Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2013., 15:18   #21
Pozdrav svima!Vidjela sam najavu ove serije danas pa me zanima dali se isplati gledati li ne? Odmah sam prepoznala Hazal iz SO ona mi je tamo bila odlićna
Sanja 451 is offline  
Old 29.06.2013., 15:23   #22
pa ček
ja tek sad skuzila da Ferihinu majku glumi Moja majka ( Zeynep)
bas cudna recenica
__________________
ser, o no ser, y yo soy :D
justina is offline  
Old 29.06.2013., 15:37   #23
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Vidjela sam najavu ove serije danas pa me zanima dali se isplati gledati li ne? Odmah sam prepoznala Hazal iz SO ona mi je tamo bila odlićna
Da

Quote:
justina kaže: Pogledaj post
pa ček
ja tek sad skuzila da Ferihinu majku glumi Moja majka ( Zeynep)
bas cudna recenica
Da, to je ona, meni je odlična u obje serije.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.06.2013., 01:52   #24
Gledam i ne mogu vjerovati počinje jedna od najboljih serija koje sam gledala. Serija je predivna, nije isključivo tinejdžerska mada sam ja gledala najviše misleći da je teen serija tipa Dawson's Creek, naravno na turski način. Oni koji ipak odluče pogledati, neće se pokajati jer nikada ne dosadi priča o princu i pepeljugi, kaj ne? Kao dodatan motiv tu su prekrasni glavni glumci. Hazal nisam voljela u SO ali ovdje sam njen lik obožavala. Ženska glumi za deset.
Cagatay se nije iskazao glumom u prvoj sezoni (pored tjelesnih atributa nije ni trebao) ali sazrio je i odlično iznio drugu sezonu.
Dakle, moja preporuka je svakako pogledati. Doista vam neće biti žao.

Meni je čudno što je Nova TV ovu sjajnu seriju stavila preko ljeta, nije mi jasno zašto je nisu ostavili za jesen jer ovako će gledanost biti manja ipak su godišnji odmori i raspust.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 30.06.2013., 15:10   #25
PROMO
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=n-p00Wz0pYg
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Old 30.06.2013., 16:03   #26
Pogledala sam prvu epku na Oyo.hr..Serija mi se sviđa na prvo gledanje..Inače volim takve "Tinejđerske" serije još pogotovo ako su turske..
A i glavni glumac je zgodan (kako se on zove zapravo?)..Jedva ćekam da serija poćne...
Sanja 451 is offline  
Old 30.06.2013., 16:07   #27
Slažem se s gore napisanim, svakako gledajte, zanemarite činjenicu tko glumi, i kakva je bila prijašnja uloga, to je sasvim nebitno, ova se serija ponajprije gleda zbog Ferihe i njene priče, a potom je tu i Emir kojeg se ne može ne primijetiti. Tu ima za svakoga ponešto, i nije samo klasična priča o princu i pepeljuzi, vidi se život dva suprotstavljena svijeta, konzervativnost jednog i liberalizam drugoga, klasičnu i modernu tursku obitelj, borbu, ali i padanja, slamanja. Ima jako zanimljivih likova uz Emira i Ferihu, Cansu, Sanem, Zehra, Hande, Koray, kaptan Levent, svaki ima svoju priču, a u pogledu nekih ćete se jako iznenaditi. Također ima likova koji će vam samom svojom pojavom izmamiti osmjeh na lice, poput Hatice, Seher, Gulfidan.

Serija je tokom snimanja u Turskoj imala samo najveće postotke gledanosti, bila je na samome vrhu cijelo vrijeme. Jedna je od najboljih, ako ne i najbolja serija 2011./2012.godine.

Mene jako čudi da su kupili upravo ovu seriju, jer nije tip serije koji se prikazivao kod nas, a još manje u tom terminu. Bilo bi bolje da je krenula na jesen, ali gledanost će usprkos praznicima biti sigurno dobra, a i ovo je serija koju će zasigurno reprizirati.

U nekim segmentima serija ide nepredvidivim tokom i sigurno će vas iznenaditi, ima nevjerovatnih zapleta, tako da, gledajte, nećete biti razočarani.

Vidim da mnogi imaju predrasude zbog Hazal i njene uloge Nihal u Strastima orijenta, ali riješite ih se, ona tamo i ovdje nije ista, uloga zbog koje vam tamo nije bila simpatična ne znači da nije dobro odradila posao u AFK, Nihal i Feriha su dvije potpuno različite osobe, dva neusporediva karaktera. Osobno sam gledala obje serije, u SO sam ju mrzila, ali ovdje ju obožavam, a tako će i ostati jer je odlična glumica i tu nema pogovora.

