Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2004., 02:36   #41
Quote:
Lorelai kaže:
Ima Hawaiian Tropic u DM-u za kupit.Bilo je prosle godine i neko sa sljokicama,a sad ga vise nemaaa
ma gdje?

pretrazila sam cijeli dm i nema

sutra idem do mullera
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 08:46   #42
Ja ove godine noge mažem čistim maslinovim uljem. Brzo su pocrnile i dobile lijepu boju.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 09:51   #43
Quote:
anya kaže:
Ja ove godine noge mažem čistim maslinovim uljem. Brzo su pocrnile i dobile lijepu boju.
je. maslinove je zakon. i ja ga svake godine koristim
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:00   #44
farmaceuti tvrde da maslinovo ulje ima prirodni faktor zaštite 20. nadam se da je istina jer se ja mažem maslinovim ili kantarionovim uljem. osim lice.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 11:59   #45
Quote:
Lorelai kaže:
Ima Hawaiian Tropic u DM-u za kupit.Bilo je prosle godine i neko sa sljokicama,a sad ga vise nemaaa
Mozda ga i ovdje vise nema,morat cu da pogledam.
Ja sam se proslo ljeto mazala sa njim,i bio mi je zakon...


Evo pronasla sam njihovu stranicu
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 12:53   #46
U Deutschlandu ga ima u DM-u i u Mülleru.Ja igrom slucaja kupila jednu bocicu u jednom a drugu u drugom ducanu
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 17:26   #47
dajte please napisite gdje ima hawaiian tropic prije nego odem na more sutra
cheghanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 20:29   #48
Quote:
AFRODITA69 kaže:
prvo-ja sam uzasno protiv suncanja face...to je jedan jedini dio koji nikad ne suncam!jer kad si posuncas facu,uzasno make up izgleda na njoj
znači ti lice ne sunčaš samo iz razloga jer "ti šminka onda loše izgleda"?
ajme meni.....
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 22:44   #49
ja jedva dočekam ljeto da se ne moram šminkat

ne zato jer sam posebno lijepa , nego jer sam lijena, a i koristim priliku da odmorim kožu

a moja koža i sunce se vole , nikad mi dosad još nisu buknuli prištići na moru, a na tamnoj koži se nedostaci manje vide

čak i kad se vratim s mora, dugo mi bude fino ličeko

a za navečer stavim malo tonirane kreme, pudera u kamenu da ubijem sjaj (ali samo malkice), sjenilo, maskaru i sjajilo na usta

natrackam se nekim sjajem

i jako se volem mazat maslinovim uljem ... onako popodne na plaži, nakon zadnjeg kupanja, dok sam već dosta crna... koža bude fakat super

maslinovo ulje
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 23:02   #50
Samo jedno pitanjce, kako sa mirisom maslinovog,meni je ipak to jedini razlog sto ga nestavljem..... Par puta pokusala (nesto maslinovo sa katnarionom - kantarionovo ulje), odlicno je ali uzasan miris koji moj dragi bas nepodnosi.
atena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2004., 23:45   #51
nemam pojma, ovima oko mene ne smeta
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 09:13   #52
kantarionovo ulje je maslinovo ulje s gospinom travom

meni isto miris ne smeta. dapače
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 10:16   #53
Osobno ne vjerujem da kvaliteta ulja za sunčanje ima nekog utjecaja na sposobnost kože da tamni, no da li ima proturgumenata?
Koja su najkvalitetnija ulja 'po DM-u' jer mi on danas nekako najbliži...!?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 10:21   #54
Uzmi delialovo, a imaš i od sundance novo u spreju faktor 2.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 10:39   #55
Dobro je? Isprobala si?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 11:08   #56
Quote:
maristella69 kaže:
Osobno ne vjerujem da kvaliteta ulja za sunčanje ima nekog utjecaja na sposobnost kože da tamni, no da li ima proturgumenata?
pa ja ne tamnim od mlijeka s istim faktorom kao što ima npr. ulje. također, ako se ne mažem se ničim, ne dobivam boju. od ulja dobivam ekspresno brzo boju i to vrlo intenzivnu.
e sad, kvaliteta ulja...meni zbog problematične kože treba olio secco, suho ulje. na noge, trbuh i ruke i mogu maslinovo ili bilo koje drugo, ali na ramena, dekolte i leđa moram staviti suho. najbolje do sada mi je Collistarovo s betakarotenom. to je zapravo jedina skuplja stvar koju si kupujem za more. i zadnje, jedan gel,neka nova marka, ne mogu se sjetiti, sun block gel, na biljnoj bazi, za problematičnu kožu. bumo vidjeli
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 11:11   #57
Ja se uljem mažem tek kad pocrnim. Da li bih mogla već i ovako 'bijela' početi se mazati uljem, kad ionako ne namjeravam 'pržiti' se na najjačem suncu?
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 11:21   #58
Quote:
maristella69 kaže:
Ja se uljem mažem tek kad pocrnim. Da li bih mogla već i ovako 'bijela' početi se mazati uljem, kad ionako ne namjeravam 'pržiti' se na najjačem suncu?
da, ali se moraš pola sata prije izlaganja suncu namazati s nekim visokim faktorom (obično su to mlijeka, nikad nisam vidjela ulje sa faktorom 30 npr.). kad dođeš na plažu, namaži se uljem. ali naravno, za prva 2-3 puta nakon 3 popodne i kratko na suncu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 11:41   #59
ja inace volim pokvarcani look koji i ne zahtijeva previse sminke. obicno naglasim oci i stavim sjajilo na usta. a na moru bas nista, samo labelo, cak i navecer. ma nema sanse da se sminkam.
koristim dezic, brda losiona za tijelo i obavezni mirisljavi sprej za tijelo, za navecer, ofkors.
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 11:53   #60
Quote:
maristella69 kaže:
Dobro je? Isprobala si?
Delial sam imala prošle godine. Meni je od njega sve dobro. Krema za samotamnjenje čak bolja od niveine a jeftinija.
Ali mislim da se maslinovim ipak brže crni.

Iako sam bila skroz bijela noge sam mazala samo s tim i to u vremenu iza 16 sati. Nisam pocrvenila. Gore sam ipak sa faktorom 8 sundance (to mi je podloga) i još se malo posprejam (ramena i dekolte sa loreal SPF 20) .To samo u početku. Mislim ni da s manjim faktorom ne bi izgorila.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.