Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2015., 21:26   #61
Što se mene tiče - jedna jedina stvar: istina.

Svaka laž ili neistina ili samozavaravanje će privući očito krivu osobu.
Purple-red is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 23:33   #62
Quote:
Purple-red kaže: Pogledaj post
Što se mene tiče - jedna jedina stvar: istina.

Svaka laž ili neistina ili samozavaravanje će privući očito krivu osobu.
Ovaj me post podsjetio na jednu drugu Herbienu temu
https://www.forum.hr/showthread.php?t=695328


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 00:05   #63
Smrznem se kad netko napiše/kaže da će biti iskren. To je nešto kao supreme laž.
Ili obećanje brutalnosti? Je li to šifra za potraživanje sado/mazo ljubavi?


Također smatram da u oglasima treba izbjegavati neodređenu zamjenicu poput ove: Tražim neku ženu/djevojku...
Jer to čitam kao: daj nešto, bilo što, unaprijed ti se ne veselim, ti neka ženo...
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 00:06   #64
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Smrznem se kad netko napiše/kaže da će biti iskren. To je nešto kao supreme laž.
Ili obećanje brutalnosti? Je li to šifra za potraživanje sado/mazo ljubavi?
Kao kad političar kaže da je pošten.
Swipe is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 02:52   #65
Quote:
Valissa kaže: Pogledaj post
Smrznem se kad netko napiše/kaže da će biti iskren. To je nešto kao supreme laž.
Ili obećanje brutalnosti? Je li to šifra za potraživanje sado/mazo ljubavi?
To je ženska(sta) tvrdnja.
"Iskrena do bola i patološki mrzim laž."

Quote:
Također smatram da u oglasima treba izbjegavati neodređenu zamjenicu poput ove: Tražim neku ženu/djevojku...
Jer to čitam kao: daj nešto, bilo što, unaprijed ti se ne veselim, ti neka ženo...
Može li umjesto toga, "Tražim i onu ženu/djevojku...."


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 05:18   #66
nema tu puno filozofije

napravi se kratka lista, tko si što si, odakle i kakav si (iznutra)
dalje sta te zanima ili odbija

kratko i jasno
neces tu sastave pisati ajme meni, kad vidim tamo oglase od pola strane bez slobodnog reda
odma bjezim, nezanima me sastav... em i da se netko oglasi na to, nemas onda car upoznavanja
sve si dobio/la servirano u faking oglasu
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:05   #67
Nekad iz dosade znam škicnuti oglase. Moram reći da ne pamtim kada sam zadnji put naišla na oglas koji bi mi upao u oko. Sve nekakva dosadna nabrajanja i lista želja, humora ni u tragovima. Ja se stvarno čudim kako je itko ikog zbario preko oglasa.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:29   #68
Malo sam bacio pogled na temu.

"Tražim".



I toliko se nebitnih stvari navodi u postovima, ne znam, možda je samo do mene.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:33   #69
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Malo sam bacio pogled na temu.

"Tražim".



I toliko se nebitnih stvari navodi u postovima, ne znam, možda je samo do mene.
Nije samo do tebe.
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:38   #70
Mislim da bi zanimljivi oglas trebao biti u nekih 5 recenica, kratko i jasno, a ostalo se rijesava na PM
martyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 18:41   #71
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Malo sam bacio pogled na temu.

"Tražim".



I toliko se nebitnih stvari navodi u postovima, ne znam, možda je samo do mene.
Pazi, tko bi se javio na oglas ovakve strukture:

Ja sam:
-
-
-

Tražim:
-
-
-

Sve one koje su neiskrene neka se NE JAVLJAJU!

Nadalje, kada vidim one linere "Muško, 27 godina, x cm, y kg, traži curu za vezu? VEZU, are you shitting me? Očaju očajni, s takvim stavom ćeš naći neku... nikad.

Onda, ponavljači oglasa koji nabace self quote. Stari, ako ti se nitko nije javio prvi put, očito ti je oglas zakurac. Malo kreativnosti nije nikog ubilo.

I za kraj, ljudi koji pišu roman struje svijesti. Čitajući sam zaspala 107 puta.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:02   #72
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Nekad iz dosade znam škicnuti oglase. Moram reći da ne pamtim kada sam zadnji put naišla na oglas koji bi mi upao u oko. Sve nekakva dosadna nabrajanja i lista želja, humora ni u tragovima. Ja se stvarno čudim kako je itko ikog zbario preko oglasa.
ako nabaciš pogled na temu o barenju onda moreš vidjeti da zbilja niko nikoga nije zbaril

no dobro, najde se koji forumaš da je dobil poruku u inbox al takvih je jako malo

pitam se zakaj

Quote:
martyyy kaže: Pogledaj post
Mislim da bi zanimljivi oglas trebao biti u nekih 5 recenica, kratko i jasno, a ostalo se rijesava na PM
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:05   #73


E, Tika, da, definitivno.
Internet vode su čudne za mene kad je upoznavanje nekoga u pitanju. Nije mi bitno je li osoba pušač, ni koliko ima kg, ni koliko je visok, ni boja očiju. Nisu mi to potrebne informacije. Zapravo, općenito mi fizički izgled nije bitan kad upoznajem nekoga pa ono... ne kužim čemu opis. Ili opis osobe koju želiš kraj sebe.

