Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2016., 23:45   #3661
Selim se zbog nekorektnih vlasnika i tražim stan za sebe u Zagrebu, na poprilično duže vrijeme, do 2200-2300 kn u zimskom periodu s režijama, lokacija nebitna (tramvajska zona).
Zanima me uređen, namješten, nepodrumski stan s ok vlasnicima spremnima na pridržavanje dogovorenog, pogotovo što se popravaka tiče.
Prednost novogradnji, ali nije uvjet naravno.


Hvala
Javite se ako nudite tako nešto
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 14:18   #3662
Zaposlena studentica, trazim stan od 1.6. ili 1.7. (sto prije to bolje) na podrucju centra (Zagreb), Tresnjevka, Cvjetno, Vrbik, sve dolazi u obzir jer je jedini uvjet da je Savska cesta u blizini.
Garsonijera ili manji stan, ali da je do 1500kn s rezijama. Vjerujem da se moze naci solidan smjestaj u toj cijeni pa se javite ukoliko imate nesto takvo za iznajmit
__________________
Nickname je jadan koliko je i star, a ne znam ga promijenit.
xXxTiNaxXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 11:11   #3663
Iznajmljujem stan u Utrinama, 32 m2, potpuno namješten, 6. kat, grijanje - toplana, blizina tramvaja, 1500 kn. Mob: 091/510-4501.
branconi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2016., 22:05   #3664
Traže se Apartmani i Vile za bukiranje i vođenje

Turistička agencija iz Kaštela traži smještajne jedinice za suradnju po pitanju bookinga luksuznijih apartmana i vila (poželjno s bazenom), te eventualno vođenja cjelokupnog procesa bookinga, čiščenja, prijave i ostalog.

Ponude u inbox
mario79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 17:02   #3665
hitno tražim stan u splitu. samo da nije negdje na kraju grada...
-Cruella- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2016., 09:04   #3666
IZNAJMLJUJEM SOBU U STANU - KNEŽIJA

Iznajmljujem sobu urednoj, mirnoj studentici nepušačici (zbog druge stanarke) u na Knežiji.

Soba je odvojena od ostalih prostorija koje se koriste zajedno s drugom stanarkom (hodnik, kupaonica, čajna kuhinja) i ne prelazi se iz sobe u sobu. Također, zajednički se koristi frižider i perilica rublja. U stanu je Bnet internet veza.
Režije - između 300 i 400 kuna (ne više). Mogućnost korištenja ostave za bicikl i sl. stvari. Soba je potpuno namještena (radni stol, krevet, garderobni ormar, ormarić za knjige, polica).
Cijena mjesečnog najma je 700 kuna.
Useljivo odmah.

Fotografije možete vidjeti ovdje: http://www.njuskalo.hr/nekretnine/so...-oglas-3133365

Možete me kontaktirati putem navedenog broja telefona ili ovdje privatnom porukom.

Pozdrav!
Ceburaska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2016., 12:50   #3667
Iznajmljujem stan u Jadranovu, 40 kvadrata, soba, dnevni, wc kuhinja balkon . Parking, namjesten grijanje na drva i klima uredaj
diana11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 12:41   #3668
Iznajmljujem SOBU U TROSOBNOM STANU na Trešnjevci, blizu tram. stanice Ozaljska - Selska. U potpunosti namješten. Ostale dvije stanarke su studentice, pa se traži ženska osoba! Ostalo: kupaonica, kuhinja s blagovaonom, plinsko grijanje, cijena na upit. kontakt: 091 5451094
misf is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 19:23   #3669
Bok svima,
vidim da je tema novogradnja, a ne znam gdje drugo napisati post, pa ako sam i pogriješio biti ću zahvalan na ispravci.
Uglavnom, posjedujem stan od 60m2, podno tzv. 'raketa'. Zgrada je građena 2001. godine od strane Tehnike, veoma kvalitetno. Stan je namješten, a volio bih ga iznajmiti ili prodati.
Ukoliko je netko zainteresiran neka me kontaktira privatnom porukom.
fearlessag is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 23:43   #3670
Iznajmljuje se stan na Ferenščici, dvije opcije. U stanu je već jedan student, te mu tražimo cimera (studenta) za useliti se što prije, ili se od 1.10. iznajmljuje novim studentima. Evo opisa stana.

Stan se nalazi u kvartu Ferenščica 50m2, 2 kat. Sastoji se od dvije sobe, kupaonice sa WC-om, hodnika, kuhinje i lođe.
Stan je kompletno adaptiran 2015. godine, ima klimu, te uvedenu kablovsku instalaciju.

Zgrada je okružena zelenilom, a ispred zgrade nalazi se besplatni parking.

Blizina tramvaja, Ekonomskog, Veterinarskog, Edukacijsko-rehabilitacijskog, Grafičkog ,Prometnog fakulteta, Hrvatskih studija, poslovnih centara Green Gold, WMD, Almeria, Super Konzum, Lidl , McDonalds, Billa, Diona…

Mjesečna najamnina 150€ + 1/2režije + polog (za jednu osobu) ili za dva studenta mjesečna najamnina 300€ + režije + polog.

Ja sam posrednik te mi se slobodno javite u inbox za kontakt vlasnice. Vlasnica je jako susretljiva, normalna i simpatična. Preporuka












girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 19:05   #3671
TRAŽIM STAN u blizini centra ZG, na duži period. Uredna, nepušačica, redovno podmirujem stanarinu i račune. Sutereni i stanovi u kući iskljućeni. Molim samo ozbiljne ponude.

darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2016., 17:15   #3672
Smile trazimo stan za najam u Rijeci

Dečko i ja tražimo stan za najam u Rijeci- centar, do 2 km od centra.
Uvjeti: novije uređen stan, da nije bas yuga namještaj, 40 kvadrata minimalno. odvojena spavaca soba. Oboje smo zaposleni, uredni, korektni ljudi..Od najmodavaca očekujemo privatnost, najavu prije dolaska, normalne stvari
250e do 270 e
upiti u inbox, prijava boravišta obvezna
vray is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 08:16   #3673
Tražim stan u Novom Zagrebu, garsonjera oko 1500 kn sa rezijama. Uredan, zaposlen, nepusac. Ponude u privatne poruke.
zizou5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 19:25   #3674
Tražim stan u zgradi u Zagrebu, u obzir dolaze Knežija, Srednjaci i sjeverna Trešnjevka (osim Voltinog i Rudeša), s odvojenom spavaćom sobom, do 45-50 kvadrata, grijanje na toplanu, najamnine do 2000kn+režije. Useljiv od 1.8. ili 1.9.
Žensko sam, zaposlena u državnoj službi, uredno plaćam najamninu i režije, čuvam i pazim na stan kao da je moj. Ne pušim i nemam kućne ljubimce.
Molim ponude u inboks, slike su poželjne....
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 11:29   #3675
Jednosobni, namješten stan u novozagrebačkom naselju Travno iznajmljujem od 01. 08. na duži period. Četvrti kat zgrade s liftom. Mirno okruženje, blizina trgovina, rekreativnih sadržaja i javnog prijevoza. Najamnina 1700 kuna + režije. [email protected]
Grga-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 19:02   #3676
Iznajmljujem stan u Dugom Selu,na duže vrijeme.
Stan je površine 65m2,a sastoji se od spavaće,dječje i dnevne sobe sa kuhinjom,te kupaone,hodnika i balkona. Uz stan je i garažno mjesto u garaži ispod zgrade. Stan je potpuno namješten,zgrada je nova,te ima svoja mjerila za plin,vodu i struju. Grijanje centralno na plin.
Za sve informacije molim javite se na pp.
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2016., 12:59   #3677
Quote:
Grga-ZG kaže: Pogledaj post
Jednosobni, namješten stan u novozagrebačkom naselju Travno iznajmljujem od 01. 08. na duži period. Četvrti kat zgrade s liftom. Mirno okruženje, blizina trgovina, rekreativnih sadržaja i javnog prijevoza. Najamnina 1700 kuna + režije. [email protected]
+ posebna akcija mogućnost refundiranja troškova u zamjenu za tjedan dana boravka na moru za moju 4-članu obitelj
__________________
www.imaginephoto4u.com
Grga-ZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 10:31   #3678
Stan u Osijeku, Vukovarska ulica (kod OLT-a) iznajmljujem. Etažno plinsko grijanje, mirna zgrada, neposredna blizina Kampusa i većine fakulteta.Prednost studentima. Info: 098/372977
duc126d is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2016., 22:21   #3679
Stan u Vrbanima

Iznajmljujem jednosobni stan stan u Vrbanima, 38 m2, lođa, u mirnoj ulici, potpuno opremljen i uredan, centralno grijanje na toplanu, najamnina oko 1900 kn + režije.
Info: 091/5392324
krolock is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 16:24   #3680
Pozdrav.

Dakle, pročešljala sam njuškalo i ine oglasnike na netu u potrazi za jednosobnim stanom/garsonijerom za 1 osobu koji bi me ispao cca 2000kn s režijama ( više, manje, nebitno, ali oko te cifre. jer se kutije bez kreveta iznajmljuju za 1900 kn ) . I apsolutna katastrofa. Tražim li previše ako bih htjela da taj prostor ima:

- KREVET
- da je prostor svijetao, a ne natrpan masivnim, tamnim namještajem
- po mogućnosti barem na 1.katu
- lokacija u blizini tramvajske stanice
-***idealan kvart - Jordanovac i slično (zbog blizine fakulteta, ali ne nužno!)

ako imate nešto što odgovara ovom opisu, molim pošaljite ponudu u PM. nepušač sam, odgovorna i uredna osoba dakle svijetao prostor, na malo povišenom katu i s krevetom. i naravno ostalim potrebnim kućanskim aparatima.

hvala !
guštan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.