Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2010., 16:01   #61
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Možda zvuči čudno, ali moguće da oni koji laktare uokolo (kako fizički, tako i verbalno) još za mladih dana.... kasnije prođu bolje.
Dakle sinu ne bi bilo loše da malo očvrsne i bude jedan od vođa čopora.

Ti i tvoja majčinska nagonjenja.
Isto tako je moguće da će naići nekakva budala i izbosti ga nožem.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:08   #62
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
U potpunosti se slažem. Kad je u pitanju obrana, maltretiranje.
Ali tuča sama po sebi...ono da ispadneš frajer...da vršiš nasilje nad drugima...to mi je A mislim da je autor teme mislio baš na to.
kontam da tuča kad si dijete i nije 'ispast ću frajer' tuča. to je ko one borbe mladih lavića. zakače se oni i to, ali nema trajne štete. jedan na jedan, grupa protiv grupe.. to je normalno. može bit i pozitivno u nekim slučajevima, ali mislim da generalno nije negativno.

gadno je kad ih se skupi osam na jednoga, ali mislim da to nema puno veze sa tim koliko se pojedini od njih tuče, neam pojma šta je to. to bi nekako trebalo sprječit.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:14   #63
Quote:
Aphex kaže: Pogledaj post
to je ko one borbe mladih lavića. zakače se oni i to, ali nema trajne štete..
ee, to sam i ja tija reć , samo se nisam sitija spomenit laviće
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:24   #64
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Isto tako je moguće da će naići nekakva budala i izbosti ga nožem.
Danas me tako nesto ne bi cudilo... Mada i u moje vrijeme je bilo onih koji su nosili "boksere", najcesce rucke ventila od hidranta i bio sam svjedok svojedobno kad su jednoga djecaka ispred osnovne skole time izmlatili... Ostao je lezati u vlastitoj krvi, nakon par minuta se ustao, hodao kao pijanac, opet pao na pod i ispovracao se prilicno obilno onako sav krvav, polomljenog nosa... Koliko sam cuo, kasnije je pao u nesvijest, ali se izvukao sa lomom nosa, donje celjusti i gadnim potresom mozga... Pa tko se hoce tuci nek izvoli...

Br. 1, br. 13 i br. 16(ostale ne vidim bas dobro ali mozda ima jos potencijalnih primjeraka )

Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:26   #65
zašto bi se mlatio ,vrh mi je kad roditelji žele da im dica budu seljaci
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:27   #66
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
A zašto bi se tukao kad su tako složni razred kako tvrdi! Danas se tuku igricama i ratovima na računalu...novo doba
__________________
Krivotvoren mi je potpis
zac6319 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:32   #67
Quote:
Preach kaže: Pogledaj post
Baš bih htio vidjet tatinu reakciju da mu sin dođe doma s škole bez reda zubi, s slomljenom rukom, nogom, rebrima, il da ga jednog dana posjeti policija i kaže da mu je sin u komi u bolnici......

reakcija bi vjerovanto bila "E to je moj sin"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:34   #68
Quote:
Gunr kaže: Pogledaj post
zašto bi se mlatio ,vrh mi je kad roditelji žele da im dica budu seljaci
ajde ti nemoj vriđat , što su ti seljaci krivi , i od kud ti saznanje da se seljaci tuku, kada jadni nemaju drugog posla oko blaga i u polju
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 16:46   #69
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
ma moras očeličit maloga,meni pada napamet jedna ideja.Obuci mu crnu majicu na Thompsona(po mogucnosti onu sa mačen -spustila se gusta magla ) i posalji ga nenaoruzanoga na cajke u Sokola.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:43   #70
meni se cini da u ovoj familiji imaju puno vecih problema nego kaj se mali ne sora....

https://www.forum.hr/showpost.php?p=25329889&postcount=1
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!

Zadnje uređivanje šatro gospon : 10.06.2010. at 17:50.
šatro gospon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 17:48   #71
Quote:
murmillo hrnic kaže: Pogledaj post
Obuci mu crnu majicu na Thompsona(po mogucnosti onu sa mačen -spustila se gusta magla ) i posalji ga nenaoruzanoga na cajke u Sokola.
ja mislim da će se cajkaši razbižat od straha tomnsonove majice , tako da i neće past šora
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:36   #72
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
ajde ti nemoj vriđat , što su ti seljaci krivi , i od kud ti saznanje da se seljaci tuku, kada jadni nemaju drugog posla oko blaga i u polju
nisam mislio na seljake nego na one *seljačine* ispred narodnjačkih klubova
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 19:56   #73
Quote:
Gunr kaže: Pogledaj post
nisam mislio na seljake nego na one *seljačine* ispred narodnjačkih klubova
Onda u redu.
__________________
Potpis od
dva retka
j-09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 20:47   #74
Quote:
Gunr kaže: Pogledaj post
nisam mislio na seljake nego na one *seljačine* ispred narodnjačkih klubova
što sad fali narodnjačkim klubovima , ja tamo redovno zalazim , sad mene vriđaš i kažeš mi da sam seljačina , a tamo se redovito uči šorat i tamo je centar narodne kulture
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 21:09   #75
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
što sad fali narodnjačkim klubovima , ja tamo redovno zalazim , sad mene vriđaš i kažeš mi da sam seljačina , a tamo se redovito uči šorat i tamo je centar narodne nekulture
__________________
ђ
Gunr is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:01   #76
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Vidim da i tko treba i tko ne treba ima djecu.....samo ću reći...na muškom kutku ima takoooo glupih tema da me evo odmah sram što sam muško....issss...gdje ide ovaj svijet...
efos is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:37   #77
sad svi moralizirate, a kladim se da se 90% muških tuklo u osnovnoj i srednjoj školi, a mnogi i poslije. nije tu ništa čudno. svi smo se tukli, 1 na 1, 5 na 5, razred protiv razreda, škola protiv škole, zgrada protiv zgrade, kvart protiv kvarta. to je dio odrastanja, bilo i bit će.
ne treba djecu odgajat da budu nasilnici, ali ni da budu papci, pa da ih drugi maltretiraju, gaze, a oni da ne uzvraćaju.
i ja sam dolazio doma sa masnicama, razbijenim usnicama i sl. ali sam i davao batine. sve je to bilo u nekoj normalnoj granici.
dok danas mi ne pada na pamet se potuć, osim ako je stvarno neizbježno. i naravno treba djecu odgajat tako da jednog dana kad budu odrasli ne tuku doma ženu, djecu, susjede.

velim, jedno je učit dijete da se brani i da se ne da maltretirat, ali opet ne dozvolit da bude propalitet i nasilnik.

Zadnje uređivanje -Gandalf- : 10.06.2010. at 23:05.
-Gandalf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:38   #78
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Vidim da i tko treba i tko ne treba ima djecu.....samo ću reći...na muškom kutku ima takoooo glupih tema da me evo odmah sram što sam muško....issss...gdje ide ovaj svijet...
mene nije i nikad nece bit sram sta san musko.baren nemoran sist kad iden pišat.
to mi je tako degradirajuće.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:39   #79
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
...
Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Pa nek najde curu , a onda ti lokalnim huliganima plati da ju zajebavaju na putu do škole pa bu ju on branil
Crodra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 22:59   #80
Quote:
efos kaže: Pogledaj post
Vidim da i tko treba i tko ne treba ima djecu.....samo ću reći...na muškom kutku ima takoooo glupih tema da me evo odmah sram što sam muško....issss...gdje ide ovaj svijet...
što nam napriča za kratko vrijeme
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger