mi bilo žao dostavljača ali što ću mu ja
Ne možeš prodavati pokvareno meso i bok... za to treba ključ u bravu i takvu rigoroznu kaznu da gazdi više ne padne na pamet bilo što slično...

Eto, sad mi se okrene želudac kad se sjetim tog mirisa
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 07:09   #392
WOK by Matija Tapioka Noodles s povrćem i junetinom i Naranča-Đumbir umak

ne znam kako bi to opisala osim manjak okusa. Mesu je falilo mekoće, a povrću hrskavosti (iako je od povrća bio uglavnom luk)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 09:15   #393
limoncino, mislim da je iz lidla. prejako, okus kemije.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 20:30   #394
Najgore jelo koje sam ikad u životu probao bio je ruski boršč. Čitao sam o tom jelu, spominjalo se u lektiri koju smo imali u školi i na kraju kad sam otišao u Rusiju (odnosno tadašnji CCCP) imao sam ga priliku probati. Nekakva kuhana cikla, komadi nečeg plivaju u nekoj juhi, oštar neugodni miris, ma... Nisam nekakav izbirač ali to stvarno nisam nikako mogao progutati.
Dođe susjed Rus prije par dana i posudi neki alat od mene. Danas ga donio natrag i usput ponio je onu jednu plastičnu posudu s poklopcem, kaže evo ti kuhali smo danas, to ti je boršč, naše nacionalno jelo pa se počasti.
Ajde, rekoh, možda je ono u Rusiji bilo restoranski, možda su me zeznuli. Otvorim poklopac kad ono isti onaj miris (smrad). Malo je falilo da se izbljujem. Svaka njemu čast na dobroj volji, kad ga vidim reći ću mu da je bilo izvrsno ali to je jednostavno nejestivo.
bodulas is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2015., 22:56   #395
zbregov ovcja skuta, uzas..prije sam probala kravlju ta mi nije valjala, mislila sam da je ova bolja..ali ne..bez okusa,suha,zrnata..ajde pa je bila na snizenju,inace ne vrijedi ni lipe
ivys is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 07:14   #396
Probala kod prijatelja bakalar na bijelo by Alden, 90 g, pakirano kao paštetica.
Also dakle , tako nešto grozomorno ni apsolutni antigurmani u društvu nisu mogli jesti (ja sam morala ispljunuti zalogaj). Iako ima natruhe mirisa ribe, izgleda kao malter, a okus je prokleto degutantan.
Jasno je da to nije vidjelo bakalar, ali su za te pare mogli ugurati neku ukusnu E kemiju.
FineGold is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 08:03   #397
IMHO najbolji bakalar na bijelo na našem tržištu.
BigDaddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 13:20   #398
Quote:
FineGold kaže: Pogledaj post
Probala kod prijatelja bakalar na bijelo by Alden, 90 g, pakirano kao paštetica.
Also dakle , tako nešto grozomorno ni apsolutni antigurmani u društvu nisu mogli jesti (ja sam morala ispljunuti zalogaj). Iako ima natruhe mirisa ribe, izgleda kao malter, a okus je prokleto degutantan.
Jasno je da to nije vidjelo bakalar, ali su za te pare mogli ugurati neku ukusnu E kemiju.
Kako nije vidjelo bakalara pa piše ti lijepo na deklaraciji...možda je bio pokvaren,mada bi to bilo skoro nemoguće. Inače,to je jedan od najboljih bakalara koji se može kupiti,meni bolji i od Mileninog iz Višnjana.
kiksy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 13:39   #399
Meni je taj Aldenov baš dobar
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2015., 17:22   #400
Meni je Macho cheesecake baš dobar sladoled.

Ot. pila sam neku večer Mojito, nagovorila me prija O-ga-vno nešto, ne kužim zašto je taj koktel toliko popularan..ili ga možda konobar nije napravio kako spada? Enivej, najviše me boli što sam to govno platila 60 kn
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.