Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2015., 20:19   #41
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Da nemam nekog posla u subotu ujutro, sad bih bio u iskušenju. Nah, neki drugi put.
Sa Sljemena ravno na posao, pih! Koji posao može biti tako zahtjevan da ga ne možeš obavit spavajući?
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:28   #42
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
Sa Sljemena ravno na posao, pih! Koji posao može biti tako zahtjevan da ga ne možeš obavit spavajući?
Prčkanje po elektrici kod prijateljice jer joj iz čista mira nema struje u pola stana, a osigurači nisu u pitanju. Nekak si mislim, moguća buđenja pri tom poslu - ne bi mi se dopala.

A i iskreno, moram skupit hrabrosti za ovo vaše. Nekadašnji sportaš više nije u formi u kakvoj je nekad bio.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:36   #43
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Da nemam nekog posla u subotu ujutro, sad bih bio u iskušenju. Nah, neki drugi put.
Ah a možda bi mogao samo da ne budeš cijelu noć već da se ranije možda spustiš nazad? Dal bi ti se to isplatilo?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:42   #44
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
A i iskreno, moram skupit hrabrosti za ovo vaše. Nekadašnji sportaš više nije u formi u kakvoj je nekad bio.
Ma daj, do Sljemena pljuneš. Ja nisam u nikakvoj formi, teško mi i spavat. Pa nemam čak ni upalu mišića od ovih forumaških pohoda. Tempo je dosta lagan, jer nas ima i sporijih, pa čekamo jedni druge, usput se družimo i zabavljamo. A struju možeš sredit i u subotu popodne, nakon par sati sna - po danu joj ne treba (samo nek pojede sve iz frižidera dok se nije pokvarilo).

A možda frendica samo smišlja fore kak da te dobije nasamo u stan !!!

I ne slušaj Fitchera - ne pustimo te, ako bi i došao, samog po noći natrag. Ja bi se brinula previše da mi netko odbaulja sam po šumi.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:43   #45
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Ah a možda bi mogao samo da ne budeš cijelu noć već da se ranije možda spustiš nazad? Dal bi ti se to isplatilo?
Ak ima nekog posla sutradan, onda mu se ne isplati. Tak svejedno jel' doma u 5 ili 8, poseremeti mu se bioritam svakako.

Btw, Logruse, ne moras brinut za formu. Staze po kojima idemo su lagane a tempo je fakat penzionerski. Sumnjam da mozes biti u tak losoj formi da ne uspijes to izdurat.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:46   #46
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post

I ne slušaj Fitchera - ne pustimo te, ako bi i došao, samog po noći natrag. Ja bi se brinula previše da mi netko odbaulja sam po šumi.
A zašto misliš da bi išao sam?
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:46   #47
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Ak ima nekog posla sutradan, onda mu se ne isplati. Tak svejedno jel' doma u 5 ili 8, poseremeti mu se bioritam svakako.

Btw, Logruse, ne moras brinut za formu. Staze po kojima idemo su lagane a tempo je fakat penzionerski. Sumnjam da mozes biti u tak losoj formi da ne uspijes to izdurat.
Dobro, nyxter, jel dolaziš ti ili samo spamaš jer ti je dosadno? Nisam nigdje vidjela tvoj plusek.

Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
A zašto misliš da bi išao sam?
Jer nitko nije izrazio želju za takvim odvajanjem od skupine. Ako tebi slučajno padne na pamet, zavezat ćemo te za toranj i čekat ćeš zoru s ostatkom društva. I slažem se s nyxterom - ne isplati se. Ako gubiš noć, onda je tak svejedno jel legneš ujutro u 5 ili u 8.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:49   #48
Đastvonatokice, predlažem da već bilježiš sljedeći termin.
HubbleNaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:49   #49
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
Dobro, nyxter, jel dolaziš ti ili samo spamaš jer ti je dosadno? Nisam nigdje vidjela tvoj plusek.
Jos razmisljam.

Cak lagano naginjem tome da dodjem, ali nista ne obecajem.

