Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2009., 22:53   #41
Quote:
Afrodita_17 kaže: Pogledaj post
Evo ovako...ove godine krećem u 4 razred opće gimnazije pa me zanima vaše iskustvo sa pravnim fakultetom u splitu..bivši ili sadašnji studenti...mogu se i budući priključit raspravi
Kakvi su profesori...općenito stanje unutar fakulteta i tako
Sve u svemu, ok je bilo.
Najveće zamjerke na račun prijavljivanja ispita dva i po mjeseca prije ispitnog roka, ali sada su uveli i studomate pa je valjda ok.
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:03   #42
Ah, rekli bi pamtim samo sretne dane

Ti studomati su bili još prije 7-8 godina, pa su odjednom nestali.
Ja se sjećam prve godine kad nas je bilo po nekoliko desetaka u jednom danu...ispit iz sociologije oko 7 navečer, a dođeš u 8 ujutro.
Jednom sam kpp polagao (ne i položio) u deset manje kvarat navečer.
qwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:07   #43
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
Ah, rekli bi pamtim samo sretne dane
Vaci
Tako nekako i ja... Ne sjecam se ruznih stvari, u prosjeku, bilo je ok

Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
Ti studomati su bili još prije 7-8 godina, pa su odjednom nestali.
Ja se sjećam prve godine kad nas je bilo po nekoliko desetaka u jednom danu...ispit iz sociologije oko 7 navečer, a dođeš u 8 ujutro.
Jednom sam kpp polagao (ne i položio) u deset manje kvarat navečer.
Ne, ne...ove nove generacije prijavljuju ispite preko neta.
Inače, na KPP-u rasulo, ne znam kako je Toma dopustio takve pizdarije na svojoj katedri
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:12   #44
Quote:
Morski. kaže: Pogledaj post
Vaci
Di je ta odjednom nestala meni nikako ne ide u glavu.

EDIT: neman pojma šta se događa sa kpp-om, al nema više negativinih bodova pa tek onda usmeni. znan ljude koji su imali po minus 15, a 16 pitanja.
A i to prijavljivanje, znači nema više vesele žene iz ekonomata (ak se ta ikad nasmijala ubij me) i prijavnica po 50 lp, kačerovih pitanja: kolega, ako vam uzmem prijavnicu, kako ćete dokazati da je vaša...
qwer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:13   #45
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
Di je ta odjednom nestala meni nikako ne ide u glavu.
Bogato se udala ?
Otvorila kancelariju?
Postala partneru u nekom društvu ?
Mogucnosti su beskonačne
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2009., 23:22   #46
Quote:
qwer kaže: Pogledaj post
Di je ta odjednom nestala meni nikako ne ide u glavu.

EDIT: neman pojma šta se događa sa kpp-om, al nema više negativinih bodova pa tek onda usmeni. znan ljude koji su imali po minus 15, a 16 pitanja.
A i to prijavljivanje, znači nema više vesele žene iz ekonomata (ak se ta ikad nasmijala ubij me) i prijavnica po 50 lp, kačerovih pitanja: kolega, ako vam uzmem prijavnicu, kako ćete dokazati da je vaša...
Pustio je Carićki da ispitiva pa ljudi prolaze preko bube.
Ili uče KPP čak 20 dana, pa dobivaju 4-5 kod nje.
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 20:42   #47
da li netko zna koliko je potrebno ects bodova za upis druge godine na pravu u Splitu? na forumu ne mogu naći informacije,referadu je nemoguće dobiti... i još nesto ako netko zna proceduru za prebacivanje na pravo u St? koliko bodova treba? hvala
bambina00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 21:24   #48
Quote:
Morski. kaže: Pogledaj post
Pustio je Carićki da ispitiva pa ljudi prolaze preko bube.
Ili uče KPP čak 20 dana, pa dobivaju 4-5 kod nje.
A sta mislis zasto je pustio? On je vise ispizdio od pritisaka i sad lijepo zazmiri na jedno oko, prebacio je njoj da se bakce s tim, tako da pouzdano znam da je sad posebno stela uzela maha. Ljudi koji kod njega nisu mogli, kod nje su samo tako nastelili.
Vjeruj, znam.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 12:40   #49
Quote:
Engelchen00012 kaže: Pogledaj post
A sta mislis zasto je pustio? On je vise ispizdio od pritisaka i sad lijepo zazmiri na jedno oko, prebacio je njoj da se bakce s tim, tako da pouzdano znam da je sad posebno stela uzela maha. Ljudi koji kod njega nisu mogli, kod nje su samo tako nastelili.
Vjeruj, znam.
Ma koja štela? Nije ni potrebna kad se uzmu u obzir to da jadna žena poluslijepa
Pa njoj ljudi čitaju iz knjige isprid nje na usmenom ispitu.
Ona to ne vidi.
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 17:12   #50
Quote:
Morski. kaže: Pogledaj post
Ma koja štela? Nije ni potrebna kad se uzmu u obzir to da jadna žena poluslijepa
Pa njoj ljudi čitaju iz knjige isprid nje na usmenom ispitu.
Ona to ne vidi.
Ma nebitno. Pravi se glupa ili je prirodno glupa, svakako je cilj postignut.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 12:59   #51
da prof. tomašević je jako zeznut.. izgleda da će uskoro u penziju (ako nije već i otišao). lani sam polagala taj predmet i fala Bogu dopala me Carićka. nisam čula da joj ljudi čitaju na ispitu ali znam da često zamijene kartice ako im ne odgovaraju pitanja, a ona to ne vidi. meni je ta žena jako draga, simpatična, uljudna... ispit sam položila bez problema, ali ne zato što me ona dopala nego zato što sam ga pošteno naučila.
ali i kad tomašević ode neće baš biti tek tako položiti kpp - pa ostavlja on iza sebe mladog kolegu (pajičić) koji mu je itekako dostojan zamjenik... pa su šanse za carićku opet 50-50.
sunni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 14:50   #52
Bok,eto ja kanim ici na pravo...znam da je tesko i sve to,no zanima me da li je istina da je u Splitu ipak malo lakse nego u zagrebu? Vjerovatno se to odnosi na to da su profesori u splitu razumniji od onih u zagrebu ili?
hvala unaprijed..
zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 15:58   #53
Pozdrav, nisam iz Splita, a planiram upisati tamo pravni fakultet dogodine pa me zanima jesu li predavanja obavezna za izvanredne? Tj. može li se dolaziti samo na ispite? Jel skupljaju uopće izvanredni studenti potpise? Hvala unaprijed!
dibidus! is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 17:29   #54
Quote:
zadar kaže: Pogledaj post
Bok,eto ja kanim ici na pravo...znam da je tesko i sve to,no zanima me da li je istina da je u Splitu ipak malo lakse nego u zagrebu? Vjerovatno se to odnosi na to da su profesori u splitu razumniji od onih u zagrebu ili?
hvala unaprijed..
To sigurno!
Ma ne, nemam pojma do čega je, ali točno je da je lakši od Zg-a.:
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 22:18   #55
Quote:
zadar kaže: Pogledaj post
Bok,eto ja kanim ici na pravo...znam da je tesko i sve to,no zanima me da li je istina da je u Splitu ipak malo lakse nego u zagrebu? Vjerovatno se to odnosi na to da su profesori u splitu razumniji od onih u zagrebu ili?
hvala unaprijed..
Heh...
Prve dvije godine u Splitu su stvarno jako teške.
Druge dvije godine (koje su bitnije ) su dosta lakše nego u Zagrebu.
You decide
__________________
Mogu ja otvorit um pa da lex obuhvati i KD, al uz malu ali znacajnu pomoc halucinogenih gljiva™ by Ro
Morski. is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 17:21   #56
Quote:
Morski. kaže: Pogledaj post
Heh...
Prve dvije godine u Splitu su stvarno jako teške.
Druge dvije godine (koje su bitnije ) su dosta lakše nego u Zagrebu.
You decide

a jel u splitu postoje kolokviji za svaki predmet i da li se njima oslobodis npr usmenog il tako nesto?
zadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:38   #57
trebalo bi mi 9.poglavlje iz haralambosa(sociologia) pa ako neko ima da stavi u pdf-u ili kako god.hvala unaprid
0hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 18:42   #58
Quote:
0hara kaže: Pogledaj post
trebalo bi mi 9.poglavlje iz haralambosa(sociologia) pa ako neko ima da stavi u pdf-u ili kako god.hvala unaprid
Pa pitaj na nasciturusu (ako već nisi) Ovdje je mala vjerojatnost da će netko to vidjeti.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 21:30   #59
pitala san .niko ne trza
0hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 17:38   #60
jel mi ko moze potvrdit i odg da li se za rimsko pravo triba ono doslovno sve naucit ili se moze bazirat na odredjeni dio gradiva koji prof.Sarac ispituje? Ili eventualno da li postoje kakva ispitna pitanja po kojima ljudi uce,skracena skripta ili nesto...inace nije za mene ja san skroz drugi fax nego za prijateljicu,pa fala svima na informacijama
splycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.