Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 14:50   #581
Presov isto ima izostanaka...

Ovi sto ce popunit zagreb inace igraju u drugoj ligi sjever, imaju 18-0 i napadacki su bas jaki.. Mozda je over 52,5 najbolja oklada...
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:04   #582
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Presov isto ima izostanaka...

Ovi sto ce popunit zagreb inace igraju u drugoj ligi sjever, imaju 18-0 i napadacki su bas jaki.. Mozda je over 52,5 najbolja oklada...
Ta druga liga sjever je smiješna, nikad smiješnija nije bila, tako da to kaj oni tamo zabijaju 30+ nema apsolutno nikakvu težinu.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:06   #583
Slazem se s tim sto si napisao. Idem na over pa sta bude
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:09   #584
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Slazem se s tim sto si napisao. Idem na over pa sta bude
Over je okej sam po sebi, ali nikako ne zbog ovog što si napisao gore
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 15:15   #585
Ma mislim da ima i to veze. Bar mrvicu
Svakako ocekujem opusteniju tekmu sa blazim obranama. Gledao sam kec ili over al eto uzimam over zbog veceg koef a i dobro je znat da ti igraci koji ce popunit rupe znaju zabijat golove hehehehe
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:13   #586
Zagreb-Meshkov
3,40 - 10,00 - 1,40

http://rk-zagreb.hr/vijesti/rukomet/...emo-po-pobjedu

http://www.seha-liga.com/novost/1394...against-zagreb

Zagreb je odmarao gotovo sve igrace prije nekoliko dana. X danas ostavlja zagreba na 3.mjestu a meskhov ide na 4. i upada u playoff. Pobjeda zagreba izbacuje meshkova, a celje ostaje na 4. Pobjeda meshkova gura njih na 3., a zagreb pada na 4. Ove sezone 4 medusobne...U lp kad je zagreb bio domacin meshkov je dobio 27:22. Kad je meshkov bio domacin u seha ligi bilo je 28:28 a u lp 21:21.
Zagreb svoju tekmu u lp sa veszpremom igra 25.3., a meshkov sa flensburgom 26.3.
Zagreb i celje su nedavno odigrali odlucujucu tekmu u lp. Bilo je svega. Slovenci su bili jako ljuti. Oce zagreb zajebat sad slovence?! Nekako mi je premal koef na meshkov. Sigurno su motiviraniji. Ne znam jel zagreb ima zelju da i u sehi igra sa veszpremom, al nemaju pritisak pobjede danas. Jedino sto bih ja probao je x za neku sicu... Netko neki komentar?
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:23   #587
Moj komentar je da ima miljon mogucih teorija, al stvarno ne znam koja bi mogla bit tocna
Najizglednija mi je pobjeda Zagreba jer sumnjam da ce pustat, a svakako treba probati X
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:50   #588
Odlican je koef na zg. Jedino sto je veca motiviranost kod gostiju. Ako bude x mogu za sicu dignit fine pare a x bi nekako obje ekipe mogao zadovoljit. Ne mislim da ce planski ic na x nego ce se tako potrefit samo zato da dignem na kl
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 11:06   #589
X za neki srednji ulog mi se cini ovdje najizgledniji jer su svi zadovoljni time, osim slovenaca, al tko njih sta pita

zanimljivo - glavni posznor lige je gazprom, a X na 1xbet kladi je - 3.96
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:33   #590
Ako sam dobro procitao meshkov ove godine slavi 15g. Vrlo moguce da bi F4 bio kod njega!?!
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 14:52   #591
Quote:
nutna kaže: Pogledaj post
Ako sam dobro procitao meshkov ove godine slavi 15g. Vrlo moguce da bi F4 bio kod njega!?!
Pa tamo je F4, to se odavno zna.
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 15:12   #592
Thx. Nisam mislio da je vec odredeno. Onda moraju proc u f4. Jadni janezi haha
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 03:20   #593
Liga prvaka (ž) 2016/2017

Gyor pobjednik @ 2,25 2/10 FAVBET


Ženska rukometna liga prvaka je u četvrtfinalnoj fazi u kojoj Gyor za protivnika ima rukometašice Metza ( potpune autsajderice od ovih osam preostalih,op.p omjer na osvajanje 1:126). Polufinalistice i ove kao i zadnje četiri godine igraju final four koji se uvijek odigrava u Budimpešti , značajna je to prednost domačeg terena pa je tako Gyor izašao kao osvajač 2013 i 2014, dok im je 2016. titula izmaknula u produžetku protiv Bukurešta .
Ove godine su posebno uvjerljive, suvereno osvojile grupu za 17 bodova ( pet ispred drugoplasiranog Larvika)
Najveće konkurentice za naslov rukometašice Bukurešta svladale su i doma (33-25) i u gostima (27-24) ,u grupi imaju tek jedan beznačajni poraz od Midtjilanda
Budućnost i Larvik se sastaju u četvrtfinalu tako da jedan do final foura otpada (vjerojatno Larvik) , ostaje još Vardar-znači oba protivnika s ex yu prostora. A ovdašnji mentalitet loše reagira na te male sudačke pogurance , brzo se gube živci i raspada igra .
Gyor je te jedine godine kad nije došao do finala izgubio od vardara u četvrtinalu, znači nije ni stigao do svoje Budimpešte
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:25   #594
Tek sam sad skužio da danas počinje final four našeg rukometnog kupa..zanimljiva tekma je nexe-varaždin..hendi pao s 8.5 na 5.5 i to je sad igrivo itekako, ali daleko bolji mi je hendi poluvremena (vjerojatno 2.5, može i 3.5) koji će biti u ponudi live na bet365 (POČETAK U 17:00h!).

Zagreb je priča za sebe i dalje, ali u usporedbi s ostalim ekipama u Hrvatskoj i Nexe je svemirski brod, to se vidi se po rezultatima. Za sada su u ligi više-manje sve utakmice riješili do poluvremena, u nekima su imali manjih problema uglavnom zbog slabijeg pristupa, danas to ne bi trebao biti slučaj. Varaždin nije ni sjena one prošlogodišnje ekipe, otišlo im je puno bitnih igrača i sada igraju ligu za ostanak (lani bili prvaci regularnog dijela). Nexe je prošle sezone dobijao +5, +10, +11 i +10, a sada je omjer snaga još više na strani Nexea i ova utakmica bi trebala biti riješena već u prvih 30 minuta...

ulog na hendi poluvremena 2.5 - 10/1 ; 3.5 - 8/10
ulog na ukupni hendi 5.5 7/10
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:51   #595
Moguce da je hendi pao jer iz nexea najavljuju da ce svi dobit priliku. Al ne vidim tu neki problem
Cini mi se da ce i na psk bit live.. Vidit di bolja granica i koef budu
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:44   #596
Pozdrav ekipa,

Da li se mozda netko razumije u Kineski rukomet?
Kladio se da danas na tekmu Shanxi - Sichuan da ce bilo koji tim dati 30 golova i zavrsi 1 poluvrijeme 29:9 a drugo poluvrijeme 0:0 i kraj tekme 29:9. Kako je to moguce i da li netko ima slicnu situaciju da potvrdi.
Da li su predali tekmu i ostao rezultat 1 poluvremena kao krajnji rezultat?
Ford30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:09   #597
29:9 je ostalo al bice samo krivo upisan rez poluvremena
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:22   #598
Quote:
Android-split kaže: Pogledaj post
29:9 je ostalo al bice samo krivo upisan rez poluvremena


Nije, mozda ce zvucati glupo ali mislim da oni igraju rukomet po drugacijim pravilima. Prvo poluvrijeme igra se do kraja 30 minuta i ako je razlika u golovima 15 i vise ne igra se vise.
Nisam to sluzbeno pronasao ali sam tako zakljucio jer je jos jedna utakmica igrana do 25:10.
Ford30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 14:35   #599
Moguce (iako mi je to glupo)
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 20:51   #600
čekaj, nemojte me jebat da je to stvarno istina
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.