Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.07.2014., 14:29   #81
Ja ću stvarno počet dolazit tim frizerkama s ravnalom, pa ćemo imat malu lekciju koliko je stvarno 1 cm, koliko 2, a koliko 10.... prije nego uzme škare u ruke!

On topic, rekla bih da meni naraste 1 cm u mjesec dana, možda koji milimetar više. Gledam po izrastu
MissMisery is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2014., 16:29   #82
U zadnje vrijeme mi kosa raste kao luda premda sam imala period sporog rasta i jakog ispadanja kose prošle godine, mislila sam da ću oćelavit. Sad je 2-3 cm mjesečno koliko vidim po izrastu.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 09:52   #83
rekla bih, po izrastu, oko 1 cm mjesečno. možda je i 1,5. al nisam mjerila.. to ovako od oka
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 12:12   #84
meni raste abnormalno brzo
ne mogu ni sama odlučit jel joj to plus ili minus

u 12 mjesecu sam kosu dužine do polovice leđa skratila do par cm iznad ramena, sad je već ispod polovice leđa, s tim da sam u međuvremenu 2 puta vrhove kratila
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 15:54   #85
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
meni raste abnormalno brzo
ne mogu ni sama odlučit jel joj to plus ili minus

u 12 mjesecu sam kosu dužine do polovice leđa skratila do par cm iznad ramena, sad je već ispod polovice leđa, s tim da sam u međuvremenu 2 puta vrhove kratila
sretnice! Ja mislim da ovisi o periodu, nekad mi se izrast brže vidi, nekad sporije, ali ne bih rekla da je više od 1,5 cm mjesečno.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2014., 22:52   #86
Quote:
Vesper Arlene kaže: Pogledaj post
U zadnje vrijeme mi kosa raste kao luda premda sam imala period sporog rasta i jakog ispadanja kose prošle godine, mislila sam da ću oćelavit. Sad je 2-3 cm mjesečno koliko vidim po izrastu.
Meni kosa isto raste 2-3 cm mjesecno, vec nakon pola mjeseca - ja se moram ponovo farbati (mada pokusam izdrzati duze). Sto je interesantno da nikada nije ispucala, jedino je malo suha ali tako je oduvijek...trenutno je tako duga da je mogu strpati u hlace komotno
Iskreno, kod frizerke idem 2x godisnje i jos mozda 2-3 puta u godini da sama sebi stricnem vrhove. Svi me pitaju cime "djubrim" kosu
Evo bas gledam danas, imala sam prije dvije godine jednu stranu glave (trecinu) izbrijano i taj dio je sada narastao do pola ledja, vjerovatno i duze s tim da je valovita kosa
naaraspiru is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 21:50   #87
Moja nekad raste brze, nekad sporije. Dok sam se bojala, skuzila bih izrast odmah na samom pocetku, a sad vec nisam toliko. No cini mi se da mi ljeti raste sporije nego tijekom ostatka godine
__________________
Memento mori.
Ghostflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2014., 12:47   #88
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
meni raste abnormalno brzo
ne mogu ni sama odlučit jel joj to plus ili minus

u 12 mjesecu sam kosu dužine do polovice leđa skratila do par cm iznad ramena, sad je već ispod polovice leđa, s tim da sam u međuvremenu 2 puta vrhove kratila
ovo me deprimira

ja sam svoju skratila u 11.mj. lani, sisala sam se na kratki bob iznad brade, a uz jedno kracenje vrhova, danas mi je do ramena
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 12:50   #89
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ovo me deprimira

ja sam svoju skratila u 11.mj. lani, sisala sam se na kratki bob iznad brade, a uz jedno kracenje vrhova, danas mi je do ramena
nemoj da te deprimira, ja napravim pramenove i za mjesec i pol to više nisu pramenovi, nego ombre

super je kad tako brzo raste ako požalim šta sam se ošišala, ali što se tiče farbanja, pramenova i sl. mi je koma
fluffy chicken is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 13:07   #90
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
meni raste abnormalno brzo
ne mogu ni sama odlučit jel joj to plus ili minus

u 12 mjesecu sam kosu dužine do polovice leđa skratila do par cm iznad ramena, sad je već ispod polovice leđa, s tim da sam u međuvremenu 2 puta vrhove kratila
Meni isto kosa raste abnormalno brzo i to primjecuje i moja frizerka , uvijek kad joj dodem na šišanje ima ovaj izraz na licu i pita me pa dobro kad prije ti je izrasla? ja uvijek samo skratim vrhove 2-3 cm i to svakih 30-40 dana. A zadnje šišanje sam imala prije 20 dana i skratila sam kosu za pola glave samo što to mene uopće ne brine jer znam da ce zaista brzo sve opet narasti.
kety05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2014., 14:46   #91
ja isto gledam po izrastu i isto mi je cca centimetar mjesecno, mozda mrvicu vise. ono sto me zeza su vrhovi, ali zadnji put kad sam isla kod frizerke se nisam sisala, vec sam doma uzela skare u ruke i kratila uglavnom samo te ispucane vrhove i vidi se da mi jest narasla. jos mi fali pola prsta do zeljene duljine i mislim da se necu sisati kod frizerke vise jer sto mi naraste, ona osisa tak da to nema smisla.
transcendental is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 14:21   #92
aa ljubomorna sam
moja kosa sporo raste
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.