Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 11:35   #521
Ima li netko preporuku za sminkanje u sisku, stvarno ne znam gdje bi išla i tko je dobar. Frizura također.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
SanelaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 00:13   #522
Sminka definitivno Sanja Grbic
A frizura..a imas salone, Frizeraj u drugoj ulici, Canus i Malovic u prvoj i Damaris tamo skroz kod crkve. To su dobi saloni

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 23:56   #523
Hvala ti. Pitala sam Sanju i nažalost je popunjena za taj dan

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
SanelaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 22:25   #524
Pozdrav bivši/sadašnji/budući mladenci
Tražim pratnju za svadbu! Zna li netko nekoga tko svira pratnju s ovog područja, može bilo kakva preporuka?
imampitanjadva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:29   #525
Quote:
laura 007 kaže: Pogledaj post
odlično! baš mi je to drago čuti! kakva je bila glazba? tamburaši ili bend? jeste bili ograničeni samo na interijer ili se moglo i vani feštati?
hej! hej!

na ovoj svadbi je svirao DJ, koliko me sjećanje služi mislim da se zvao DJ Pomp. bilo je lijepo vrijeme tako da je slavlje bilo i vani, imaju super dvorište i sjenice tako da smo stvarno uživali. Dj je stavio ozvučenje i vani tako da smo mogli i zaplesat.
alexis5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 10:59   #526
Quote:
SanelaM kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za sminkanje u sisku, stvarno ne znam gdje bi išla i tko je dobar. Frizura također.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Ja Vam jedino poznajem Marinu Cukor
benedettolee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 19:35   #527
u ovom našem šupku svijeta tražili mi fotografa...
Preko sedam mora i sedam gora i sedam stotina sedamdeset i sedam upita rekli ajmo se naći sa gosponom Benedetto Lee kad je već naš lokalac a i nije da nam se ono što smo negovo vidjeli na internetu nije svidjelo, dapače..
Što reći, klikli smo si, ležeran pristup nam je posve odgovarao, nismo bili mladenci za prenemaganje i silne glazbene želje ili učenje fotografa pameti i na kraju krajeva ne samo da su fotke došle unutar 2 tjedna što je bilo značajno prije okvirnog prvog dogovora, a i koliko čitam ovdje po forumu debelo ispod prosjeka od nekoliko mjeseci pa i više, nego ono još i bitnije prezadovoljni smo fotkama.
Čovjek ima fotku, čovjek ima osjećaj, osjećaj za filing. Svaka preporuka od gđe Balaboa i od Rokija

Zadnje uređivanje RokiBalaboa : 08.12.2017. at 20:25.
RokiBalaboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 12:11   #528
Pozdrav jel netko imao ili bio u svatovima na ovoj lokaciji https://www.repusnicka-klet.com/ kakva je usluga i hrana? Ambijent izgleda OK
tomo_kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 11:00   #529
Dižem ovu temu iz mrtvih čisto da ispitam par stvari.
Ima li tko iskustva sa Beti torte i kolači? I sa gospodinom Dadom koji radi cvijeće?
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 11:20   #530
meni su užas Beti torte, pune su šećera i umjetni totalno kolači.
Ja sam prije 3 godine imala kolače i tortu od Vesne iz Lekenika, kolači su bili fantastični a torta tako tako.
Ove godine imam prilike isprobavati kolače i vesna se stvarno pokvarila. kolači su prekrasni i na tome samo na žalost i ostaje....nemaju mi uopće okusa i ne znam što žvačem.
Iznenađenje su mi Albinini kolači, stvarno su super i fini.

sa cvijećem nemam iskustva..
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 14:19   #531
Question

Quote:
Timbalandica kaže: Pogledaj post
meni su užas Beti torte, pune su šećera i umjetni totalno kolači.
Ja sam prije 3 godine imala kolače i tortu od Vesne iz Lekenika, kolači su bili fantastični a torta tako tako.
Ove godine imam prilike isprobavati kolače i vesna se stvarno pokvarila. kolači su prekrasni i na tome samo na žalost i ostaje....nemaju mi uopće okusa i ne znam što žvačem.
Iznenađenje su mi Albinini kolači, stvarno su super i fini.

sa cvijećem nemam iskustva..
Vesnu sam kontaktirala, ali mislim da ima uvjerljivo najviše cijene trenutno. probala sam prije godinu dana njene kolače i bili su mi dobri, torte se iskreno ne sjećam.

Vidiš na Albinu sam skroz zaboravila, prije nekoliko godina su mi oni bili koma doduše
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 14:52   #532
ja sam vesnine kolače jela prije dva tjedna a albinine prije tjedan neusporedivi.
albina se sad ugl orijentirala na te svadbe, ipak nema više slastičarne, pa možda i ulažu više.
ali svakako otići prije probati, možeš kod bilo koga na dogovori uzeti kilu kolača pa isprobaš
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 23:05   #533
Quote:
M-A-M kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu iz mrtvih čisto da ispitam par stvari.
Ima li tko iskustva sa Beti torte i kolači? I sa gospodinom Dadom koji radi cvijeće?
Dado Rajčić?
Odličan, radio je mojoj sestri za svatove i sve je prepredivno ispalo

za kolače se slažem sa Timbalandicom. meni su Beti baš bili preloši kad sam ih probala.
15kn za kolač pun šećera i margarina, grozno. Albina mi je puno bolja i tamo ugl uzimam kolače
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2019., 23:31   #534
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
Dado Rajčić?
Odličan, radio je mojoj sestri za svatove i sve je prepredivno ispalo

za kolače se slažem sa Timbalandicom. meni su Beti baš bili preloši kad sam ih probala.
15kn za kolač pun šećera i margarina, grozno. Albina mi je puno bolja i tamo ugl uzimam kolače
Rajšić, da njega sam uzela i ja i vjerujem da će biti Sudeći po njegovim dosadašnjim radovima, odabrala sam dobro
M-A-M is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.