Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2009., 10:45   #661
ibis mariahilferstrasse
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 19:17   #662
Dragi moji, neka mi netko da savjet....gdje provesti večer u Beču, a da nije party ili doma Onako, između..neki pub, laganini i to )

Hvaallaaaaa!!!!
__________________
don´t worry..be happy:))
meth84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 20:52   #663
Quote:
IntroducingLola kaže: Pogledaj post
Sljedeći vikend idem u najdraži Beč! Pošto mi je to već 5. put, ovaj put želim posjetiti neka zanimljiva mjesta za izaći vani (znači neki klub za osobe u srednjim dvadesetim), muzeje, izložbe, shopping, zgodna nova mjesta za popit finu coffee itd. Znači sve osim osnovnih znamenitosti Pročitala sam skoro sve postove, ali mjesta za izlaske sam našla samo iz 2007. godine, a u 2 godine se puno toga promijeni..

Svi prijedlozi dobrodošli!
16 Bezirk.....iliti Ottakring.....tamo imas klubova kolko hoces hehe
ico rotterdam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 01:56   #664
Ottakring za domaci ugodjaj u becu
trashbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2009., 17:04   #665
Zna li netko dokad su otvoreni dućani u centru, h&m i ostali?
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 10:30   #666
Quote:
adriana7 kaže: Pogledaj post
Zna li netko dokad su otvoreni dućani u centru, h&m i ostali?
do 17 brijem u subotu..ja idem tamo ovaj vikend i zanimaju me neki fetish, latex S/M duchani..znam za samo jedan sex shop,al to mi nije dovoljno
Ilse Koch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 22:42   #667
kakva su sniženja u beču u ovo vrijeme? idem ovaj vikend pa možda da nešto uacim u vreću
medicine woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 13:55   #668
Quote:
Ilse Koch kaže: Pogledaj post
do 17 brijem u subotu..ja idem tamo ovaj vikend i zanimaju me neki fetish, latex S/M duchani..znam za samo jedan sex shop,al to mi nije dovoljno
ima u mariahilferstrasse, zove se spartacus, ima veliki ulaz, broj 49. velik je izbor svega, a kako dolazis na jedan dan mislim da ti je to najjednostavnije
trashbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 15:56   #669
Quote:
trashbabe kaže: Pogledaj post
ima u mariahilferstrasse, zove se spartacus, ima veliki ulaz, broj 49. velik je izbor svega, a kako dolazis na jedan dan mislim da ti je to najjednostavnije
hvala,al brijem da je to taj koji znam.. mene ne zanimaju toliko igračkice i to, vec oblekica (kvalitetniji korzeti,halteri) i platforma štikle.. tu kod nas su vecinom sve te stvari gothic,a cula sam da tam ima i boljih.. potrazicu na netu nekako tak da si osim kuhanog vina, priustim i dobar soping
Ilse Koch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 16:21   #670
Quote:
Ilse Koch kaže: Pogledaj post
hvala,al brijem da je to taj koji znam.. mene ne zanimaju toliko igračkice i to, vec oblekica (kvalitetniji korzeti,halteri) i platforma štikle.. tu kod nas su vecinom sve te stvari gothic,a cula sam da tam ima i boljih.. potrazicu na netu nekako tak da si osim kuhanog vina, priustim i dobar soping
ima masu sex shopova na gurtelu, oko westbanhofa...
trashbabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:13   #671
kak se krecu cijene taksija?
Anaaaaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 19:01   #672
da i mene zanimaju cijene taksija i dal znate hoce li 27 u nedelju radit trgovine ???
bees is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 03:46   #673
cijene taxija su slične kao u zagrebu
IntroducingLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 18:45   #674
Ja bih za Beč, tj. društvo cijelo. Pa nas zanima kako i čime najjeftinije ići ( i vratiti se).. i gdje je najjeftinije odsjesti!? Ajde naka dobra duša neka me informira
Anavi=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 23:48   #675
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Ja bih za Beč, tj. društvo cijelo. Pa nas zanima kako i čime najjeftinije ići ( i vratiti se).. i gdje je najjeftinije odsjesti!? Ajde naka dobra duša neka me informira

Ovisi koliko vas ide, kad točno i koliko ostajete. Imaju neke finte ako se ide vlakom i ostaje bar preko vikenda, onda povratna karta za 4 osobe dođe oko 1200 kn + obavezne rezervacije. Inače je vlak znatno skuplji, oko 700 kn, ako se ne varam. Busom je oko 400 kn, ima svaki dan u 6 ujutro, za 5 sati ste tamo, dok vlakom treba nekih 6 i pol, 7 sati.

Za najjeftinije ne znam točno, pogledajte razne hostele, frendice mi uglavnom budu u Wombat's Lounge, kod Westbahnhofa, 18 eura/osobi u sobi s 4-6 kreveta, i skroz su zadovoljne.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 18:52   #676
Još jedna preporuka za Wombat's Lounge, stvarno je odličan hostel.
__________________
#ho ho ho
xfairguy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 20:38   #677
Da ne tražim topic o Austriji, postavit ću ovdje pitanje ionako je i Beč vezan za EP 2010. u rukometu.
Da li se može u Austriju samo s osobnom ili obvezno treba putovnica. Planiram otići pogledati koju utakmicu u Graz.
grm65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 21:11   #678
Quote:
grm65 kaže: Pogledaj post
Da ne tražim topic o Austriji, postavit ću ovdje pitanje ionako je i Beč vezan za EP 2010. u rukometu.
Da li se može u Austriju samo s osobnom ili obvezno treba putovnica. Planiram otići pogledati koju utakmicu u Graz.
Ne, treba putovnica.
maestranza is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 20:33   #679
Quote:
Anavi=) kaže: Pogledaj post
Ja bih za Beč, tj. društvo cijelo. Pa nas zanima kako i čime najjeftinije ići ( i vratiti se).. i gdje je najjeftinije odsjesti!? Ajde naka dobra duša neka me informira
Nešto sam načula da su sad dosta povoljne cijene u HŽ za inozemstvo ( ne znam da li je to zbog svih ovih gluposti koje se u zadnje vrijeme događaju u HŽu ili ne ) nisam sigurna da li vrijedi i za beč, svakako provjeri. ako je veća grupa moglo bi biti isplativije.
ixi171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2010., 20:40   #680
Quote:
Tara 3006 kaže: Pogledaj post
planiram otići u Beč za vikend pa me zanima kakve su cijene ? jel skupo otići u Sacher hotel na kavu i tortu ? jel bio netko pa da se sijeća cijene i jel se može kupiti torta da si doma ponesem ? sad izgleda da me samo sacherica zanima al nemogu otići u Beč a da ne probam slavnu tortu
Nikako ne možeš otići u Beč a da ne probaš slavnu tortu a ja preporučam još i slastičarnu TICHY i njihove preeefine Eis-Marillenknödel !!! to moraš probati!!!
Dobar tek!
ixi171 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:07.