Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2015., 15:31   #61
Moji kriteriji nisu previsoki, osin mozda onima koji ih ne zadovoljavaju.
Nit mi pada napamet da ih zato minjan nit mi triba da iko minja svoje zbog mene.

Ne znan nikog ko moze reci da mu/ joj je partner savrsen, svak ima mane
Oni koji su bili u vezama, mozda sad imaju jasniju sliku sta si vise u vezi ne zele
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:33   #62
Nadam se da savrsena veza moze biti i sa nesavrsenom osobom.
baby-bluz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:39   #63
Quote:
baby-bluz kaže: Pogledaj post
Nadam se da savrsena veza moze biti i sa nesavrsenom osobom.
Savršena veza može biti jedino kad se i nađu dvije nesavršene osobe.
Fitcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:33   #64
Kad sam se zaljubljivala i ulazila u veze, mislila sam - to hoću, to mi se sviđa, daj odmah, daj sve, želim, treba mi, nemam pojma kog vraga radim, ne zanima me kog vraga radim, sviđa mi se, sviđam si se, ovo je dobro, ovo je divno, ne mogu se prestati smiješiti... Ali nijednom nisam pomislila "savršen(o) je". A bilo je, kvragu, svaki put.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:33   #65
Quote:
lorena-ny kaže: Pogledaj post
Moji kriteriji nisu previsoki, osin mozda onima koji ih ne zadovoljavaju.

Meni su moji kriteriji ful jednostavni, baš zato što su prečisti i prejednostavni ih nitko ne zadovoljava.
TooFastForLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:37   #66
Svako bi želio top model sa visokim iq i da samo tebe voli.E pa ne može.
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:44   #67
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Svako bi želio top model sa visokim iq i da samo tebe voli.E pa ne može.
Samo visoki IQ, iako u mojoj teoriji visoki IQ = zajednički interesi. Zajednički interesi su majka, alfa i omega za ego.
TooFastForLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:53   #68
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Zašto nije dovoljno da nađemo osobu s kojom nam je ugodno, koja je zaposlena i zadovoljavajuća u seksu, nego uvijek izmislimo nešto što se ne uklapa u savršenu sliku koju smo naučili od američkih filmova? Važno je što priča selo, važno je kako se uklapa u društvo, kakav ima odnos sa našim starcima (i mi s njegovim/njenim), da gleda iste filmove kao mi, da spušta dasku kad piša... ma sto čuda!! Pola mladih u zapadnoj civilizaciji je solo i do 45. godine se rastanu tri puta. nije li to čudno? Gdje je puklo? Znam da je drugi ekstrem gdje prihvaćamo bilo što se ponudi isto glup i besmislen, ali ljudi, zar ne znate da ama baš nitko na svijetu nije savršen.

Što vi mislite o tome?
ja ne tražim osobu koja spušta dasku dok piša.
ne mora biti dobra sa mojim starcima / nije da mi se više ikada upoznaje ičije starce
oko filmova je sve riješeno. bitno mi je da voli muziku.
u društvo se ne mora uklapati
bitno mi je da mi je ugodno pored nje, na zaposlenost ne gledam kao karakternu osobinu, a seks ko seks.

uglavnom ne tražim savršenu osobu. Tražim dobru osobu. Tj ne tražim ali da tražim, morala bi biti dobra.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:02   #69
Quote:
Fitcher kaže: Pogledaj post
Prevelike možda, ali usudio bi se reći kao vrsta samoobrane. Ako nisi s nikime jer ne zadovoljava tvoje kriterije ne možete povrijedit. Mislim da se mnogi vode upravo time...
Zanimljiva teza, mogla bih se složiti.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:13   #70
Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
Svako bi želio top model sa visokim iq i da samo tebe voli.E pa ne može.

evo što kaže Grace Jones: I'm Not Perfect But I'm Perfect For You
__________________
Confluence of sounds
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:23   #71
Quote:
Ribbons Undone kaže: Pogledaj post
Kad sam se zaljubljivala i ulazila u veze, mislila sam - to hoću, to mi se sviđa, daj odmah, daj sve, želim, treba mi, nemam pojma kog vraga radim, ne zanima me kog vraga radim, sviđa mi se, sviđam si se, ovo je dobro, ovo je divno, ne mogu se prestati smiješiti... Ali nijednom nisam pomislila "savršen(o) je". A bilo je, kvragu, svaki put.
Sviđa mi se opis. Kao da sam ga ja pisao.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:45   #72
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
evo što kaže Grace Jones: I'm Not Perfect But I'm Perfect For You
da se toga držimo bilo bi mnogo više uparenih
Clandestine is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 19:52   #73
Quote:
loldafuqbro kaže: Pogledaj post
Ma nije stvar u kriterijama...traziš osobu koja ti jednostavno paše..