Ako ću se već ograničavati na određene tipove osoba onda bolje da ništa ni ne pokušavam preko interneta.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:15   #74
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Pazi, tko bi se javio na oglas ovakve strukture:

I za kraj, ljudi koji pišu roman struje svijesti. Čitajući sam zaspala 107 puta.
Tika, ajde mi napisi oglas.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 19:23   #75
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
ako nabaciš pogled na temu o barenju onda moreš vidjeti da zbilja niko nikoga nije zbaril

no dobro, najde se koji forumaš da je dobil poruku u inbox al takvih je jako malo

pitam se zakaj
Ne pratim tu temu i nemam je namjere početi pratiti. Zaboli me je li mawaswatka_23 poslala PM sramežljivom_24.

Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
E, Tika, da, definitivno.
Internet vode su čudne za mene kad je upoznavanje nekoga u pitanju. Nije mi bitno je li osoba pušač, ni koliko ima kg, ni koliko je visok, ni boja očiju. Nisu mi to potrebne informacije. Zapravo, općenito mi fizički izgled nije bitan kad upoznajem nekoga pa ono... ne kužim čemu opis. Ili opis osobe koju želiš kraj sebe.

Ako ću se već ograničavati na određene tipove osoba onda bolje da ništa ni ne pokušavam preko interneta.
Kužim što želiš reći. Stavljanje izgleda kao kriterij za dopisivanje s nekim ne da je infantilno nego je ujedno i debilno.

Preko interneta sam upoznala velik broj ljudi. S nekima sam i dan danas prijateljica, s nekima sam se kežjual družila : wink wink:, s nekima sam završila u vezi. Kad je dopisivanje krenulo, uglavnom je to bio neki random PM nakon nekog vremena dopisivanja po sličnim temama. Forum je krasan alat za procijeniti kakve stavove netko ima i ima li uopće smisla s određenom osobom naći se na kavi. I da, oni s kojima sam završila u vezi, završila sam slučajno, ne zato što smo to htjeli nakon pola sata dopisivanja, nego jer se dogodilo. Kliknuli smo i fizički osim psihički.

Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Tika, ajde mi napisi oglas.
Dogovorimo se.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 21:58   #76
meni najjaci bio bas neki dan
neka zenska tamo se raspisala al sto mi upalo u oko
"volim se opustiti u stanu u trenirci" ... ili nest slicno tome ...

pa kog briga wtf...

ak se radi oglas onda das osnovno o sebi
ali tko si da nebi poljubio vrata
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2015., 22:36   #77
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
To je ženska(sta) tvrdnja.
"Iskrena do bola i patološki mrzim laž."
Ovo je ženska verzija fantomske prijetnje istinom. Neka drama kvin, sapuničarka? Letjet će posuđe, špajz-servis za 12 osoba.

Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Može li umjesto toga, "Tražim i onu ženu/djevojku...."
Ne može. Potpuno suvišno i, a rekla bih i onu, osim ako nije specifična potraga kao na temi Slučajni susreti ili u jednom od posljednjih oglasa gdje forumaš traži točno određenu forumašicu.
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 01:55   #78
da dam svoj doprinos temi jer se osjećam prozvano na jedan od prethodnih komentara, iako je krivo intepretirano, točnije je glasilo " stil odjevanja je kako kad, preferiram visoke pete, bla bla... vikendima, kad sam doma, trenirka." zašto taj dio? jer ne želim da mi se javi netko tko želi da mu paradiram vikendima na štulama. da, imam i takva iskustva.

ukratko, napisala sam oglas di sam dala smjernice o tome tko sam, što preferiram, koga tražim. bez obzira kako je netko gledao na taj oglas, nekome predugačak, detaljan,... i to je bilo osnovno o meni , doživljavam se više od deset redaka teksta.
smatram da sam ja njime dobila točno ono što sam tražila. filtrirala sam sve one koji se nisu prepoznali u tome da mi se ni ne javljaju.

rezime tog mog oglasa je jako pozitivno iskustvo.
sve i jedna poruka koju sam dobila je bila napisana kulturno, gramatički točno, simpatično i po onome što su pisali (sad ako su lagali, sebe lažu) djeluju točno ciljana skupina muškaraca koju sam tražila.
svoj oglas smatram uspješnim što vjerojatno ne bi bio da sam ga sročila u dvije šture rečenice.
naglašavam, za mene uspješan, netko je vjerojatno na njega gledao kao nepotrebnu plahtu teksta, no to je ipak moj oglas jer ja sam ta koja tražim.
__________________
Like the drink, only not spelled the same.
Coffey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 08:04   #79
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
ukratko, napisala sam oglas di sam dala smjernice o tome tko sam, što preferiram, koga tražim. bez obzira kako je netko gledao na taj oglas, nekome predugačak, detaljan,... i to je bilo osnovno o meni , doživljavam se više od deset redaka teksta.
smatram da sam ja njime dobila točno ono što sam tražila. filtrirala sam sve one koji se nisu prepoznali u tome da mi se ni ne javljaju.
Gdje je nestao taj oglas?
NewOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 09:12   #80
Quote:
Coffey kaže: Pogledaj post
smatram da sam ja njime dobila točno ono što sam tražila. filtrirala sam sve one koji se nisu prepoznali u tome da mi se ni ne javljaju.
Kad je svadba?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:34.