Femir

Sanja 451, Cagatay Ulusoy
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.06.2013., 18:58   #28
meni je Nihal u ulozi Ferihe kao stvorena..mislim da ju nitko tako ne bi mogao dočarati...
Nihal je odlična glumica i ja ju gledam kao glumicu a njene likove mogu voljeti više ili manje...
obožavam taj lik Ferihe! a i Emira!
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 30.06.2013., 19:18   #29
Istina, likovi su predobro napisani, i to ne samo oni dvoje, već svi, Zehra pogotovo
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 30.06.2013., 19:41   #30
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
meni je Nihal u ulozi Ferihe kao stvorena..mislim da ju nitko tako ne bi mogao dočarati...
Nihal je odlična glumica i ja ju gledam kao glumicu a njene likove mogu voljeti više ili manje...
obožavam taj lik Ferihe! a i Emira!
Slažem se.
Nesmijemo glumca suditi po ulozi,ja mislim da je Hazal odlično prikazala Ferihe i nemogu nijednu drugu glumicu zamisliti u toj ulozi.Ipak je u SO glumila razmaženu tatinu princezu..Ovo koliko sam gledala ona je meni odlično prikazala Ferihu...A i Emir je super
Sanja 451 is offline  
Old 30.06.2013., 22:58   #31
Jedva cekam da pocinje! Ovu su sigurno gledati!
tina 25 is offline  
Old 30.06.2013., 23:23   #32
Pri prvom gledanju SO nisam mogla smislit Nihal (naravno bila mi je onda antipaticna i glumica, i hodanje, i pogled, i govor..) U drugom gledanju (kad sam malo uspjela obuzdat emocije ) skuzila sam da je Hazal odlicna glumica koja je tako dobro tako mlada iznijela tu ulogu da sam uzivala u njenom liku uzasne, bogate, razmazene manipulatorice i bas me zanima kako ce sad glumit nekog skroz drugacijeg... Veselim se, jeeee...
Ljeto bas nije najbolje vrijeme za emitiranje, ali opet dobre serije uvijek dodju do publike ( SO je isao na Domi), a nekima ne moze pomoc niti najbolji termin
Canim benim is offline  
Old 04.07.2013., 00:45   #33
Ja sam pogledala nekoliko epizoda na internetu i radnja serije mi se svidjela, jedva čekam da počne na novoj, pa da fino, lagano pratim, samo se nadam da kod Ferihe ni u jednom momentu neće biti ništa slično Nihalinom, jer Nihal ne podnosim nikako Znam ja da je to druga uloga,drugo sve, ali meni nekako prvi dojam najbitniji Dajem priliku Hazal da me osvoji, jer mi se radnja serije jaaaaaako sviđa, a i glavni glumac je
__________________
Femir - My Immortal - BiBići
Ljubiteljica BS is offline  
Old 04.07.2013., 02:10   #34
Quote:
Ljubiteljica BS kaže: Pogledaj post
J: Dajem priliku Hazal da me osvoji, jer mi se radnja serije jaaaaaako sviđa, a i glavni glumac je
vjeruj mi da će te osvojiti!!
nemoj uspoređivati uloge...
Hazal je super glumica...
Cura ima širok raspon glume i zato može igrati i savršeno utjeloviti totalno dva različita lika....
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Old 04.07.2013., 10:48   #35
I ja sam pogledala par epizoda na internetu (ČITAJ:nisam mogla izdržati do početka)..Jedva čekam da serija počne jer ipak TV je TV ...Zanima me dali će biti otvorena spoiler tema ove serije? Za nas nestrpljive da možemo komentirati unaprijed...Hvala vam na preporuci,ovu seriju stvarno vrijedi gledati..
Sanja 451 is offline  
Old 04.07.2013., 14:26   #36
Spoiler tema otvorena:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=732062

Jay Bluebell is offline  
Old 05.07.2013., 00:58   #37
Ja ne mogu više čekatiiiiii,ovo ću obavezno morati gledati Glavni glumci su mi najljepši...
__________________
Fast & Furious 4ever ... ♥ Filmofil & Serijofil ♥
Ms. Ranny is offline  
Old 05.07.2013., 19:19   #38
Meni se najava svidjela,a i ovaj glumac caga je zgodan,gledati ću
Tamara21 is offline  
Old 06.07.2013., 01:31   #39
ja sam odgledala prvu sezonu ferihe i serija mi je isto jedna od boljih turskih, jako mi se svidjela i mislila sam da bude došla i na naše male ekrane a kad sam vidjela najavu baš sam se iznenadila i jedva čekam da krene nadam se da će biti dobra gledanost jako mi se sviđa radnja serije i likovi u njoj su zbilja dobri sve do jednog
MOREe is online now  
Old 06.07.2013., 12:45   #40
baš me smorili oni oblaci, više ih niti ne pratim pozorno tako da jedva čekam da krene Feriha.
malo je čudno da su je stavili po ljeti kad je ipak većina ljudi vani, ali šta je tu je

ja gledala SO i meni mala Nihal baš bila dobra tamo, pa ako vi kažete da je tu još bolja onda sve pet
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:37.