Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 14:09   #81
maya: bil mogla biti sa ganciima?
dont ask: ah.. neki se previse emotivno vezu za forum a to nije dobro

evo ovih dana se trci po papmploni ..pa izvukoh iz naftalina fotku pokusavajuci reci da su spanjolke dobre (kad se ne deru)
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:31   #82
Ima nešto u tim Ruskinjama. Sve moje ljepše prije dobivaju taj kompliment: "Izgledaš poput Ruskinje." Većinom su svjetlopute, mladolike, sa senzualnim i nježnim crtama lica. Ne znam da li je to taj tipični "ruski" izgled.
__________________
Om nom nom nom!
Red Blooded is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:32   #83
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
eh da..i neko je napisao da cehinje nisu zgodne cini mi se da ta osoba nije bas vidjela karlov most
+1. Vidio sam dosta privlačnih Čehinja.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 14:47   #84
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama. i To kakve,zbog pipe pičkeličke digao se cijeli svijet a žena rugoba, svaka treća hrvatica je puno ljepša od nje...
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:09   #85
Quote:
Red Blooded kaže: Pogledaj post
Ima nešto u tim Ruskinjama. Sve moje ljepše prije dobivaju taj kompliment: "Izgledaš poput Ruskinje." Većinom su svjetlopute, mladolike, sa senzualnim i nježnim crtama lica. Ne znam da li je to taj tipični "ruski" izgled.
Nisu većinom plave..ima i tamnih i crvenkastih..i da..bez premca sunaj
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:16   #86
Ja mislim da ovoj temi fale slike
__________________
Om nom nom nom!
Red Blooded is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 15:31   #87
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama. i To kakve,zbog pipe pičkeličke digao se cijeli svijet a žena rugoba, svaka treća hrvatica je puno ljepša od nje...
tako je reci ti nama
mediji od severine napravili najljepsu hrvaticu,a svaka druga cura na ulici ljepsa od nje...ti mediji samo ispiru mozak ljudima
Luđak iz hrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:34   #88
Quote:
stvarna-mishka kaže: Pogledaj post
Sramota!
Tema je na temu hrvatice najljepše žene a ne neke strankinje koje gledate uglavnom po novinama....
tema je "Hrvatice, najljepše žene na svijetu?" i ne moze se gledati izolirano od drugih drzava jer onda ne bi bilo nikakvog poredjenja tako da bi svakakva daljnja rasprava bila apsurdna..dakle da bi topik imao smisla moraju se rvatice porediti sa ostalim nacijama/narodima/etnitetima/plemenima..a kojih ima zasigurno vise od broja drzava u svijetu
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:47   #89
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
lažeš
Dobro Lave, priznajem, osim što sam sponza, i kurva sam... pročitao si me!

Marijaći - misliš čovjekom iz Gane (u Africi)? Ako ima para - naravno
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:53   #90
Quote:
mayablond kaže: Pogledaj post

Marijaći - misliš čovjekom iz Gane (u Africi)? Ako ima para - naravno

ganci
objasnjenje: ganci je satro za cigan
i tako bi se ova pjesma mogla prevesti kao: peli tucva sve je stoi ko i nila a mosa ecrt i ecrt jetvo u viljuba sevi ne jesto
eh ti strani jezci

nego to za ljepotu nekih naroda..meni se neke plemena nisu dopadala..ali danas ..kad ih promatram.. bas su sexi..ne moraju biti lijepe ali ima nesto.. a one su ostale genetski iste znaci da sam se ja promjenio

edit: hm ..jel ono glavi grad gane akra...eh tamo bi bilo dobro otici:ceznja:
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 16:58   #91
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
tema je "Hrvatice, najljepše žene na svijetu?" i ne moze se gledati izolirano od drugih drzava jer onda ne bi bilo nikakvog poredjenja tako da bi svakakva daljnja rasprava bila apsurdna..dakle da bi topik imao smisla moraju se rvatice porediti sa ostalim nacijama/narodima/etnitetima/plemenima..a kojih ima zasigurno vise od broja drzava u svijetu

U redu je porediti al vam zaključci ne valjaju. Gdje god da odete u šarenilu svojih maštarija uvijek se treba vratiti istini. Gdje god pođi, kući dođi.
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:02   #92
Ah, na njih si mislio

Hmmm... bojim se da bi kulturološke razlike ipak bile prevelike... znaš kakve smo mi današnje sponze, samo bi bile na fejsu, shopingirale, šminkale se i ispijale kavicu po Špici...