Btw, kaj ne bu u petak kisa?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:52   #50
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
Jer nitko nije izrazio želju za takvim odvajanjem od skupine. Ako tebi slučajno padne na pamet, zavezat ćemo te za toranj i čekat ćeš zoru s ostatkom društva. I slažem se s nyxterom - ne isplati se. Ako gubiš noć, onda je tak svejedno jel legneš ujutro u 5 ili u 8.
Ako bi došao u 8 doma onda niti nebi išao spavat, tak da...
A što se tiče vezivanja... sam ti davaj ideje.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 20:56   #51
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Btw, kaj ne bu u petak kisao
Koliko ja vidim neće po noći . Ponesi kišobran ako te strah malo vode.
justwannatalk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 22:23   #52
Quote:
justwannatalk kaže: Pogledaj post
A možda frendica samo smišlja fore kak da te dobije nasamo u stan !!!
Sram te budi da te budi, očisti maštu! Ta mi je žena poput sestre.

A propos Sljemena, da malo zloupotrijebim temu - daaaaaavno davno već, frend i ja (imali smo 20 ) stavili smo svaki po jednu curu za vrat, onak pišljivoga lonca, i jurnuli na Sljeme poprijeko najkraćim putem od Gračana. Do tornja, tamo sam ga pričekao (skoro 3 minute razlike, papak ), pa smo tako onda jurnuli nazad do Gračana. Tu sam ga opet odro za par minuta, da bi onda, stvarno pretjerujući do daske, opet krenuli gore ulovit ekipu koja je u međuvremenu polako plazila gore. I stigli smo ih. Sa curama na leđima.
E, tak se ide na Sljeme.
A sad ne bih smio ni pomislit na penjanje poprijeko jer stare sportske ozljede sve češće podsjete da može biti frke. Puknuta ahilova, skršena koljena i tako redom, malo te to ipak... primiri.
Vjerujem da je ovo vaše laganini po stazama za pemziće, al' nisam dugo već, zbilja. Mislim, hodao, no. Budem jednom.
I slažem se, noćna bauljanja po šumama nisu pametan potez, ne pod nebom koje je toliko puno smoga da ne vidiš zvijezde skoro, pa nemaš pojma kamo ideš.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 22:26   #53
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Živi bili pa vidjeli.
Osjećam sad kao neki manjak vjere.
Sram te bilo. Prijatelji moraju vjerovati jedni u druge čak i kad znaju da su lijeni!

Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Sram te budi da te budi, očisti maštu! : D Ta mi je žena poput sestre. : )

A propos Sljemena, da malo zloupotrijebim temu - daaaaaavno davno već, frend i ja (imali smo 20 : ) ) stavili smo svaki po jednu curu za vrat, onak pišljivoga lonca, i jurnuli na Sljeme poprijeko najkraćim putem od Gračana. Do tornja, tamo sam ga pričekao (skoro 3 minute razlike, papak ), pa smo tako onda jurnuli nazad do Gračana. Tu sam ga opet odro za par minuta, da bi onda, stvarno pretjerujući do daske, opet krenuli gore ulovit ekipu koja je u međuvremenu polako plazila gore. I stigli smo ih. Sa curama na leđima.
E, tak se ide na Sljeme.
Ne lagi.
__________________
Moj mol ima više stupića.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 23:48   #54
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Prčkanje po elektrici kod prijateljice jer joj iz čista mira nema struje u pola stana, a osigurači nisu u pitanju. Nekak si mislim, moguća buđenja pri tom poslu - ne bi mi se dopala.

A i iskreno, moram skupit hrabrosti za ovo vaše. Nekadašnji sportaš više nije u formi u kakvoj je nekad bio.
Nije da se hvalim, ali mene je prije dva tjedna dva put stepla struja. OK, jednom pecnula, drugi put sam se fino stisnul na fazu Moraš imati i malo sreće. Ako ti se pak bude prispavalo gore, obečajem da neću dat nikome da te budi osim ako mi ne pobjegnu nadzoru. Čak što više, ne bih se čudio i da ja malo otkrmim koju Tako da se toga nemoraš bojati.

Neš ti hrabrosti. Ja isto nisam u nekoj velkoj kondi pa idem onak iz gušta. Baš ak bum tolko štopal ekipu (a nebum), dovlekel se bum nekak gore. Ni prvi ni zadnji put da odšepesam sam Nije da te nagovaram. Al ono... Ak te žulja, dojdi. Mene jako žulja već dulje vrijeme i eto, pogodilo se. Svemir je odlučio

P.S. Nebum nikog nosil na plećima osim ako nebu baš trebalo. Sam da se zna
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 00:31   #55
Quote:
RiderInTheSky kaže: Pogledaj post
...drugi put sam se fino stisnul na fazu
To je super za frizuru. Ak imaš kosu.

Ljudi, zbilja thx na nagovaranju, ali ima dana.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 04:50   #56
Zafrkancija mestre. Naravno da neces ici ako mislis da ne ide. Ali ako se stisnes na fazu. Nemoj rec da smo mi krivi

E da... sisam se na kratko, ali je svejedno bilo super za frizuru. Narasla je kosa 2cm u sekundi
__________________
Guard your honor. Let your reputation fall where it will. And outlive the bastards.

The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:17   #57
Relativno sam novi na ovom forumu i za oko mi je zapeo ovaj izlet.

Do kad taj izlazak potraje, što bih trebao uzeti od stvari?

Jel' ste vi neka ekipa koja se od prije zna pa se tu dogovara i/ili novači nove forumaše?

Jer ja baš nisam za neke birtijske izlaske i nadam se da na takvim izletima ima nekih normalnih solo cura.
__________________
Slobodnjak
Sunce Žarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 14:34   #58
Quote:
Sunce Žarko kaže: Pogledaj post
Relativno sam novi na ovom forumu i za oko mi je zapeo ovaj izlet.

Do kad taj izlazak potraje, što bih trebao uzeti od stvari?

Jel' ste vi neka ekipa koja se od prije zna pa se tu dogovara i/ili novači nove forumaše?

Jer ja baš nisam za neke birtijske izlaske i nadam se da na takvim izletima ima nekih normalnih solo cura.
Dobrodošao

Pa potraje cijelu noć, ne računam da ćemo se prije 7 sati spustiti.
Od stvari prikladnu obuću, odjeću (preporučam rezervnu majicu), tekućinu i nešto za pojesti putem, čovjek ogladni od toliko hodanja
I naravno, neku lampicu za osvijetliti si put

Neki se znamo, neki se nikad vidjeli nismo, ali to nas ne sprečava da se svi skupa se družimo

Poziv je otvoren za sve :klap:
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:00   #59
Quote:
Sunce Žarko kaže: Pogledaj post
Relativno sam novi na ovom forumu i za oko mi je zapeo ovaj izlet.

Do kad taj izlazak potraje, što bih trebao uzeti od stvari?

Jel' ste vi neka ekipa koja se od prije zna pa se tu dogovara i/ili novači nove forumaše?

Jer ja baš nisam za neke birtijske izlaske i nadam se da na takvim izletima ima nekih normalnih solo cura.
Sorry kaj moram snove unistavat, ali ak ides s ciljem da si upoznas curu, bojim se da ces biti razocaran. Jbg, idemo se penjat, druzit i zajebavat i vecinom smo svi zauzeti. Svi su dobrodosli, ali cilj je druzenje i penjanje, bez solo cura.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:05   #60
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Sorry kaj moram snove unistavat, ali ak ides s ciljem da si upoznas curu, bojim se da ces biti razocaran. Jbg, idemo se penjat, druzit i zajebavat i vecinom smo svi zauzeti. Svi su dobrodosli, ali cilj je druzenje i penjanje, bez solo cura.
Znaš od kad si u vezi postao si takav dick. Ako je čovjeku cilj da pokuša upoznati neku curu to je njegov izbor i njegova stvar. Ne razumijem šta mu imaš mudrovati što je cilj odlaska na Sljeme.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.