Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2011., 11:42   #61
predobra ponuda

http://hr.kolektiva.net/zagreb/544/5...hotelu-arbiana
Sunčiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:58   #62
Quote:
taxodium kaže: Pogledaj post
Malo sam ogranicen budzetom, posto smo studenti. Imam 400 (zarađenih : )) kuna i ni lipe vise. U tom iznosu planiram iznenadit curu, da odemo jednokratno u saunu + kupku ili jacuzzi u paketu, ili nesto slicno. Uglavnom, da bude za 2-3 sata i da nije prepuno starkelja. Bilo bi idealno kad bi mogli biti sami, ali nije nužno.

Raspolažem s javnim prijevozom, ... i sa 400kn. U zagrebu smo. Onda, molim prijedloge za Zagreb.. ili moze i dalje, ako ide u budžet. Ono, bila bi jednokratna sauna + kupka ili jacuzzi.. i onda u studentski dom ostatak romanticne veceri u uskom krevetu hi hi hi!

Nadam se da ce netko pomoc.. Hvala unaprijed!
Steta, bilo je prije par dana na kupime.hr ponuda u wellnessu tempio za dvije osobe 99kn : sauna,bazeni i hidromasazni bazeni.
pogledaj na njihovu stranicu,mozda nades nesto
http://www.wellnesstempio.hr/
mariia_ma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:20   #63
Quote:
Mizushi kaže: Pogledaj post
Zna li netko za neki aranžman za vikend(na Plitvicama ili drugdje) u koji je UKLJUČEN prijevoz? Ja i dečko naime nemamo auto, a htjeli bi negdje otići za vikend
Pogledaj ovdje imaš popis vikend wellness putovanja svih agencija. Aranžmani su poredani po cijeni.

Draga i ja smo krajem siječnja bili u Opatiji (ona akcija 1+1 gratis). Hotel je bio krcat! Toliko o recesiji... Definitivno idemo opet, ali ovaj put negdje drugdje i obavezno s uključenim masažama i kupkama u cijenu... Oni najjeftiniji aranžmani imaju ulaz samo u bazen ili jacuzzi ili spa zonu... već za 100 kuna više mogu se naći ponude s masažama za oboje i ostalim "sitnicama" za ugodniji dan
maos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:37   #64
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Do Plitvica imaš bus iz Zagreba svakih pola sata.
A ako si u nekom drugom dijelu zemlje,isto ne bi trebao biti problem.
Ma daj? Nisam pojma imala XD. Thx... raspitat ću se još malo
Mizushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 12:41   #65
Quote:
maos kaže: Pogledaj post
Pogledaj ovdje imaš popis vikend wellness putovanja svih agencija. Aranžmani su poredani po cijeni.

Draga i ja smo krajem siječnja bili u Opatiji (ona akcija 1+1 gratis). Hotel je bio krcat! Toliko o recesiji... Definitivno idemo opet, ali ovaj put negdje drugdje i obavezno s uključenim masažama i kupkama u cijenu... Oni najjeftiniji aranžmani imaju ulaz samo u bazen ili jacuzzi ili spa zonu... već za 100 kuna više mogu se naći ponude s masažama za oboje i ostalim "sitnicama" za ugodniji dan
PUNO hvala. Fakat nam treba jedan malo "opušteniji vikend". Već smo i ja i on na rubu živaca
Mizushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 01:43   #66
evo, iskombinirao sam nešto u hotelu Antunović. Pošto sam ograničan budžetom, ovako ide: 2 sata SPA zona (saune, jacuzzi, bazen...) i onda nakon toga 30min opuštajuća mirisna kupka, gdje smo sami.

btw. rekli su mi da kupke obično idu kao dodatak nakon nekog tretmana (masaže raznorazne), ali da može i samo kupka, bez ičega ako bas hoću. Ukupno, to je 350kn za nas dvoje. Šta mislite o tome, dali valja i kakvi su dojmovi?
taxodium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 08:56   #67
Quote:
BornSlippy kaže: Pogledaj post
Amo pomagajte..di otić 3 dana sa curom.Preferiram Hrvatsku.Volio bi Zagorje ili nešto tako.
nudim smještaj u apartmanu gorski kotar.
iser is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:01   #68
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Budimpesta? Nije ti daleko, prekrasan grad, na Dunavu je jako romanticno a gastronomija je odlicna.
Ili Balaton, zapadna/sjeverna strana Balatona? o tom sto ima tamo pisala sam ovdje.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=29447776&postcount=15
(a mogu ti i mailom ili pm poslati linkove)
ama Mađarska svašta nudi, ali ako te ne zanima Mađarska, napisi di si u Slavoniji (u kojem dijelu) ? Jer ako si u zap. Slavoniji, nije daleko npr. ni Istra a ako si u ist. Slavoniji to je vec veca kilometraza
Gorski kotar možda? Blizu ti je! Nidim smještaj u apartmanu.Pozz i ugodan provod

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 10.02.2011. at 08:03.
iser is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 22:58   #69
help...planovi se pokvarili...

Ima netko ideju za last minute ponudu :P -kontinentalna Hrvatska...???
__________________
U jednome danu od mene se tražilo da budem glumac,prijatelj,medicinska sestra i liječnik,trener,pronalazač stvari, zajmodavac, taksist, psiholog, drugi roditelj, prodavač, političar i povjerenik... John W. Schlatter - JA SAM UČITELJ
Album ;)
Ija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 22:30   #70
Quote:
Ija kaže: Pogledaj post
help...planovi se pokvarili...

Ima netko ideju za last minute ponudu :P -kontinentalna Hrvatska...???
Gorski kotar,Tršće-apartman Resman.pogledaj na Njuškalu
iser is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2011., 16:18   #71
Wink

možda ovako nešto..može šetnja naokolo,a može i doručak u sobi
www.bellamontevlasic.com
HrvojeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 20:46   #72
Kamo za Valentinovo?

Odveo bih suprugu negdje za valentinovo.
Što predlažete u krugu od 400 tinjak km (od Samobora)!?
Nabacite neku dobru ideju za iznenađenje!
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:26   #73
Quote:
danpoz kaže: Pogledaj post
Odveo bih suprugu negdje za valentinovo.
Što predlažete u krugu od 400 tinjak km (od Samobora)!?
Nabacite neku dobru ideju za iznenađenje!
Uguglaj: vikendplaner, ima super akcija
Alexvg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:49   #74
Nije baš to ono što me zanima. Ja bi neke veće gradove (sa romantičnom pričom naravno- verona ili sl.)!
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:08   #75
sto ne kupis ove jeftine karte za Istanbul za 99 EUR ili na Croatia ili na Turkishu i ti i supraga odete u IStnabul ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 23:52   #76
i ja bih u zagorje. npr blue sun u m. bistrici.
kakva su vaša iskustva s tim hotelom? prvenstveno me zanima njihov welnes i okolna mjesta s finom klopom
dunavski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 23:05   #77
ja isto razmisljam o jednonocnom izletu. slobodan sam bas na velentinovo a vecina ovih ponuda je za vikend. meni treba dakle nocenje utorak na srijedu i to blizu zagreba jer nemam bas vremena daleko ici.

ovaj bluesun odlicno izgleda! ima jos netko slicnih mjesta za preporuciti? u krugu 150km...
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 23:14   #78
Za Valentinovo preporučujem da odete u krevet, naravno sa partnericom/partnerom i posvetite se jedan drugome...i to cijeli dan!

Ostavite se putovanja...destinacija, konzumerizma, foruma i inih bedastoća i jednostavno se ševite cijeli dan....barem taj dan!
tramper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 23:28   #79
Quote:
tramper kaže: Pogledaj post
Za Valentinovo preporučujem da odete u krevet, naravno sa partnericom/partnerom i posvetite se jedan drugome...i to cijeli dan!

Ostavite se putovanja...destinacija, konzumerizma, foruma i inih bedastoća i jednostavno se ševite cijeli dan....barem taj dan!
ja imam problema sa erekcijom pa moram nadoknaditi raznim pizdarijama.
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2012., 23:26   #80
zna netko kakvu osamljenu kucu, dvorac, spilju i sl. za dvoje u blizini zagreba. bez struje, sa otvorenom vatrom. po mogucnosti i da je nadmorska visina veca...

pokusavam googlat ali neznam vise sta da trazim. sve su nekako za vise osoba smjesaji.
RYOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.