Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2020., 00:06   #1
Suzuki Swace (2021)

Nakon Suzukija Across koji je promoviran u lipnju i koji se bazira na Toyoti RAV4, pred nama je još jedan plod suradnje Suzukija i Toyote. Suzuki Swace je u stvari karavanska Toyota Corolla Touring Sports sa hibridnim pogonom na koju je Suzuki naljepio svoje oznake.Osim novih oznaka, Swace je dobio i dotjerani prednji branik, a dio serijske opreme između ostalog čine i LED prednja svjetla i 16-inčni alu naplatci.
Hibridni pogon sa ukupno 122KS podrazumijeva kombinaciju 1,8 litarskog benzinca, elektromotora i litijum-jonske baterije od 3.6 kWh, a tu je i EV mod u kome je moguće prijeći određene distance samo na struju.Po sadašnjim najavama, Suzuki Swace će se u prodaji na europskom tržištu pojaviti tokom zime, ali cijene za sada nisu objavljene.











__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
doomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 00:24   #2
Grdobina
Mahun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 01:15   #3
Ovo nema prolaz na Balkanu.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:04   #4
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Ovo nema prolaz na Balkanu.
To je prepakirana Corolla karavan hybrid. Kao sto je i najavljeno da ce Suzuki dobiti od Toyote. Ne vidim neke velike ultra-razlike.

Doduse ime je totalno glupo - Swace. Prilicno tesko za izgovarati na EU trzistu. A i tesko pamtljivo. Mozda bude Swace u Japanu i drugdje a u EU nesto bolje.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:17   #5
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Doduse ime je totalno glupo - Swace. Prilicno tesko za izgovarati na EU trzistu. A i tesko pamtljivo. Mozda bude Swace u Japanu i drugdje a u EU nesto bolje.
Namijenjen je prodaji samo u Europi. A ime je logično, Sw kao station wagon a "Ace" Toyota koristi od prije za kombi program.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:27   #6
Ovo je teži debilizam. Ne kužim tu foru djeljenja dizajna.

Realno imali su top dizajn i sad kad su ga dali Suzukiju je kao da ženu daš susjedu.
fabricio1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:32   #7
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Ovo je teži debilizam. Ne kužim tu foru djeljenja dizajna.

Realno imali su top dizajn i sad kad su ga dali Suzukiju je kao da ženu daš susjedu.
Nije baš, to je kao da lijepu ženu želiš dobro udati pa susjedu daš njezinu ružnu sestru da bi odabrao ovu prvu.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:42   #8
Quote:
fabricio1 kaže: Pogledaj post
Ovo je teži debilizam. Ne kužim tu foru djeljenja dizajna.

Realno imali su top dizajn i sad kad su ga dali Suzukiju je kao da ženu daš susjedu.
Pa Suzuki i Toyota su se povezali.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:44   #9
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Namijenjen je prodaji samo u Europi. A ime je logično, Sw kao station wagon a "Ace" Toyota koristi od prije za kombi program.
Znam jer sam Ace varijante vozio po Japanu. No velim da je glupo za EU trziste. Lako izgovoris Swift, Vitara, S-Cross. A proace, swace, hiace....
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 08:46   #10
Suzuki švaco, bar je to jednostavno
segura is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 09:02   #11
Cijena i materijali isti ko u Toyoti?
Danny Z. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 09:38   #12
Graciozan i proporcionalan kako samo japanac može biti .... grozno.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 10:00   #13
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Znam jer sam Ace varijante vozio po Japanu. No velim da je glupo za EU trziste. Lako izgovoris Swift, Vitara, S-Cross. A proace, swace, hiace....
Mislim da namjena cijelog tog auta i jest da bude "glup" tj. da kad ga vidiš radije odeš i kupiš Toyotu.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 10:11   #14
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Mislim da namjena cijelog tog auta i jest da bude "glup" tj. da kad ga vidiš radije odeš i kupiš Toyotu.
Pa ako pogledas taj Swace i Corollu karavan - vidi se da su blizanci. Kao dvije sestre, izuzetno slicne samo je jedna za zeru zgodnija, ali su zapravo jako slicne. I sad ako se zgodnija drzi s visoka a druga vrlo rade ode s tobom doma, bolje se potruditi onda kod ove druge Prevedeno - treba vidjeti cjenik.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 11:29   #15
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa ako pogledas taj Swace i Corollu karavan - vidi se da su blizanci. Kao dvije sestre, izuzetno slicne samo je jedna za zeru zgodnija, ali su zapravo jako slicne. I sad ako se zgodnija drzi s visoka a druga vrlo rade ode s tobom doma, bolje se potruditi onda kod ove druge Prevedeno - treba vidjeti cjenik.
Prevedeno, treba vidjeti wow efekt a bojim se da toga kod Suzukija neće biti
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 12:36   #16
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Mislim da namjena cijelog tog auta i jest da bude "glup" tj. da kad ga vidiš radije odeš i kupiš Toyotu.
To si i ja nekak mislim. Ili ce biti glupi paketi opreme ili ce falit nekaj. Ne bude dala toyota suzukiju da prodaje isti auto za 20% manju cijenu. Pa di bi im tu pamet bila.
Mozda ovo bude osnovni paket opreme i biras boju. Ostalo zaboravi, ili tak neka fora.
Drnda17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 12:46   #17
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Pa ako pogledas taj Swace i Corollu karavan - vidi se da su blizanci. Kao dvije sestre, izuzetno slicne samo je jedna za zeru zgodnija, ali su zapravo jako slicne. I sad ako se zgodnija drzi s visoka a druga vrlo rade ode s tobom doma, bolje se potruditi onda kod ove druge Prevedeno - treba vidjeti cjenik.
Baš tako
Curiosum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 14:42   #18
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Prevedeno, treba vidjeti wow efekt a bojim se da toga kod Suzukija neće biti
A kod Toyote kao ima
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 14:52   #19
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
A kod Toyote kao ima
Nema ali bojim sa da će kod Suzukija biti obrnuti wow efekt, jad i bijeda više od očekivanog
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2020., 15:09   #20
Quote:
neno1966 kaže: Pogledaj post
Nema ali bojim sa da će kod Suzukija biti obrnuti wow efekt, jad i bijeda više od očekivanog
Ima Suzika svoje kupce, bez brige.
Mater vozi swifta novog. Pristupiš autu s nevelikim očekivanjima i ugodno te iznenadi
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.