Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2015., 19:09   #1
Medvednica "Izlet 2 piramide" 18.07.2015g.

Pod piramide mislim na vidikovce kojih ima u HR na više mjesta i s kojih su zaista prelijepi pogledi u ovom slučaju na istočni dio Zagreba i na Zagorje.
Dakle svi koji su zainteresirani našli bi se na okretištu Dubrava sljedeću subotu u 8.45h i onda busom do Čučerja.
I tu od centra (crkve) bi krenuli do pl. doma Lipa gdje bi napravili malo dužu pauzu i popeli se na piramidu koja je odmah uz dom.
Od Lipe bi krenuli do Ročićeve sjenokoše (raskrižja) i počeli se spuštati do Laza (cesta Sesvete-Marija Bistrica) i dalje do pl. kuće Grohot pokraj koje se također nalazi piramida.
Poslije odmora spustili bi se do Blaguše ili Kašine na autobus do okretišta Dubec.
Od Čučerja pa sve do Laza se još uvijek smatra središnji dio Medvednice a od Laza do Zeline istočnim dakle hodati ćemo jednim dijelom i po istočnoj Medvednici.
Da si možete posložiti kako to izgleda evo par slika s istog izleta ali u suprotnom smjeru i uz posjet pećini Velika Peć.
https://picasaweb.google.com/1173802...ucerje15122013

Najavio bih još 2 izleta za kraj 8 mj. ili tijekom 9mj. Zapadna Medvednica slapovi i špilje i izlet 3 piramide Samoborskog gorja.
GURKY is offline  
Old 11.07.2015., 20:29   #2
Super, malo promjene od uobičajenih staza kojima inače idemo.
Vidimo se.
SubSV is offline  
Old 12.07.2015., 10:01   #3
Budem li mogla, rado bih se pridružila!
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Old 12.07.2015., 10:48   #4
Ovu subotu nažalost radim.
ANUŠKA is offline  
Old 12.07.2015., 19:53   #5
Nesto novo, nesto divlje.

Cini se zanimljivo. Dolazim.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 12.07.2015., 21:53   #6
I meni zvuči zanimljivo, ali sam tada akoBogda u Budimpešti, pa ovaj put ništa od toga.
Martian7 is offline  
Old 15.07.2015., 16:27   #7
Quote:
GURKY kaže: Pogledaj post
Dakle svi koji su zainteresirani našli bi se na okretištu Dubrava sljedeću subotu u 8.45h i onda busom do Čučerja.
Može kod ZET kućice, da se ne tražimo okolo?
SubSV is offline  
Old 15.07.2015., 20:27   #8
Vremenska prognoza je odlična bez kiše ali jako vruće.
Dakle uzeti sa sobom nešto za glavu (kapu,šešir,maramu),kremu za sunčanje i minimalno 2 litre vode.
Hrane i pića ima kod doma na Lipi a na Grohotu samo piće i to ned kad bi kuća trebala biti otvorena (ljeti po mom iskustvu i nije baš tako).
GURKY is offline  
Old 15.07.2015., 20:30   #9
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Može kod ZET kućice, da se ne tražimo okolo?
Prijedlog se prihvaća!! Zetova kućica 8.45h
GURKY is offline  
Old 15.07.2015., 20:42   #10
Uživajte. Ja nemrem ovaj vikend. Neki drugi put rado.
avadon is offline  
Old 22.07.2015., 22:11   #11
Nyxter i ja smo na kraju bili jedini sudionici izleta.
Napravili smo sve kao što sam predložio jedino smo krenuli iz Sruka 2 stanice poslije centra Čučerja.
Bilo je vruće i zato smo čak i više nego što sam planirao bili na Lipi i uživali u hladu na ugodnoj temperaturi.
Vidimo se opet neki drugi put.
GURKY is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:49.