Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 09:52   #2001
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
...nismo već dugo.

nosi li tko ove zimske tajice? je li to čemu?
Ja nosim duge tajice (nisu ništ deblje od ljetnih) do temperature oko 0 C, za ispod po potrebi nosim jedne kratke preko i to mi je dosta
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:01   #2002
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
...nismo već dugo.

nosi li tko ove zimske tajice? je li to čemu?
Je. ako si muškarac i želiš privući druge muškarce svojon nožnom muskulaturom i utegnutom stražnjicom.
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:23   #2003
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Je. ako si muškarac i želiš privući druge muškarce svojon nožnom muskulaturom i utegnutom stražnjicom.
nisam. i ne želim.
gdje ja trčim samo ovce i divlje svinje prolaze.

dakle, pitanje ostaje.

inače apdejt za garmina: govno se danas ugasilo u pol trka; krenula sam na 90% i trebalo mu je 20 minuta za crknut.
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 16:08   #2004
Quote:
Clint Eastwood kaže: Pogledaj post
Je. ako si muškarac i želiš privući druge muškarce svojon nožnom muskulaturom i utegnutom stražnjicom.

ta zaboravio si da su uske tajice i navedeni atributi funkcionalni i za privlačenje žena... inače, uska odjeća za trčanje samo tome služi i jedina stvar o kojoj trkači razmišljaju je privlačenje pogleda

@ssnjoff, kaj se mog iskustva tiče, imam duge, ali su iste debljine kao i ljetne i u njima je hladno samo na početku, ali se ja malo zagrijem i prije izlaska na hladnoću. super su u kombinaciji s vunenim grijačima mišića oko zglobova, a pomaže i trackanje nogu losionom jer se stvori tanki zaštitni sloj... napominjem da sam inače zimogrozna
nego, prodaju li se li negdje u zagrebu duge ''zimske'', možda u kombinaciji s windstop materijalom?
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 16:31   #2005
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
nego, prodaju li se li negdje u zagrebu duge ''zimske'', možda u kombinaciji s windstop materijalom?
glede tvoje lokacije, ja sam ti tamo obrnuto...pa ako što saznaš za rijeku, prijavi...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:28   #2006
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
inače apdejt za garmina: govno se danas ugasilo u pol trka; krenula sam na 90% i trebalo mu je 20 minuta za crknut.
Izgleda je nekakva tvornicka greska na garminu. Promaj reklamirat ako imas gdje. (nisam citao gdje je kupnjen)
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:44   #2007
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Izgleda je nekakva tvornicka greska na garminu. Promaj reklamirat ako imas gdje. (nisam citao gdje je kupnjen)
u merici.
prije godinu dana, a u pogon je stavljen pred par mjeseci kao premošenje dok ne pokrpam 405icu.
sad ide natrag u ormar dok ne srede sw.

inače, mislim da nije problem u pražnjenju nego u prestajanju punjenja....
na 27% skoči na 100% u sekundu.
vjerojatno se prestane puniti.
12satno punjenje ne fercera.

s obzirom da nevjerojatna količina ljudi ima iste probleme, a skoro sam ziher da je stvar softverske prirode, valjda će izaći koji apgrejd koji to rješava...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 19:10   #2008
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
nego, prodaju li se li negdje u zagrebu duge ''zimske'', možda u kombinaciji s windstop materijalom?
ja sam prošle zime kupila u intersparu onu njihovu marku - ženske duge zimske.
debele i tople ali se brzo šuše.
oduševljena. cijelu zimu sam trčala u njima. dok su mi majice njihove marke loše. ali te hlače su super!
__________________
What are you trying to do, destroy a man who seeks the truth, or destroy the truth so no man can seek it? Either way you lose.
zuzi666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:38   #2009
Quote:
zuzi666 kaže: Pogledaj post
ja sam prošle zime kupila u intersparu onu njihovu marku - ženske duge zimske.
debele i tople ali se brzo šuše.
oduševljena. cijelu zimu sam trčala u njima. dok su mi majice njihove marke loše. ali te hlače su super!
hvala, pogledat ću!
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 00:39   #2010
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
glede tvoje lokacije, ja sam ti tamo obrnuto...pa ako što saznaš za rijeku, prijavi...
dogovoreno!
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 10:26   #2011
Lagvić liga 2010
1.kolo 2010-2011 [07.11.2010.]

Kraljičin Zdenac 1.prolaz (2.6km, 185m, 7.1%)



slikice:
http://picasaweb.google.com/10514196...ND9kfaU5qyiBA#

filmek:
http://www.youtube.com/watch?v=aLvMo4wGnBQ
dadek73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 07:20   #2012
Zimska brdska liga Lužec, 1. kolo.
Novi, uspjeli projekt novomarofskih entuzijasta.

