Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2014., 10:49   #1
problem s memorijom

Pozdrav! Nemam tv, tako da sve gledam-čitam, preko neta...praktički komp radi bar 10 sati dnevno. Do sada sam, recimo svakih pola godine imala problem sa javom. Pojela bi mi memoriju, upalila bih cc cleaner i riješila sve muke.
Međutim danas sam sa cc cleanerom uspjela očistiti samo povijest i cookies-e. Upalila tune up, ništa nisam riješila. Skinula sam malwarebytes, ništa. Tem File Cleaner, ništa. Čak sam i space sniffer skinula... Tamo vidim dosta toga, al ne kužim više šta je za šta... Nisam skidala ništa na komp već jako dugo. Imam par filmova na d disku, i nešto malo slika, a memorija mi se ful brzo smanjuje. Koristim windows 7. Na c disku imam slobodno 95 od 195 gb, a na d disku 89 od 233gb.
Koji klinac?! Ne znam više što da napravim... Javin sun folder je kao prazan... u cc-u je štrikiran... ne znam gdje propuštam pogledati! Pomozite savjetom, molim vas...
ne kužim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 10:57   #2
O kojoj memoriji govorimo ? Radnoj memoriji ili mjestu na harddisku ?
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 11:03   #3
ram memorija
ne kužim is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 11:16   #4
Ok, jer si počela pričati o mjestu na hard disku pa me to zbunilo.

Koliko radne memorije imaš i koliko je zauzeće kod paljenja računala ? Možeš lupiti i screenshoot procesa da vidimo kako izgleda.
__________________
"Jack of all trades, master of none,
Often times better than a master of one."
Antomon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.