Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 22:16   #21
Quote:
alemarlov kaže: Pogledaj post
ja sam ti treći rođendan maloj isto organizirala u stanu i iznajmila klauna pucka, zabavia je dicu dvi ure i ispalo jeftino i najbolji ročkas do sada. SAd je meni problem sa sinom imat će 8 god i čak planiramo doma napravit karaoke, i iznajmit animatora....za 15-tak dice neće me doć sa animatorom više od 500.kn. ali ja ti to s roditeljima odma sredim....dovedite dite, ovo je dječji rođ. eto dala sam ti neke naputke....pozzz i ugodan provod....
Ako te zanima, imam broj od Pucka nenadmašan klaun, ali ga moraš zvat bar 20-tak dana unaprid...
alemarlov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 10:43   #22
Animator za dječje rođendane

Quote:
alemarlov kaže: Pogledaj post
Ako te zanima, imam broj od Pucka nenadmašan klaun, ali ga moraš zvat bar 20-tak dana unaprid...
Molim vas pomagajte, treba mi animator za dječji rođendan petogodišnje curice u okolici Splita.
mimica19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 00:42   #23
mi smo imali klauna Pucka preklani, odličan je. pa ako kome triba broj...
mary jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 16:44   #24
poz

moze meni broj od klauna pucka u inbox? i cijena ako nije problem? hvala
misko st is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:45   #25
Podižem temu.

Ima li novih mjesta za organizaciju rođendana?
__________________
moji albumi
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:14   #26
Quote:
Jelsa kaže: Pogledaj post
Podižem temu.

Ima li novih mjesta za organizaciju rođendana?
Ja sam čula za Mačak u Trondheimskoj 4d.Bio mi nećak prošli tjedan,oduševljen s kuglanjem i biljarem...koliko sam skužila puno draže muškoj dječici
__________________
Meni se živo fućka za ovaj majmunski zbor koji nazivamo ljudskim društvom
Mnemoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 14:28   #27
Quote:
Mnemoza kaže: Pogledaj post
Ja sam čula za Mačak u Trondheimskoj 4d.Bio mi nećak prošli tjedan,oduševljen s kuglanjem i biljarem...koliko sam skužila puno draže muškoj dječici

Hvala ti, ali mi treba za dvogodišnjakinju.
__________________
moji albumi
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 21:26   #28
Quote:
lana74 kaže: Pogledaj post
evo da ti malo pomognem a i ostalima koji traze

1. BENE - na marjanu, mislim da je ovo najeftinija opcija jer sve donosite sami a placate samo "barakicu".

2. GULIVER - mislim da je za manju djecu, ono do 8,9 godina: mislim da je ovo i najskuplja verzija

3. ZAP caffe bar- postoje dvije prostorije- za djecu i roditelje, ima teta animator, a u cijenu je uračunata pica, sok i (mislim) torta . a moja malena je bila oduševljena karaokama. postoji mogućnost i da se iznajmi klaun.

4. FANTAZIJA cafe bar (nasuprot bivse stande)- slično kao i ovo poviše u zapa. dvije prostorije, teta animator, pica, sok i torta...i tamo smo slavili drugi rođendan. sve u svemu bili smo zadovoljni...

5. MARČELINO caffe bar- na bačvicama. bili smo već bezbroj puta tamo. mislim da je pogodnije za ljetne rođendane....... slično kao i dvije prethodne solucije (animator, pica,sok,torta).

6. SC POMAK - pokraj super konzuma, uglavnom djeca se igraju u sportskim dvoranama, animator, pica, sokici...

7. DNF -plesni klub- mislim da je to za malo stariju djecu a i prostor za roditelje je vrlo mali i dosta je mračno-sklonište. (anomatori, light show, ).
http://www.dnf.hr/

8. BIVŠA PIVNICA KLARA u gradu- (animatori, trampulin ispred)

9. SC STKWAN - na visokoj. isto organiziraju dječje rođendane
http://www.caf-split.hr/step.jsp?page=98444

10. DALMALINO - škrape 53. mislim da se radi o privatnom stanu.
http://www.dalmalino.hr/

11. MC DONALDS - u jokera.

12. MAČAK na mertojaku koji org. dj. rođendane. prostor za roditelje je dosta mali a ima za djecu odvojena prostorija, interesantno je što ima kuglanu za djecu i za odrasle te stolni tenis i biljar
http://www.scm.hr/kuglana.php

JOŠ DA NADOPUNIM:

13. KLUB GHETO- u gradu (mislim da bude i lutkarska predstava)
14. STELLA u stobreču. igraonica u stanu, meni skroz ok.
15. ŠILJO -trstenik
16. HOTEL LAV
17. TURBO LIMAC U jokera
18. JOKER CENTAR (one to play?)
http://jokercentar.com/proslava-rodjendana-ideje/
Zna li netko što je od ovoga još aktualno?
Pretpostavljam da Turbo limač više ne igra, a i netko je napisao da su se rođendani iz DNF prebacili u Čarobni grad. A ostale opcije?
keksić2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 13:38   #29
mi smo prošli tjedan slavili rođendan u Čarobnom Gradu,i bilo nam je odlično!!!
za 890 kn smo dobili animatora sat ipo vremena grickalice pizzu sokove i tortu, čak smo dobili pozivnice za rođendan i malac je još dobija 5 dolazaka grais kao poklon od njih. nakon sat ipo vremena dica su se igrala u ogromnoj igraonici još do 9 navečer do kada i radi igraona. Sve je bilo čisto dica se izigrala mi popili kavu ma ludilo.imaju čak i neki rođendan od 400 kuna ali je bez animatora pa to nismo htjeli ali navodno 400 kuna za 20 dice??i doneseš svoju tortu!
neznam nama bilo super s obzirom da na ove vrućine imaju klimatiziran ogromni prostor a osoblje je super
balonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 11:26   #30
može mala pomoć...
koje igraonice u splitu dopuštaju donošenje svoje torte...? i eventualno hrane za roditelje?
nemamo baš puno iskustva sa rođendanima u igraonicama, ali ove je godine plan slaviti 3 rođendan u nekoj od igraonica...
hvala
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2012., 19:40   #31
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
može mala pomoć...
koje igraonice u splitu dopuštaju donošenje svoje torte...? i eventualno hrane za roditelje?
nemamo baš puno iskustva sa rođendanima u igraonicama, ali ove je godine plan slaviti 3 rođendan u nekoj od igraonica...
hvala
Stela u Stobreču ti dozvoljava donosenje svoje torte i hrane za roditelje.
Cijena je 55kn po djetetu...
ja imam pozitivna iskustva s njima... toplo preporučam...
a pogotovo što u sklopu imaju veliku terasu...pa ako je lijepo vrijeme..može se sjedit vani..ako je npr rođendna ranije...tipa u jutarnjim satima...
LISA1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2012., 17:49   #32
Quote:
mala8 kaže: Pogledaj post
može mala pomoć...
koje igraonice u splitu dopuštaju donošenje svoje torte...? i eventualno hrane za roditelje?
nemamo baš puno iskustva sa rođendanima u igraonicama, ali ove je godine plan slaviti 3 rođendan u nekoj od igraonica...
hvala
Mislim da i dalmalino dopusta tvoju tortu.
__________________
hello how low
bambix is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 12:07   #33
mi smo maloj slavili pred misec dana u Čarobnom gradu. imali smo subotom proslavu, znači 940kn (ako se dobro sjećam) za 10 djece + svako iduće dite se plaćalo (zaboravila sam koliko). Uključeni su animatori, pizze, sokovi, grickalice i torta. traje uru i po, al se kasnija sva dica mogu ostati igrati u igraonici + slavljenik dobije još 5 dolazaka gratis. kod nas je bilo 17-ero dice, samo se 4 manjih nije igralo u prostoriji za rođendane, pa ih nisu niti naplatili, čak niti onih 30kn za dolazak, pa im svaka pohvala na tome Torta je ok, čokoladnu smo uzeli radi klinaca, ostatak nam spakirali za doma. roditelji popili kavu, ja sam posebno donijela kolač za njih i bilo nam je odlično. Slavljenica prezadovoljna
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 20:21   #34
pozdrav,


zanima me da li netko zna nekog dobrog klauna za dječje rođendane, klaun pucko valjda više ne živi u hr., tako da ništa od njega :-(
__________________
.....volim......
mare09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2013., 15:48   #35
Quote:
alemarlov kaže: Pogledaj post
Ako te zanima, imam broj od Pucka nenadmašan klaun, ali ga moraš zvat bar 20-tak dana unaprid...
dobar dan. možete li dati broj od klauna što vam je bio na rođendanu. hvala unaprijed
LOLY$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 17:46   #36
Ima jedna nova igraonica/rođendaonica na Osječkoj, kraj Baoli kafića.
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2013., 08:09   #37
Quote:
Franem kaže: Pogledaj post
Ima jedna nova igraonica/rođendaonica na Osječkoj, kraj Baoli kafića.
Znas mozda ime igraonice
mardar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 22:31   #38
Kako se inače kreću cijene proslave rođendana za npr. 10-ero djece?
__________________
moji albumi
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 23:25   #39
Zove ti se LA-LA. baš sam ja neki dan bila pitati. 700kn je za 10 dice (u to idu standardni sokovi, pizza i grickalice) i svako ekstra dite 40 kn (animator uključen). mislim da je i torta uključena u cijenu, ali nisam sigurna. znam da je torta iz pekarne hrstić što mi nije neka srića jer sve izgledaju isto. sami birate onu hostiju šta ide na vrh torte (baš sam ovo krasno objasnila )
Imaju primjere torti na fejsu. neću griješit dušu jer ih nisam nikad probala, ali mi na slici djeluju previše nalik na one iz starih socijalističkih slastičarni.
Roditelji sjede na teraci dok su dica u igraonici i mogu popit kavu i sok.
mislim da mi nećemo ipak tamo jer mi je to previše para (ne samo tu, nego općenito) za bezvezarije za dicu. znam da njima nije napeta neka pusta kužina, ali bi volila da negdje posluže nešti drugo osim pizze.
__________________
Out and about...
Dzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 22:09   #40
Ima li kakvih novosti na ovoj temi ?
__________________
moji albumi
Jelsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.