Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2015., 11:40   #1
Veza nakon prekida i prijateljstva

UF
dok ovo pišem osjećam muku i nadu.

Jućer sam prekinila s dugogodišnjim dečkom. Skupa smo bili 5 godina. Razlog prekida je taj što me već neko vrijeme ne gleda kao curu već kao prijateljicu. A to se dogodilo jer sam na spojeve dolazila neraspoložena kritizirajući ga. On je uvijek dolazio dobro raspoložen unatoč problemima. (muka)

Dogovorili smo se da ćemo ostati prijatelji. Kominicirat ćemo i ići na pića i u kino. Svako toliko.

Ovo je možda najbolja stvar koja se dogodila. Jer napokon sam postala zrela. Rekla sam mu da se javi ako počne opet osjećati ljubav prema meni. On je rekao da hoće. I rekao je da ne zna što budućnost dodonosi i da to nitko ne zna. Nadam se da će kroz komunikaciju s prijateljicom (menom) shvatiti koliko sam se promijenila i da će me opet zavoliti. (nada realnost)

Neka se on hladi koliko hoće ja sam tu. I ne namjeravam sad tražiti novog dečka jer to nije fer prema tim drugim dečkima. Osim toga zašto bi sad netko drugi uživao u mom super ponašanju kad jedino on to zaslužuje.

I nadam se da će tako i biti da će shvatiti da sam opet cura kao na početku veze i da će me zavoliti.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:46   #2
Jeste li vi ljudi stvarni ili ste ispali iz američke serije?
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:48   #3
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Jeste li vi ljudi stvarni ili ste ispali iz američke serije?
Molim te odi popij pipi
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:52   #4
Razlog prekida je taj što ste nakon 5 godina veze još uvijek išli na spojeve
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:53   #5
Quote:
Popij Pipi kaže: Pogledaj post
Jeste li vi ljudi stvarni ili ste ispali iz američke serije?
Gore od krvi&vode. I to sad već danima traje, svaki dan iskrsnu po bar dva urnebesna scenarija.
Jako smrdi na 2-3 pubertetlije kojima je to sad silna zabava jer ih nitko neće stavit za frendove na fejsu.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 11:56   #6
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Razlog prekida je taj što ste nakon 5 godina veze još uvijek išli na spojeve
Da jer sam ja bila glupača koja je stalno nešto kritizirala. Pa tko bi išao dalje s nekim takvim? A s druge strane trdio se da osjeća ono što je osjećao na početku. Ali ne može.

Ali ako se sve stabilizira kao ja. Nadam se da će vidjeti moju promjenu i da će mu se svidjeti.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:01   #7
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Nadam se da će vidjeti moju promjenu i da će mu se svidjeti.
Je. Jedva čeka da ga osvijestiš i preodgojiš, zato ti je i uvalio cipelu. A najdražesnije će mu bit da ga ni u ludilu ne ostaviš na miru.

* sarcasm mode off *
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:04   #8
On je predložio prijateljstvo i buduće zajedničke izlaske na piće i u kino.
Ako već komentiraš, molim te, kontroliliraj ton.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:10   #9
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
On je predložio prijateljstvo i buduće zajedničke izlaske na piće i u kino.
Ako već komentiraš, molim te, kontroliliraj ton.
uopće me ne čudi da ga je stalno kritizirala i visila mu na vratu
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:11   #10
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
On je predložio prijateljstvo i buduće zajedničke izlaske na piće i u kino.
Ako već komentiraš, molim te, kontroliliraj ton.
To je itekako kontroliran ton. A nije lako, da znaš.
A to što je on predložio je ne samo u istoj klasi sa tipičnim ženskim "ti si divan, ali je problem u meni" praznim frazama, nego je i vrlo ljubazan pokušaj da ti veli da mu siđeš s kičme.
Pa ti lijepo sjedi doma i čekaj da te on vodi na piće i u kino. Savjetujem da si odmah nabaviš bar jednu mačku.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:11   #11
Quote:
Dark Dizkober kaže: Pogledaj post
uopće me ne čudi da ga je stalno kritizirala i visila mu na vratu

Da fakat.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:12   #12
Ma gotovo ti je to čim je spomenuo prijateljstvo i možda.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:16   #13
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
To je itekako kontroliran ton. A nije lako, da znaš.
A to što je on predložio je ne samo u istoj klasi sa tipičnim ženskim "ti si divan, ali je problem u meni" praznim frazama, nego je i vrlo ljubazan pokušaj da ti veli da mu siđeš s kičme.
Pa ti lijepo sjedi doma i čekaj da te on vodi na piće i u kino. Savjetujem da si odmah nabaviš bar jednu mačku.
Kriste, ja sam fakat nabavila mačku

Btw. to "svako toliko ćete ići na pića i u kino" je da te utješi i da ti kao bude lakše. Budeš vidjela kak budete išli. Možda jedna kava jednom godišnje. Ako si ostanete ok.