Joj, kad će stići moj Tajkun u bijelom BMW-u da me malo financira, dotad mogu samo slušati cajke i
mayablond is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:13   #93
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
ne bi reka. srpkinje su još gore od naših po tom pitanju
nemam takav dojam,Sprkinje su otvorenije i zanimljivije, više na zemlji,a bolje izgledaju
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:35   #94
Pusti Srpkinje Mc!Hrvatice komentiraj!
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 17:50   #95
mmislin da je uopće glupo rapsravljat o nekoj naciji ko najlipšoj na svitu.
da mene koje su mi najlipše žene na svitu ja bi na prvu rekla južnoamerikanke, španjolke, talijanke i tako te slične sorte ženskih.
a onda se sjetin....ahaaa pa ove šta se vucaraju po medijima, naravno da su lipe, jer da nisu, ne bi bile tu di jesu.
jbt, ove "veline" šta ih berlusconi masovno guzi, to sve lipša od lipše. onda se sjetin onih koje dolaze u dalmaciju na ljetovanje, sve neke male, guzate, nikakve.
vjerojatno je isto tako s južnoamerikankama. na onom karnevalu u riju poslikaju najbolje bombe, a ko zna koliko je u tom istom karnevalu bilo sasvim prosječnih ženskih
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 18:31   #96
Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Nope, ne volim tatine sinove. Ili je to zato što sam sa sela? Ako jee to razlog, hvala Bogu(ili kome već).
Sa sela si? opa

Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
Kod frajera mi je bitno da on bude zadovoljan sobom, računajući prave vrijednosti..... Niti volim kvazi frajere. Isto mi se riga.


Quote:
dont ask kaže: Pogledaj post
E da....za što će mi lova? Ono što želim kupiti, uštedim i uvijek si sama mogu priuštiti. Ne težim za nečim što si nisam sama u mogućnosti kupiti. Ne trebam frajera da mi kupuje stvari. Ni roditelje nisam nikada žicala. Za mene je primiti poklon od frajera ponižavajuće. Osim ako nije poklon nekom posebnom prigodom ili ako mi želi nešto od srca onako pokloniti. I tada mi je teško prihvatiti, ali znam kako je to kad želiš obradovat nekog i poklonit nešto. Najdraži mi je poklon vrijeme koje mi posveti i međusobno poštovanje. Zapravo, bez toga neide. A sve materijalno si želim sama priuštiti. Molim lijepo.
Nemam rijeci... Ali ozbiljno... prava cura
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 18:36   #97
Quote:
Red Blooded kaže: Pogledaj post
Ima nešto u tim Ruskinjama. Sve moje ljepše prije dobivaju taj kompliment: "Izgledaš poput Ruskinje." Većinom su svjetlopute, mladolike, sa senzualnim i nježnim crtama lica. Ne znam da li je to taj tipični "ruski" izgled.
Ma dosta ruskinja ima onu blago tatarsku facu (oblik lica) AKA mongolsku ali pomjesano sa slavenskom krvi (izvornim rusima) specifikum bas za Rusiju ali i za sve one bivse azijske drzave bivseg SSSR-a, ja isto kao mladji nikako nisam mogao interpretirati taj izgled ruskinja ali sjecam se da sam mogao prepoznati rusku atleticarku medju 100 atleticarka a da uopce nisam znao da je iz rusije, nisam trebao ni vidjet onaj natpis na dresu ni ime Pa me to zbunjivalo, onako mislim si... pa vecinom su plave... svijetlo smeđe... plaovooke... sto ih to odvaja... i eto... odvaja ih ta tatarska primjesa, a rusi su se mjesali sa tatarima i to ne bas malo

Ukrajinci i Ukrajinke su već drukcije, "čiste" europljanke i europljani kao i bjelorusi... plz nemojte sad da ispadnem rasist ili šta već... ovo je cisto sa antropolosko-etnolosko-etnicke strane

Glede ruskih primjera muškaraca ovome što sam rekao za ruskinje, uzmite samo primjer Borisa Jeljcina, Lenjina pa i Putina danas, sve ce vam biti jasno.
Caesar_Augustus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 19:38   #98
Dovoljno je prolistati malo godišnjak maturanata http://matura.vecernji.hr/maturanti/...ola-zagreb/4E/ i zaključiti kako hrvatice spadaju među ružnije, svaka ima neki defekt, a kako i ne bi kada se žene samo parovi u RH iz interesa, daleko je to iz ljepote, onda imamo te ružnjikave gene, slično kao i englezi..
A floskule da su hrvatice lijepe si mogu objesiti mačku za rep..
A i muškarci su rugove prilične..
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:28   #99
Najviše komplimenata za žene dobivamo od Engleza. Oni se , baš ono , doslovce dive...

Al kad pogledaš kolko su ružni , nije ni čudo...

Tak da si njihovu ocjenu ne trebamo previše uzimati srcu...
Keva is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2011., 23:38   #100
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
Šveđanke su krasne!kao i Latvijke i Norvežanke
i ja velim!!
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger