Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2007., 23:49   #21
Quote:
keko_hr kaže: Pogledaj post
True story... Pogodak puno brze izindexira siteove, no to je vjerojatno zato jer ima manje posla
No ipak, pogotku svaka cast..

Nego, ako ti je vazan faktor broj oglasa, zar onda tvoj izbor nebi trebao biti www.realestatecroatia.com s definitivno najvise oglasa?
zato jer mi se cini da su orjentirani van, sto mi se ne svidja jer ne postujem rasprodaju naseg strancima, em su zbog te cinjenice cijene vjerovatno nabrijane sto meni proizvodi smece kod pretrage i otezava posao...
Ergonomija stranice je u banani, izlist samo 15 nekrenina po str
tona bannera i traka google ads sastrane (ajde da je to uklopljeno ali bode oci)
Sto ja znam nekak mi ne odgovara jednostavno mi je losa...

z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 12:41   #22
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
zato jer mi se cini da su orjentirani van, sto mi se ne svidja jer ne postujem rasprodaju naseg strancima, em su zbog te cinjenice cijene vjerovatno nabrijane sto meni proizvodi smece kod pretrage i otezava posao...
Ergonomija stranice je u banani, izlist samo 15 nekrenina po str
tona bannera i traka google ads sastrane (ajde da je to uklopljeno ali bode oci)
Sto ja znam nekak mi ne odgovara jednostavno mi je losa...
z
Konstruktivne kritike, nama sto....
Ak ti se da, napisi mi misljenje o drugim ponudjenim portalima..
Slicno razmisljas kao je, pa me interesira...
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 13:46   #23
Mislim da bi i portal na kojemu i ja radim - Deltanet http://www.deltanet.hr - trebao isto biti uvršten u gornju listu.

Quote:
zato jer mi se cini da su orjentirani van, sto mi se ne svidja jer ne postujem rasprodaju naseg strancima, em su zbog te cinjenice cijene vjerovatno nabrijane sto meni proizvodi smece kod pretrage i otezava posao...
i mi smo prevedeni na 4 strana jezika, ali ne vjerujem da ćemo zbog toga "rasprodati hrvatsku imovinu strancima" - u zadnje vrijeme javlja nam se dosta Hrvata iz emigracije koji traže neku nekretninu u Hr
dardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:04   #24
Crozilli (www.crozilla.com) dajem prednost, zašto:
* pregledan
* jednostavan
* brz
* user friendly
galic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:21   #25
DEFINITVNO NEKRETNINE

Definitivno www.nekretnine.net. Imaju najveći broj oglasa, a za razliku od centra nekretnina ne moram klikati 20 minuta da nađem što tražim jer stanovi imaju filter tražilicu. Mislim da su nekretnine.net od Oglasnika ali nisam sigurna.
Gloss girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:27   #26
Quote:
galic00
Crozilli (www.crozilla.com) dajem prednost, zašto:
* pregledan
* jednostavan
* brz
* user friendly
Slažem se - i drago mi je da imamo ovakvu konkurenciju. Ne slažem se jedino s njihovom strategijom, što će se pokazati ključnim za uspjeh u budućnosti. No neću trošiti riječi - nađemo se ovdje na jesen
dardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 13:30   #27
na kakvu strategiju misliš?
galic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2007., 16:00   #28
Slutim da je iza ovog pitanja neki uvaženi kolega
Kod strategije mislim na neke detalje oko investicija u marketing i odnosa s klijentima.

Dalje od ovog ne bi išla.
dardana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:26   #29
nisam kolega nego poznajem vlasnike.
Svako ima pravo na svoje mišljenje ali bumo vidjeli "što će se pokazati ključnim za uspjeh u budućnosti"
galic00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 11:36   #30
ja se nekuzim previše u internet ali koliko sam vidio na Crozilli mi je najlakše naći ono što tražim, a ne da moram pregledati cijeli zagreb da bi našao ono što tražim.Sviđa mi se to što je odvojeno po kvartovima i nemoraš gledati (npr.centar i ostale kvartove koji me ne zanimaju)
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:43   #31
Quote:
galic00 kaže: Pogledaj post
nisam kolega nego poznajem vlasnike.
Svako ima pravo na svoje mišljenje ali bumo vidjeli "što će se pokazati ključnim za uspjeh u budućnosti"
Crozilla je utukla milijune u marketing, i iskreno, mislim da sam je samo zato uvrstio u gore navedenu anketu. No, ne kazem da to nije put do uspjeha, jer, ljudi idu tamo za sto su culi..
I ja bi da mi ona teta iz reklame proda stan
zato sam i kupio mobitel od tete mraz! al sam dobio i kapu!

No svi ovdje navedeni imaju pluseve i minuseve, no zato sam i pokrenuo temu..
no do sada mi izgledaju, osim njih par, samo "sponzorirani" komentari sto mi nije bio cilj..
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:50   #32
Quote:
dardana kaže: Pogledaj post
Mislim da bi i portal na kojemu i ja radim - Deltanet http://www.deltanet.hr - trebao isto biti uvršten u gornju listu.
i mi smo prevedeni na 4 strana jezika, ali ne vjerujem da ćemo zbog toga "rasprodati hrvatsku imovinu strancima" - u zadnje vrijeme javlja nam se dosta Hrvata iz emigracije koji traže neku nekretninu u Hr

deltanet nije bio uvrsten jer kad sam ga prije par mjeseci bio gledao, nije pola toga radilo, no, bez ljutnje, niti sada ge ne bi uvrstavao medju gore navedene.

Jedini + koji dajem je multiselect kvartova... no upitno je kolko to ljude ne bas vicne surfanju zbuni...

Ukoliko se vecina ne slaze sa mojim misljenjem, dodat cu ga u anketu.. (nemoj sad kreirat par accounta pa navijat za to)
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 00:55   #33
Quote:
bakmaz11 kaže: Pogledaj post
ja se nekuzim previše u internet ali koliko sam vidio na Crozilli mi je najlakše naći ono što tražim, a ne da moram pregledati cijeli zagreb da bi našao ono što tražim.Sviđa mi se to što je odvojeno po kvartovima i nemoraš gledati (npr.centar i ostale kvartove koji me ne zanimaju)
bez ljutnje, al iznajmi si nekoga ko ce surfati umjesto tebe.. svi gore navedeni imaju pretrazivace, a to ti sluzi da pronadjes bas ono sto zelis...
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 11:26   #34
Kratko i jasno "Crozilla"
hrvojee3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 11:46   #35
Quote:
hrvojee3 kaže: Pogledaj post
Kratko i jasno "Crozilla"
To ti je prvi post?
I nije jos jedan od sponzoriranih?!?

Ajde, Hrvoje, koga ti znas u Crozilli?


P.S. Nije bad, glasujte za bilo koga.. Ja sam mislio dobit konkretna razmisljanja a ne marketinsku borbu...
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 14:30   #36
Ja neznam nikog u crozilli,ali mi od gore navedenih oni cine najbolji,svida mi se stranica i imaju dosta nekretnina u ponudi.A sto se tice onog komentara za marketing nazalost danas nema uspjeha bez velikog novca u igri oni ga imaju pa nek ulazu kad mogu.Ja mislim da je dobro sto toliko ulazu u marketing,a sto se tice tete iz spota nemoze mi prodat niko nesto sto mi se nesvida a mislim da ti ona nemoze ni prodat vjerovatno je samo neka manekenka
hrvojee3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 15:09   #37
volim jednostavno, pregledno, i da brzo nađem što tražim, pa je moj glas za crozillu....
 
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:32   #38
Quote:
hrvojee3 kaže: Pogledaj post
Ja neznam nikog u crozilli,ali mi od gore navedenih oni cine najbolji,svida mi se stranica i imaju dosta nekretnina u ponudi.A sto se tice onog komentara za marketing nazalost danas nema uspjeha bez velikog novca u igri oni ga imaju pa nek ulazu kad mogu.Ja mislim da je dobro sto toliko ulazu u marketing,a sto se tice tete iz spota nemoze mi prodat niko nesto sto mi se nesvida a mislim da ti ona nemoze ni prodat vjerovatno je samo neka manekenka
ajde ajde, izvuko si se
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 17:39   #39
Meni se jos uvijek definitivno najvise svidja www.nekretnine-hrvatska.com.hr iz jednostavnog razloga sto im je dobar dio nekretnina na portalu opsirno opisan tako da ne moram previse zivkati i propitivati se - jednostavno kliknem i pogledam.
Kresina agentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 18:59   #40
Quote:
Kresina agentica kaže: Pogledaj post
Meni se jos uvijek definitivno najvise svidja www.nekretnine-hrvatska.com.hr iz jednostavnog razloga sto im je dobar dio nekretnina na portalu opsirno opisan tako da ne moram previse zivkati i propitivati se - jednostavno kliknem i pogledam.


admine, jel pratis...?
pocnite naplacivati ove placene oglase!!

svi odgovori tek registrirani korisnici i prvi post ovo!!!

Kakva slucajnost!!!
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:06.