Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2015., 14:04   #1
Zašto me US pretvara u čudovište?

Užasno me nervira 80 % tema na ovom pdf-u. Preostalih 20% su iznimke koje se dogode kad napokon dođe inteligentno i pismeno biće kojem treba da se, pretežno, neznancima izjada kad mu neko posiše krv, a već sam zna odgovor, ali sebi opravda temu "i to sam napravio". Tu se već da razgovorat.

Uglavnom kad dođem tu, danas najviše, promijenim krakter i pretvaram se u pravu aždaju, nemam tolerancije nimalo i probudi mi se neka agresivnost i potreba da namlatim pola ljudi tu. Imam taj "sindrom" da dođem tu i buljim u nešto iritantno (i pritom sudjelujem) ko kad gledam dlakavi šupak koji je nekom izletio iz gaća u tramvaju ili kad ti se riga dok gledaš tripice (one prave neobrađene) i ne moš prestat gledat jer voliš vidit di je tvoja granica.

Ko šta se ja tu mučim na US-u, ljudi se muče u lošim vezama i nalaze opravdanja za njih, nalaze opravdanja za svu nesreću ikad što ih je snašla. Njurgala i lijeni guzičari i oni kojima su svi krivi za sve pa i njihove loše veze. Kome je US stvarno pomogao da promijene svoju zajebanu ćud ili izađu iz loših veza? Ovo je više retoričko.. ne zanimaju me iznimke. One su u spomenutih 20 %.

I can't even!!!

Uglavnom.. zašto, zašto se volimo mučiti, a jasno je da nema pomoći? Da se osjetimo živi? Morat ću počet meditirati ..om ooooooom oooooom!

Nužno mi treba godišnji i nužno se trebam maknit s ovog pdf-a, like always.

Ovo je ko suicidalno pismo prije odlaska
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:17   #2
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Uglavnom.. zašto, zašto se volimo mučiti, a jasno je da nema pomoći? Da se osjetimo živi? Morat ću počet meditirati ..om ooooooom oooooom!
Ne znam zašto si ti voliš mučiti. Ja se ne mučim, teme koje su mi nezanimljive (neću reći glupe i nebulozne) zaobiđem.
Čini mi se da je čest slučaj da novoregistrirani članovi komentiraju skoro svaku temu jer im je na početku sve zanimljivo, a onda si vremenom profiltriraju što im se uopće da komentirati.

Rješenje je trivijalno!!! Samo što ga ljudi vole komplicirati.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:19   #3
pričaš kao da su glupe teme rijetkost, a ne pravilo
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 14:21   #4
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
pričaš kao da su glupe teme rijetkost, a ne pravilo
Želim ostati pristojna, a reći poantu (mog viđenja) tvog problema.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:06   #5
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Kome je US stvarno pomogao da promijene svoju zajebanu ćud ili izađu iz loših veza?
Ja sam mislio da za izlaženje iz loših veza služi LJES, a US da služi za ulaženje u nove, još gore.
Fak, opet sam nešto propustio.
__________________
Savršena je ona s kojom se ne stidiš svoje nesavršenosti.
-Logrus- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:36   #6
Ako misliš da je US grozan, trebala si vidjeti što mi je jutros Šećerberg ponudio kao opciju...Grupa "trinaestogodišnjaci traže ozbiljne veze".
Razmišljam o tome da se upišem na streljanu. Onako. Neka se nađe.
__________________
We linger in the shadows of tormented minds.
https://youtu.be/lugnetyBAhc
Darkyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:46   #7
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Užasno me nervira 80 % tema na ovom pdf-u.
Veoma iznenađujuće s obzirom da je glavna tematika: usamljenost, bespomoćnost, depresija, starost, besmisao svega, nemogućnost nalaženja bilokakvog partnera, slomljena srca, latentne suicidalne tendencije....
__________________
"There are no unachievable goals, there are no unsaveable souls,
no legitimate kings or queens, do you know what I mean?"
Ozzy O.
Big Sexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 15:50   #8
nerviraju te glupi ljudi koji otvaraju jos gluplje teme

ljudi su gamad
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:00   #9
Ja se tako osjećam zbog čitavog foruma.
Rosenkrantz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:05   #10
Ne mora nužno otvaranje teme biti problem "buđenja čudovišta" u nama, koliko je do razvoja same teme i kvalitete debate i debatanata..
A btw, nemojmo zaboraviti kako ljudima (s napretkom tehnologije - ironično) opada kvaliteta pismene i gramatičke sposobnosti pa i to ostavlja svoj pečat.. (jbg, gramatički i pismeni snob sam)


Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Uglavnom.. zašto, zašto se volimo mučiti, a jasno je da nema pomoći? Da se osjetimo živi? Morat ću počet meditirati ..om ooooooom oooooom!
Kaže stari narod da patnja jača karakter.. Pa eto, jel..


Quote:
Nužno mi treba godišnji i nužno se trebam maknit s ovog pdf-a, like always
I nekako mislim da je ovo glavni izvor tog "čudovišta" koji želi izaći van;
- more i sol, mirna plaža, kapljica dobrog vina, neki roman, možda koji festival i da vidiš - duša mirna, 'čudovište' bačeno nazad u lance..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:13   #11
...sad sam još luđi...
Rosenkrantz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:18   #12
Svakako ću odjebat US s godišnjim bar na tri tjedna i više (računam i dva tjedna do godišnjeg) pošto ću čitat samo ovu temu jer je moja
Al nije ni da ja inače tu previše visim. Al eto..danas dođem na posao, ljeto je, manje radimo.. i onda iz dosade dođem tu i raspizdim se na nekoj temi, svjesno si zaradim karton nakon tri godine i u tom trenutku osjetim zadovoljštinu šta sam curi rekla da je glupa. A istodobno se sažalim nad samom sobom kad mi je zadovoljština postala da nekoj nonejmači s foruma kažem da je glupa.
Teme su opskurne stvarno. Lamentira se u besvjest o pizdarijama.
Al najgore mi je kad neko dobije konstruktivni prijedlog, onda se uglavnom toj osobi to ne da, nije to za njega i tako u krug. Ma dobro... ne želim sad ni ulazit toliko u to koja je tema dobra, koja nije.. Jer se zapravo sve svodi na ovo šta je @Buba rekla da me zapravo iritiraju glupi ljudi i njihovi komentari koji i dobru temu zaseru.
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..

Zadnje uređivanje Terranea : 20.07.2015. at 16:32.
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 16:44   #13
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Svakako ću odjebat US s godišnjim bar na tri tjedna i više (računam i dva tjedna do godišnjeg) pošto ću čitat samo ovu temu jer je moja
Al nije ni da ja inače tu previše visim. Al eto..danas dođem na posao, ljeto je, manje radimo.. i onda iz dosade dođem tu i raspizdim se na nekoj temi, svjesno si zaradim karton nakon tri godine i u tom trenutku osjetim zadovoljštinu šta sam curi rekla da je glupa. A istodobno se sažalim nad samom sobom kad mi je zadovoljština postala da nekoj nonejmači s foruma kažem da je glupa.
Nema to veze s US-om.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:05   #14
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Nema to veze s US-om.
Pošto znaš kakva sam inače, onda mi reci s čim to zapravo ima veze ?
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:22   #15
Terranea, jesi li ti zgodna žena?


....onak...znanstveno i objektivno u okvirima nekakvog seksipila...


naime, to je bitno za temu...
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:34   #16
Ako je ružna onda ćeš reći da je zato nervozna, a ako je zgodna onda ćeš uletjet na PP?
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:54   #17
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Užasno me nervira 80 % tema na ovom pdf-u. Preostalih 20% su iznimke koje se dogode kad napokon dođe inteligentno i pismeno biće kojem treba da se, pretežno, neznancima izjada kad mu neko posiše krv, a već sam zna odgovor, ali sebi opravda temu "i to sam napravio". Tu se već da razgovorat.

Uglavnom kad dođem tu, danas najviše, promijenim krakter i pretvaram se u pravu aždaju, nemam tolerancije nimalo i probudi mi se neka agresivnost i potreba da namlatim pola ljudi tu. Imam taj "sindrom" da dođem tu i buljim u nešto iritantno (i pritom sudjelujem) ko kad gledam dlakavi šupak koji je nekom izletio iz gaća u tramvaju ili kad ti se riga dok gledaš tripice (one prave neobrađene) i ne moš prestat gledat jer voliš vidit di je tvoja granica.

Ko šta se ja tu mučim na US-u, ljudi se muče u lošim vezama i nalaze opravdanja za njih, nalaze opravdanja za svu nesreću ikad što ih je snašla. Njurgala i lijeni guzičari i oni kojima su svi krivi za sve pa i njihove loše veze. Kome je US stvarno pomogao da promijene svoju zajebanu ćud ili izađu iz loših veza? Ovo je više retoričko.. ne zanimaju me iznimke. One su u spomenutih 20 %.

I can't even!!!

Uglavnom.. zašto, zašto se volimo mučiti, a jasno je da nema pomoći? Da se osjetimo živi? Morat ću počet meditirati ..om ooooooom oooooom!

Nužno mi treba godišnji i nužno se trebam maknit s ovog pdf-a, like always.

Ovo je ko suicidalno pismo prije odlaska
Ponekad se i sam pitam zasto sam tu. Ponekad mi je dosla odluka da samo otidjem,izbrisem acc i bude kraj ovoj prici. Mozda je i vrijeme jer meni pomoglo nije
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:08   #18
Terranea, to ti je zasicenje.

Ja sam stoput rekla, necu vise na ovom pdf-u komentirat, a opet me privlaci ko muhu g...o
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:36   #19
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Pošto znaš kakva sam inače, onda mi reci s čim to zapravo ima veze ?
Ovo doba godine je za zabacit šugaman na vrat i odšetat do neke ladovine uz plažu. Nije za ofise sa umjetnim mirisima, poluispravnim klima uređajima i zavarenim prozorima. Te švrljanje po virtuali.

Forum je takav kakav je. Možda je ovo najdepresivniji PDF, možda nije.

A ljudi ima svakakih i ne mislim da baš moraš doći na fourm čitat bisere, jer ih je nemoguće naći u stvarnom životu, oko sebe.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 18:41   #20
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
Pošto znaš kakva sam inače, onda mi reci s čim to zapravo ima veze ?
Očito imaš potrebu ljudima dokazati da su u krivu, tj. da si ti u pravu, iako su ti oni potpuni neznanci i nisu ti nikakav faktor u životu.

Ti je problem psihološke prirode i nema veze s US-om niti forumom, već si ti takva osoba.
Ne znam da li si takva i uživo.
Ako jesi, onda to zapravo potvrđuje gore navedeno. Ako nisi, onda si piĆka, pa zato što ne možeš/ne smiješ nekom nešto reći izravno, u lice... radiš to na forumu, jer lakše je kad si iza ekrana.

Pošto si mi simpatična, neću ti ni naplatiti ovu psihoanalizu.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:04.