Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2010., 15:13   #1
Uvijek mi govori da joj se decki nabacuju i komplimente koje prima. Zasto?

Evo ovako, moja cura meni često govori da joj se decki nabacuju i i govori mi komplimente koje prima kao da očekuje da će s tim postići nešto kod mene da je više cijenim što je imam, ali ja ju dovoljno cijenim a ubija me s tim što mi uvijek govori kako joj se drugi dečki nabacuju, kako joj je taj dan npr. netko rekao da je "dobra", i još neke otrcane fore koje dečki govore curama i možda još ponešto i izmisli, i vidim da uživa u tome što to izaziva ljubomoru kod mene. Znam da je svakome drago kad primi neki kompliment ali valjda se s tim ne treba odmah hvaliti ali ona mi djeluje kao da namjerno radi sve da dobije komplimente i da joj to podigne samopouzdanje i onda još meni dođe i kaže to da ja kao budem sretan što ja imam takvu curu za kojom toliki momci žude, a ja isto dobivam komlimente od cura, i cure pitaju za mene i otvoreno mi se nude ali ja to njoj ne govorim. I kad ja pokažem malo ljubomore ona to još začini sa rečenicom: "Pa šta ti je, što si takav, nije mi prvi koji mi se nabacuje", s tim želi reć da je ona toliko tražena da je njoj to svakodnevica. Zašto to radi? Zašto uživa u pažnji drugih i nije joj dovoljna moja pažnja i komplimenti koji joj dajem? Jel to manjak samopouzdanja ili šta?

Zadnje uređivanje pirkos : 22.06.2010. at 15:24.
pirkos is offline  
Old 22.06.2010., 15:16   #2
Paa.. popričajte. to ti je jedino rješenje.
nikad nećeš saznati odgovor dok ju ne pitaš..
možda joj ti ne pokazuješ dovoljno pažnje..
ali ja to svom dečku nikad nisam radila jer uvijek sebe pokušam staviti u takvu situaciju, odnosno kako bi meni bilo da mi on tako skroz govori..
mellody.222 is offline  
Old 22.06.2010., 15:18   #3
Upoznala sam takve osobe i mislim da je to to što si i sam rekao, manjak samopouzdanja. Svi imaju nekakvu potrebu znat, da iako su u vezi, su i dalje privlačni drugima. Ali zašto još tebi toliko ističe šta su joj drugi rekli... pojma nemam. Da se pohvali, da vidiš kakvu super curu imaš, samo da bezveze blebeće šta joj se danas dogodilo...
Nuru is offline  
Old 22.06.2010., 15:21   #4
pirkos..: jeste imali kakve svađe prije??
mellody.222 is offline  
Old 22.06.2010., 15:23   #5
Quote:
mellody.222 kaže: Pogledaj post
Paa.. popričajte. to ti je jedino rješenje.
nikad nećeš saznati odgovor dok ju ne pitaš..
možda joj ti ne pokazuješ dovoljno pažnje..
ali ja to svom dečku nikad nisam radila jer uvijek sebe pokušam staviti u takvu situaciju, odnosno kako bi meni bilo da mi on tako skroz govori..
o jednostavno trebaš znat šta trebaš reć dečku a šta ne, jer kao što i sama kažeš znaš da i ti ne bi to volila slušat. Ne znam, jedino da i ja njoj počnem govoriti ali ja jednostavno nisam takav i to mi izgleda kao da hvalim sam sebe, vidi mene jesam savršen koliko me ljudi žele, jednostavno joj ne mogu to govorit
pirkos is offline  
Old 22.06.2010., 15:26   #6
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Upoznala sam takve osobe i mislim da je to to što si i sam rekao, manjak samopouzdanja. Svi imaju nekakvu potrebu znat, da iako su u vezi, su i dalje privlačni drugima. Ali zašto još tebi toliko ističe šta su joj drugi rekli... pojma nemam. Da se pohvali, da vidiš kakvu super curu imaš, samo da bezveze blebeće šta joj se danas dogodilo...
Nema veze ako njoj to treba neka uživa, ali zašto meni to nabijati na nos sa smiješkom na licu zato što ju to toliko veseli... Ovo što sam zacrni je istina, a da blebeće bezveze čisto sumnjam
pirkos is offline  
Old 22.06.2010., 15:27   #7
već sam 2 god u vezi pa znam otprilike o čemu se radi..
ti si onda dobra dušica, a ona je vražičak
reci joj jednostavno da ti to smeta i nek sebe zamisli u takvoj situaciji, pa nek onda razmisli dal će ti i dalje to govoriti..
razgovorom se sve rješi, znam po sebi..
mellody.222 is offline  
Old 22.06.2010., 15:30   #8
Quote:
pirkos kaže: Pogledaj post
Nema veze ako njoj to treba neka uživa, ali zašto meni to nabijati na nos sa smiješkom na licu zato što ju to toliko veseli... Ovo što sam zacrni je istina, a da blebeće bezveze čisto sumnjam
Drugi joj se nabacuju, a ona je još s tobom...

Možeš ju probat malo primiriti, npr. spomeneš joj: E mala, (ime cure koju ne podnosi) mi je ovak rekla da imam mali kurac, šta ti misliš, jel to istina?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 22.06.2010., 15:30   #9
cura nema samopouzdanja kao sto su ljudi vec ranije rekli, a i sam si to reko. ego joj manji od makova zrna i zato joj ga ti dizes kad ti govori takve blesave stvari i vidi da si zbog toga ljubomoran. ok, priznaje ti da joj se drugi nabacuju, to je lijepo sto je iskrena ali ako to stalno govori i to ne zbog iskrenosti nego da sebe preuvelica to bas i nije u redu. ili je? ja ne znam ti odluci i napravi isto sto i ona tebi radi ako se zelis spustat na njen nivo.
˘˘sayuri˘˘ is offline  
Old 22.06.2010., 15:30   #10
Quote:
mellody.222 kaže: Pogledaj post
pirkos..: jeste imali kakve svađe prije??
Pa naravno da smo imali.. u vezi smo 3 god, bilo je svađa ali to nema veze s ovim
pirkos is offline  
Old 22.06.2010., 15:32   #11
Quote:
˘˘sayuri˘˘ kaže: Pogledaj post
cura nema samopouzdanja kao sto su ljudi vec ranije rekli, a i sam si to reko. ego joj manji od makova zrna i zato joj ga ti dizes kad ti govori takve blesave stvari i vidi da si zbog toga ljubomoran. ok, priznaje ti da joj se drugi nabacuju, to je lijepo sto je iskrena ali ako to stalno govori i to ne zbog iskrenosti nego da sebe preuvelica to bas i nije u redu. ili je? ja ne znam ti odluci i napravi isto sto i ona tebi radi ako se zelis spustat na njen nivo.
X

a kladim se da bi ja nju mogao napraviti ljubomornijom nego što ona mene pravi, ali mi to nije cilj govoriti za svaku curu koja mi je nešto rekla u očitom pokušaju flerta
pirkos is offline  
Old 22.06.2010., 15:32   #12
Ja mislim da ti dovoljno ne dajes kopliment svojoj djevojci pa onda to radi...
play_back is offline  
Old 22.06.2010., 15:32   #13
nema mi ništa jadnije nego na ovaj način pumpat ego i dizat samopouzdanje. i usput pokušavat dečka napravit ljubomornim da bi ti na taj način dokazao da te voli i da je sretan kaj te ima.
djetinjasto.
frčkava is offline  
Old 22.06.2010., 15:34   #14
Quote:
pirkos kaže:
Pa naravno da smo imali.. u vezi smo 3 god, bilo je svađa ali to nema veze s ovim
aha, ma nisam znala da ste toliko u vezi..
možda ona zna da se tebi nabacuju druge, pa tebi to govori da vidi kako ćeš reagirati.. neznam stvarno.
a jel iskrena ovak? jel te kad prevarila ili mutila s nekim za vrijeme veze??
mellody.222 is offline  
Old 22.06.2010., 15:36   #15
Quote:
pirkos kaže: Pogledaj post
Nema veze ako njoj to treba neka uživa, ali zašto meni to nabijati na nos sa smiješkom na licu zato što ju to toliko veseli... Ovo što sam zacrni je istina, a da blebeće bezveze čisto sumnjam
Kod mene je bio baš taj slučaj da sam sasvim slučajno mu nešto ponavljala skoro iz dana u dan. Bez ikakvog cilja, tipa da bude ljubumoran ili da mi posveti više pažnje... I tek kad mi je rekao da mu to smeta sam skužila da možda pretjerujem i od tad je sve ok. Tako da, reci joj, pa možda shvati da nije najugodnije slušat svaki dan tko joj se nabacuje.
Nuru is offline  
Old 22.06.2010., 15:36   #16
Ma cura ti glupača (sorry ali tako je).Da si ide tako ego pumpati.Koliko ima godina ? Ono barem bi za sebe zadržala.Ono jasno mi je ako ju ne bi cijenio,ako joj ne bi davao komplimente,te ako se ne bi trudio oko nje.Ja znam da bi poludio i dao joj nogu,pa neka joj onda debili uletavaju i daju komplimente koliko ih hoče Ne kažem da joj sada ti moraš dati nogu.
Hefes is offline  
Old 22.06.2010., 15:38   #17
Možda ona tako provjerava, koliko je tebi stalo do nje. Djetinjasto, ali jbg.
fetišist is offline  
Old 22.06.2010., 15:42   #18
Može biti da je cura nesigurna u sebe ..ili bi htjela da si ljubomoran i da joj to pokazuješ. Kako go do kreneš : nije normalna i ima komplekse. Mislim , tko ih nema,ali ih uvijek nekako nastojiš kontrolirati ,a ne da druga osoba pati zbog tvojih problema.
tasha_116 is offline  
Old 22.06.2010., 15:44   #19
Pa nemojte odmah napadati curu, ja mislim da je ona jednostavno nesigurna i da se to može riješiti iskrenim razgovorom.
__________________
...I may be bad, but I feel good...
samanta23 is offline  
Old 22.06.2010., 15:45   #20
razgovor, razgovor i samo razgovor..
i budi otvoren..moraš se izboriti za sebe, a ako šutiš skroz će ti to raditi jbg
mellody.222 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger