Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2015., 02:11   #221
hmm
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 13:13   #222
Ne moraš čekati da se preseliš da bi obavijestio/uputio zahtjev.

Mi svo sve unaprijed napravili, tako da su nam doslovno spajali sve isti dan kad smo mi unosili stvari u stan.
c.sunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2015., 18:27   #223
ja sam B net selila i kad sam predavala zahtjev, rečeno mi je da je rok 42 dana, ali da obično to bude za pola tog vremena.
pitaj optimu kakvi su njima rokovi.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2016., 17:39   #224
firme za selidbe

Nisam nasla temu pa molim administratore da pridruze na ovu temu ako postoji negdje na forumu...ispricavam se unaprijed.
Dakle iskustva s firmama ak netko ima nek podijeli! Bila bih jako zahvalna a vjerujem i netko jos kome treba
senjorita mamita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 01:00   #225
Selidba unutar tjedan dana

Sve sam prenesao automostaje mi:
Stol sa stolicama (rastavljeni)
Bračni krevet (rastavljeno) + madrac
2x madrac 200*90
Hladnjak
Veš mašina
Komoda
Pečnica
Radni stol
Kutna sjedeća garnitura (veća)
Sve bi vjerojatno stalo u veći kombi u jednoj turi.

Spušta se sve sa drugog kata i vozi 20 km dalje u prizemnicu.

Nisam pametan jel se isplati samo iznajmiti kombi ili kamion bez vozača ili kompletnu uslugu uz ekipu.

Molim Vas prijedlog i ako može na PM konkretni prijedlozi.

HVALA!
FU T is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 22:45   #226
Selidba - savjeti

Pozdrav ljudi.

Tražio sam sličnu temu al nisam našao.
Selim iz jednog u drugi stan. Trebam sve što s tim ide, kutije, stretch foliju...

Gdje nabavit povoljno?
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2017., 23:20   #227
Imaš u svakom robnom centru koji se bavi i prometom i građevinskih materijala, npr " Metro", "Solin građa"...
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2017., 08:32   #228
Gledao sam u Bauhausu, i to su sulude cijene. Neka mala stretch folija 90 kuna. Van svake pameti. Pa se nadam da postoje jeftinije alternative
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2017., 22:14   #229
Ako bi selila iz Zagreba za Omiš koliko bi me koštala selidba osobnih stvari koje mogu stati u jedan tamić?
Onako okvirno.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 15:40   #230
Quote:
alter ego blagajnice kaže: Pogledaj post
Ako bi selila iz Zagreba za Omiš koliko bi me koštala selidba osobnih stvari koje mogu stati u jedan tamić?
Onako okvirno.
Negdje između 1500-2000kn. Gledajući kilometražu i količinu stvari, otprilike tu negdje.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:09   #231
Thumbs down gabi transport - lose iskustvo, izbjegavati!

http://www.gabi-transport-hr.com/

totalno neprofesionalni, na dogovoreni dan u dogovoreni termin selidbe ne dolaze
nakon x telefonskih poziva (neodgovorenih) konacno dobijem zenu s kojom sam sve dogovarala, kad sam se predstavila s druge strane muk, prekid linije i nakon toga nejavljanje

ukoliko zelite izbjeci stres i trazenje nekog tko ce vam preseliti stvari danas, svakako izbjegavati!
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 13:55   #232
Kako se okvirno kreću cijene prijevoza namještaja kombijem cca 15 km? Utovar ni istovar mi nisu bitni, samo prijevoz od točke A do točke B jer ne stane u auto. Također, ako imate preporuku za određenog prijevoznika, budite slobodni podijeliti kontakt.
Lua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 20:52   #233
Prijevoz Zagreb-Njivice preporuke

Quote:
Lua kaže: Pogledaj post
Kako se okvirno kreću cijene prijevoza namještaja kombijem cca 15 km? Utovar ni istovar mi nisu bitni, samo prijevoz od točke A do točke B jer ne stane u auto. Također, ako imate preporuku za određenog prijevoznika, budite slobodni podijeliti kontakt.
Pozdrav ,
isto pitanje ( preporuka + cijena ) -relacija Zagreb- Njivice.
Hvala.
nepis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 14:32   #234
Evo da pohvalim firmu Migra, selili smo 2 puta s njima i sve su odradili dobro.
Naplatili selidbu od 50-ak km oko 2000 kn, veliki kamion.Nije se ništa strgalo ni razbilo.
vili23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 00:13   #235
Skladistenje

Pozdrav!

Molila bih za savjet kome se najbolje obratiti za iznosenje namjestaja iz visekatnice te skladistenje istoga na nekoliko mjeseci.
Lokacija je Zagreb, po mogucnosti sto blize centru i po mogucnosti neki manji prostor, npr. prostorija od maximalno 30m2.

Hvala!
rokolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2018., 14:29   #236
prijevoz

Trebala bih prijevoz stvari (namještaj, paketi, sanit. keramika) idućih dana iz Zagreba prema Splitu. Nije mi važno da je datum fiksan. Ako netko ima ponudu (može i udruženo više ljuidi), može i na pp...
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2018., 13:58   #237
http://migra.hr Najbolja, najpouzdanija i najpovoljnija firma za selidbe. Meni su gotovo cijeli stan preselili van Hrvatske.
__________________
18.2.2013. start
Patricia Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2018., 17:41   #238
Jesu li firme iz Karlovca ili okolice ZG jeftinije?
Naime, treba mi selidba na pola puta ZG- Rijeka, pa me zanima koliko bi to koštalo. Ne treba mi selidba nego prijenos stvari iz salona namještaja (ništa preveliko, kuhinja i namještaj soba i dnevni, znači 2 ormara, 1 krevet, dva elementa, mini-kuhinja...) . Kolko bi to moglo koštati?
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2019., 16:49   #239
Selidba

Pozdrav!
Selimo u nedjelju 27.1. iz stana u stan, obje lokacije zapadni dio Zagreba (udaljenost cca 3 km), seli se iz stana na 1.katu (s liftom) u kuću na 1.kat (bez lifta).
Od konkretnih stvari (ostalo selimo sami autom) tu su perilica rublja, bračni krevet, dječji krevet na kat, dječji ormar, kutna garnitura iz dnevne sobe (to je najveći komad budući da se rasklapa samo u dva dijela), kuhinjski stol i 6 stolica i 2 komode veličine 80-60x45 cm, znači mislim da je u jednoj turi većeg kombija sve gotovo.
Ako ima netko dobru preporuku ili ako netko može ponuditi uslugu, molim u pp, hvala!
zgjarun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2019., 00:39   #240
Pozdrav.

Može li mi netko preporučiti povoljan i siguran kombi prijevoz za selidbe Rijeka otoci(Korčula)ili barem RI-ST?Potreban je manji kombi. Hitno je.

Hvala.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:00.