Teška tema. Jbg
Slažem se u potpunosti
Rhubin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:02   #74
Trazis onog tko ti fizicki i karakterno odgovara. Zar u tome ima nesto lose?
Dea Tacita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:10   #75
Ništa loše, Deice.
TooFastForLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:30   #76
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Zašto nije dovoljno da nađemo osobu s kojom nam je ugodno, koja je zaposlena i zadovoljavajuća u seksu, nego uvijek izmislimo nešto što se ne uklapa u savršenu sliku koju smo naučili od američkih filmova? Važno je što priča selo, važno je kako se uklapa u društvo, kakav ima odnos sa našim starcima (i mi s njegovim/njenim), da gleda iste filmove kao mi, da spušta dasku kad piša... ma sto čuda!! Pola mladih u zapadnoj civilizaciji je solo i do 45. godine se rastanu tri puta. nije li to čudno? Gdje je puklo? Znam da je drugi ekstrem gdje prihvaćamo bilo što se ponudi isto glup i besmislen, ali ljudi, zar ne znate da ama baš nitko na svijetu nije savršen.

Što vi mislite o tome?
zato da skrijemo svoje nesavršenstvo

a čuj ak si ne najdem frajera koji odgovara babama v selu bolje da sam sama

ja dižem dasku dok idem piškit

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Da ima faks, posao, da je radišan, da zna neke i druge stvari (npr. popravit pc) dobrodušan, zgodan (meni, ne tabloidima), mazast i dobar u seksu, da je tu kad ga trebam i da sluša što pričam, da mu bivše nisu kurve i da se sam drži svojih kriterija.
no super sad još moram napisat i listu kućanskih poslova kaj savršeni mora znat obavit

a niš, odo ja pisat upitnik za dejtove
morala bum dogovarat kave u jutarnjim satima da s potencijalnim stignem prejti sve stavke
__________________
...pronađi me osmijehom...

Zadnje uređivanje mala nemirna : 20.07.2015. at 20:44.
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:36   #77
Quote:
mala nemirna kaže: Pogledaj post
a čuj ak si ne najdem frajera koji ne odgovara babama v selu bolje da sam sama
Imaš jedno "ne" viška.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 20:44   #78
Quote:
-Logrus- kaže: Pogledaj post
Imaš jedno "ne" viška.
ispravih
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 21:59   #79
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post

Nakon prekida želim opet njega jer ga volim, ali ako od tog ne bude nista onda želim nekog sličnog. E to sam naučila od prekida.
Jao , kuku

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
I meni se nešto slično dogodilo ali kriteriji su mi ostali isti......
A opet nedostižni mnogima. I neka upravo tako i treba biti.
Aaaa ,jao

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Da ima faks, posao, da je radišan, da zna neke i druge stvari (npr. popravit pc) dobrodušan, zgodan (meni, ne tabloidima), mazast i dobar u seksu, da je tu kad ga trebam i da sluša što pričam, da mu bivše nisu kurve i da se sam drži svojih kriterija.
ejjjjjj,aaaaaaa ,jooooojj

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
pa da ali i na - druge stvari (npr. popravit pc)
bemti maglu , jesensku

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Znam takvog momka i hodali smo 5 godina. a ja sam htjela da bude još bolji i svojim komentarima sam sve zasr
nemoj batje

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
jer to podrazumijeva i druge stvari, netko je gore spomenuo okrenit vrata frižidera, okrenit frižider, naravno i na to mislim. Mislim i na popravit mobitel...

Cura mora bit sposobna ogulit krumpir, naravno ako je bolesna onda ne, ak me kužis. Ako si zdrava cura onda moras biti sposobna ogulit krumpir.
Mlatim se koprivama po leđima

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Apsolutno se s tobom slažem. Momak koji je imao sve značio je moju polovicu, ali što se na kraju dogodilo i što se događa možeš naći na temi ispod - veza nakon prekida i prijateljstva.

Ako momak nema gore navedeno...uopće neću trepnuti, a ako ima sve gore navedeno možda ni tada neću trpnuti. Dakle, znam da za mene postoji neki manji broj muškaraca koji čine skup unutar već malog matematičkog sukupa. Ali što ću pa neću se valjda povezati s nekim mlitavcem samo zato eto tako. Nikad.
Mlatim se koprivama po leđima

Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
I zaboravih nešto bitno... možda jer o tom ne razmišljam toliko. Da je krščanin, tj. da vjeruje u Boga a ne da su starci etko tako krstili i da je uzeo sakramente eto jes je ekipa iz razreda isto uzimala. I da vjeruje u brak,tj. ja želim papir, drukčije neće ići.

Znam i imam par prijatelja koji su ateisti, ali s ja s njima nikad ne bih mogla imati vezu. Dakle nemam ništa protiv ljudi koji tako misle, ali s njima ne mogu imat vezu.
Isus mater
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 22:12   #80
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Cura mora bit sposobna ogulit krumpir, naravno ako je bolesna onda ne, ak me kužis. Ako si zdrava cura onda moras biti sposobna ogulit krumpir.


Ja ću krepat.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.