Izvještaj:

http://marathon95.hr/vijesti/maratho...kolo#news_view

Slikice:

http://marathon95.hr/galleries/galle...ska-liga-luzec
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 10:50   #2013
redovito viđam u kvartu jednog trkača koji trening odrađuje oko ponoći. sad, probala sam i ja, ali nakon toga nikako ne mogu zaspati, a super bi mi odgovaralo to vrijeme. inače, nakon trčanja u bilo koje vrijeme (od 7.00 do 20.00) divno lako zaspim... može li se i to nekako ''izvježbati''. trčite li vi noću? jel' to uopće zdravo ili općenito treba izbjegavati takvu aktivnost u kasni sat, uz povremene iznimke?

@smotani2: sjajna staza!
shangri la is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 12:47   #2014
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
...

@smotani2: sjajna staza!
Da, prekrasna je... Lužec je odličan primjer izletišta koje je nastalo kad su ljudi koji žive u okolici uzeli stvar u svoje ruke. To područje je prije jedno tri godine bila zapuštena šikara puna smeća. Ljudi su sami to očistili, uredili, napravili jezerca, i sad to održavaju.
Novomarofski biciklisti su priča za sebe - toliko entuzijazma i dobre volje nisam već dugo sreo.
Zamisli, čak su šumske puteljke prije samog starta ISPUHALI od lišća - da netko ne bi krivo stao i ozljedio se...
Stvarno, za volju i trud, čista petica...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:32   #2015
@smotani2: šteta kaj ste u istom terminu , pa da navratimo iz ZG do vas.

pohvala na organizaciji


nego koja je dužina staze , nigdje da nađem i ima li negdje mymaps ili goggle maps link na stazu pa da vidimo o čemu se radi

poz.

Zadnje uređivanje dadek73 : 09.11.2010. at 13:37.
dadek73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:59   #2016
Quote:
dadek73 kaže: Pogledaj post
@smotani2: šteta kaj ste u istom terminu , pa da navratimo iz ZG do vas.

pohvala na organizaciji


nego koja je dužina staze , nigdje da nađem i ima li negdje mymaps ili goggle maps link na stazu pa da vidimo o čemu se radi

poz.

Na žalost, ne mogu se pohvaliti organizacijom, već samo trčanjem na toj stazi. Samo sam pohvalio trud i dobru volju. I, naravno, na stranice svog kluba stavio izvještaj i galeriju.
Inače, staza je duga oko 9,3 km, a garmin track od jednog mog prijatelja imaš ovdje:

http://connect.garmin.com/activity/55802402
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 18:32   #2017
jel mi moze tko reci kakva je situacija sa trcanjem na sljemenu, mislim, malo sam potrazio po netu i nasao sam da postoji ak sljeme i da postji neka staza od 9 km, jel moze ko malo vise o tome, jel se trci samo po cesti ili ima nekakva kroz sumu mozda staza negdje? (milsim pretpostavljam da im )

inace, upravo odradih svojih 6,5 km uz
http://www.youtube.com/watch?v=U7eo8tGJUIc
http://www.youtube.com/watch?v=1Vpzg...eature=related
i
http://www.youtube.com/watch?v=1Vpzg...eature=related
gotov potpuno prazan jarun, kisovito, neka polu magla i mrak,
i glazba i trcanje -> odlicno nesto
_V_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 22:10   #2018
Quote:
_V_ kaže: Pogledaj post
jel mi moze tko reci kakva je situacija sa trcanjem na sljemenu, mislim, malo sam potrazio po netu i nasao sam da postoji ak sljeme i da postji neka staza od 9 km, jel moze ko malo vise o tome, jel se trci samo po cesti ili ima nekakva kroz sumu mozda staza negdje? (milsim pretpostavljam da im )
Dobro si čul. Najbolje da pogledaš www.aksljeme.hr, baš je izvještaj s "Lagvića" na vrhu, a malo ispod i najava sa svim detaljima.
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 22:14   #2019
Quote:
shangri la kaže: Pogledaj post
trčite li vi noću? jel' to uopće zdravo ili općenito treba izbjegavati takvu aktivnost u kasni sat, uz povremene iznimke?
Trčim danju, trčim noću, trčim, sele, kad god hoću!

Evo, baš se sad (20:10) spremam van, čim se večera slegne. A zimi i nemam nekog izbora, kad sam cijeli dan na poslu. Sa spavanjem nemam problema. Jedini je problem kad mi se zijeva na stazi. :O
__________________
I’m not saying let’s go kill all the stupid people … I’m just saying let’s remove all the warning labels and let the problem sort itself out.
rip is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 23:35   #2020
Quote:
rip kaže: Pogledaj post
Dobro si čul. Najbolje da pogledaš www.aksljeme.hr, baš je izvještaj s "Lagvića" na vrhu, a malo ispod i najava sa svim detaljima.
ma znam da gledao sam to, ali nisam zainteresiran za utrke, cisto me zanima jel ima gore staza za tranje gdje mogu doc kad hocu i to je to
_V_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.