Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2011., 14:36   #281
I meni isto, al nisam ju čuvala u staklenoj posudi Tako da je rađe ne bi koristila. Napravit ću ove godine opet al malo manje nego prošle god da mi ne ostaje, obzirom da koristim i marmeladu, ulje za sunčanje i neku laganu kremicu
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 18:39   #282
Ja ću svoju iskoristit. Pa ne kanim je mazat na kruh i pojest.
Anthea is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 08:22   #283
Pozz curke
planiram ovo ljeto kupit pekmez za sunčanje,pa me zanima iskustva drugih cura koji je bolji od lerbolaria,collistara,ili dali postoji još od neke firme?
crnka90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 09:17   #284
Ja sam sad gledala katalog od lerboraria, i nije mi jasno koji je to proizvod kakov i tu nazivate pekmez (super naziv), i isto bih vas molila da mi napišete kako spravljate tu tinkturu za sunčanje s mrkvom i zelenim orasima?
Otkud vam zeleni orasi?
brar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 11:28   #285
http://www.nacional.hr/clanak/19168/superbrzo-tamnjenje
to ti je ta kremica... divna je šteta što neću vidjet sunce ove god pa mi ne treba
jadzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 12:20   #286
Quote:
brar kaže: Pogledaj post
Ja sam sad gledala katalog od lerboraria, i nije mi jasno koji je to proizvod kakov i tu nazivate pekmez (super naziv), i isto bih vas molila da mi napišete kako spravljate tu tinkturu za sunčanje s mrkvom i zelenim orasima?
Otkud vam zeleni orasi?
evo našla sam na prošlim stranicama pa ti kopiram: U količinu od nekih cca 250ml stavila sam dvije naribane mrkve + 4 zelena oraha, razrezana i onda ulje da to sve prekrije.
Kolko sam shvatila, bitno je da ulje poprimi tamnotamnosmeđu boju.. a to ce poprimit kroz 10ak dana..
Navodno da ak se stave nerazrezani orasi - treba smjesi malo duže vremena.

a zelene orahe nabaviš od nekog,nzn,ko ima stablo oraha hahahaha bar sam ja tako kad sam radila
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 16:51   #287
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
jedostavno imas manjak pigmenta i tu sumljam da ce ti ista pomoc
ne razumijem, sve do negdje 15 godine sam tamnila ko nikad, ko mala sam bila cigo na moru i samo je najednom prestalo, pa nemam manje pigmenta nego prije... ili imam?

ne želim više biti bijela! fuiii ...
gushterchich* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 16:55   #288
Kad smo već kod ove maslinovo-mješavine s orasima i mrkvom, jel i vaše smrde ko sam vrag?
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:40   #289
I jel ostavljaju fleke na bijelom badaću?
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:48   #290
Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod ove maslinovo-mješavine s orasima i mrkvom, jel i vaše smrde ko sam vrag?
nisam još ove godine napravila ali lani je smrdila užasnooo,niko se nije tia mazati s tim kad bi mu ponudila hahahaha
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:55   #291
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
nisam još ove godine napravila ali lani je smrdila užasnooo,niko se nije tia mazati s tim kad bi mu ponudila hahahaha
Još bolje

Andyca, meni je bijeli badić od prošle godine zaflekan i završio je u smeću, ali moguće da je to od Sundance narančaste kreme ja ipak ne bi ovo ulje blizu bijelog, za svaki slučaj
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:25   #292
djevojke i zene jel mi moze netko reci kako da pripremim to nekakvo ulje za ubrzano tamnjenje?
sto sve trebam, gdje da si pogledam?
jako sam loš u takvim kucnim pripravcima pa jel moze netko malo objasnit sto i kako, bio bih jako zahvalan <3
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:44   #293
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
djevojke i zene jel mi moze netko reci kako da pripremim to nekakvo ulje za ubrzano tamnjenje?
sto sve trebam, gdje da si pogledam?
jako sam loš u takvim kucnim pripravcima pa jel moze netko malo objasnit sto i kako, bio bih jako zahvalan <3
evo iznad pogledaj moj post sa "receptom" za ovo ulje što spominjemo
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 20:34   #294
Quote:
poison_ivy_5 kaže: Pogledaj post
evo iznad pogledaj moj post sa "receptom" za ovo ulje što spominjemo

U količinu od nekih cca 250ml stavila sam dvije naribane mrkve + 4 zelena oraha, razrezana i onda ulje da to sve prekrije.
aha...
dakle 250ml cega? vode? (sori prije svega, stvarno sam loš u ovome)
dvije naribane mrkve? pod tim mislis na sitno naribano? ne narezano, tak?
4 zelena oraha...eh sad...mislim da vecina oraha zriju sada, tako da ce to biti problem, ali otici cu provjerit par stabala oraha. budem naisao valjda na zelene.
ono sto mene zanima, jel otvoris orah iz ljuske ili?
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:21   #295
Quote:
asdfasf kaže: Pogledaj post
aha...
dakle 250ml cega? vode? (sori prije svega, stvarno sam loš u ovome)
dvije naribane mrkve? pod tim mislis na sitno naribano? ne narezano, tak?
4 zelena oraha...eh sad...mislim da vecina oraha zriju sada, tako da ce to biti problem, ali otici cu provjerit par stabala oraha. budem naisao valjda na zelene.
ono sto mene zanima, jel otvoris orah iz ljuske ili?
maslinovog ulja(nisam ni skužila da nije gori napisano upsss) .... meni ti ovo uvik mama radi a nesićam se od lani kako je stavila orahe....
cureee help kako ono orasi idu??
__________________
Too many stupid people, not enough bullets
poison_ivy_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:59   #296
Ja sam stavila cca jednako toliko maslinovog ulja, naribala 2,3 mrkve i isto naribala 2,3 zelena oraha, i onda još te naribane orahe ubacila u smjesu, zatvorila i čekala nekih 10-15 dana, otvorila, procijedila i stavila u posudicu

Eto ga
__________________
~ ~ Bubsi's nails
Bubsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 23:46   #297
Quote:
jadzi kaže: Pogledaj post
http://www.nacional.hr/clanak/19168/superbrzo-tamnjenje
to ti je ta kremica... divna je šteta što neću vidjet sunce ove god pa mi ne treba
Proizvod nema zaštitne faktore, a namijenjen je ljudima tamnije kože koji žele vrlo tamnu boje kože. A mi prozirni ? Koristila sam je jednom, al se više ne sjećam koliko mi je pomogla.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 13:26   #298

imam pitanjce.. jel ta marmelada ista/slična kao i kakaov maslac, jel jedno bolje od drugoga? vidla sam nedavno u dm-u taj maslac, bas fino izgleda
jel mogu to kombinirat sa ovim domaćim receptom za ulje?
iivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 13:48   #299
sto se tice zelenih oraha, jos se ne mogu oni ubrati, plod je tek nastao i jos uvijek su to male bobice, tako da se jos mora cekati za ovaj recept
ameLLia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 14:32   #300
Quote:
ameLLia kaže: Pogledaj post
sto se tice zelenih oraha, jos se ne mogu oni ubrati, plod je tek nastao i jos uvijek su to male bobice, tako da se jos mora cekati za ovaj recept
nisam ni znao, ima drvo 20 metara od moje kuce
i vidio sam prije par dana, tek raste...
ali ja i dalje ne znam sta trebam stavit u smjesu, koji dio oraha
asdfasf is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.