A tema je trolerska, čuj jučer je prekinula s dugogodišnjim dečkom, ja sam onda bila u stanju da ne bih uopće mogla upaliti forum, a kamoli razmišljati jel ću odmah tražiti novog ili ne i jel to ok prema njima. Kužim da je ljeto i da vam je dosadno, ali dajte ljudi
Madison Avenue is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:18   #14
Nisam mu visila na vratu. Da li ste pomislili da ga ja ipak znam i da znam nas i da imam neke primarne podatke koje vi nemate
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:19   #15
Nisam trol. Već 3 dana znam da se ovo spremalo. Jućer smo imali i razgovor tako da me je to smirilo. A nisam uopće bila mirena prije tri dana.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:23   #16
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Nisam mu visila na vratu. Da li ste pomislili da ga ja ipak znam i da znam nas i da imam neke primarne podatke koje vi nemate
Ni na pamet nam nikad ne bio palo da ti brat od strica radi za Mossad. Fakat oprosti.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 12:25   #17
Da li je netko imao slično iskustvo?
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:26   #18
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
UF
dok ovo pišem osjećam muku i nadu.

Jućer sam prekinila s dugogodišnjim dečkom. Skupa smo bili 5 godina. Razlog prekida je taj što me već neko vrijeme ne gleda kao curu već kao prijateljicu. A to se dogodilo jer sam na spojeve dolazila neraspoložena kritizirajući ga. On je uvijek dolazio dobro raspoložen unatoč problemima. (muka)

Dogovorili smo se da ćemo ostati prijatelji. Kominicirat ćemo i ići na pića i u kino. Svako toliko.

Ovo je možda najbolja stvar koja se dogodila. Jer napokon sam postala zrela. Rekla sam mu da se javi ako počne opet osjećati ljubav prema meni. On je rekao da hoće. I rekao je da ne zna što budućnost dodonosi i da to nitko ne zna. Nadam se da će kroz komunikaciju s prijateljicom (menom) shvatiti koliko sam se promijenila i da će me opet zavoliti. (nada realnost)

Neka se on hladi koliko hoće ja sam tu. I ne namjeravam sad tražiti novog dečka jer to nije fer prema tim drugim dečkima. Osim toga zašto bi sad netko drugi uživao u mom super ponašanju kad jedino on to zaslužuje.

I nadam se da će tako i biti da će shvatiti da sam opet cura kao na početku veze i da će me zavoliti.
Nije ovo za ozbiljno, ovak kad citam ovakve pre-set up - irane teme imam felling da ih netko namjerno i sistematski smislja i ubacuje iz nekog razloga, da ne znam sto, podigne razinu interesa opcenito, broj klikova, nemam pojma...

Ali ajde da se pretvaramo da je ovo stvaran dogadaj.

Imamo ovako dakle, 5 godina veze, prekid veze (jucer), jer si ti previse prijateljica, i pod stavak tri, imamo nadanje da ce se srca promjeniti i da ce te opet zavoliti. Nadalje imamo tvoje nadanje da ce on shvatiti da si ti postala prijateljica a ti se nadas da ce on shvatiti da si ti osoba kao sa pocetka veze.

Mislim ajde, sad to je kao ozbiljno sve skupa...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:28   #19
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Da li je netko imao slično iskustvo?
iskreno, da
imao sam jednu curu s kojom sam iznenađujuće uspio provest godinu i nešto, koja je, kao i ti, svaku moju odluku kritizirala, apsolutno sve sve, dok mi nije postajalo muka uopće se naći s njom...

ne idemo ni na kave, ni na večere, ni na išta.
__________________
"Glumiti, dozirati, biti distanciran ili hiniti emocionalnu hladnoću ne znači biti mističan. To naprosto znači biti pozer."
Dark Dizkober is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2015., 13:31   #20
Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Nije ovo za ozbiljno, ovak kad citam ovakve pre-set up - irane teme imam felling da ih netko namjerno i sistematski smislja i ubacuje iz nekog razloga, da ne znam sto, podigne razinu interesa opcenito, broj klikova, nemam pojma...

Ali ajde da se pretvaramo da je ovo stvaran dogadaj.

Imamo ovako dakle, 5 godina veze, prekid veze (jucer), jer si ti previse prijateljica, i pod stavak tri, imamo nadanje da ce se srca promjeniti i da ce te opet zavoliti. Nadalje imamo tvoje nadanje da ce on shvatiti da si ti postala prijateljica a ti se nadas da ce on shvatiti da si ti osoba kao sa pocetka veze.

Mislim ajde, sad to je kao ozbiljno sve skupa...
Svi mislite da zezam. Ali zaista nisam... To što mislite da zezam mi znači da svi mislite da je ovo nikakav problem. Gledajući druga pitanja, istina nikakav je. Ali ovo je moj problem. I ako itko može dati nekakv savjet. Odlučila sam da mu neću slati nikakve poruke mjesec dana. On je poslao danas poruku da li sam nešto jela. Jer jućer na zadnjem sastanku nisam i bilo je vidljivo da sam sva bljedunjava.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.