Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 23:01   #41
Quote:
Bio sam Tremere po odgovorima, a sad ću ručno odabrati neki drugi klan i sve ispočetka
do a malkav. svugdje preporucuju da se bar jednom odigra s njim...
__________________
Drugi od dva bedaka...
Yrinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 20:39   #42
trust me, nitko nije ravan malkavianima... dementia rules
Cthulhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 11:05   #43
Morat ću si nabaviti to čudo...
HellSpawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 20:33   #44
Lightbulb Vampire the Masquerade:Bloodlines

Da li je netko uspio otključati "Chocula" klan u ovoj igri?
__________________
Erchamion
Erchamion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 19:44   #45
Re: Vampire the Masquerade:Bloodlines

Quote:
Erchamion kaže:
Da li je netko uspio otključati "Chocula" klan u ovoj igri?
Iskreno, nemam pojma o tome. Ali nešto sam načuo u odličnoj stranici www.gamefaqs.com
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 09:38   #46
nope, ali sam i ja nesto nacuo...
presao sam ju jednom(brujah, anarch na kraju i nisam otvorio sarkofag) i bio strasno razocaran. kraj je vise nego ocajan. iskreno se nadam da planiraju nastavak ili ovo nema smisla
htio sam preci ponovno sa malkavian zenskom ali mi se ne da - predugo ucitavanje me ubija u pojam.
BootBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 18:22   #47
Unhappy ?????

Pregledo "gamefaqs",ali ništa od Chocula klana. Nema veze, možda se ne može. Ali u "Ground 0" internet cafeu u Hollywoodu na jednom compu se nalazi mail s sljedečom porukom:
"I just straight snatched the new Troika game. If you haxxor the code you can unlock clan Chocula." Nije mi sad to baš jasno!
__________________
Erchamion
Erchamion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 19:21   #48
Re: ?????

Quote:
Erchamion kaže:
Pregledo "gamefaqs",ali ništa od Chocula klana. Nema veze, možda se ne može. Ali u "Ground 0" internet cafeu u Hollywoodu na jednom compu se nalazi mail s sljedečom porukom:
"I just straight snatched the new Troika game. If you haxxor the code you can unlock clan Chocula." Nije mi sad to baš jasno!
Vjerojatno je to nekakav egg, odnosno, samo zajebancija.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 20:00   #49
Count Chocula?
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 20:54   #50
Kaj, još neki klan vampira? Guba. Samo, šteta što je Troika propala, pa se nije za nadati nastavku
intruder800vl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2005., 14:25   #51
Quote:
intruder800vl kaže:
Samo, šteta što je Troika propala, pa se nije za nadati nastavku
Stvarno veliko sranje!!!!! Zar nije dosta što je propao 3DO (a da nisu izdali na vrijeme Fourhorsemen of apocalipyse), sad još i Troika Games. Što će još biti?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2005., 23:39   #52
Quote:
Constantine kaže:
Stvarno veliko sranje!!!!! Zar nije dosta što je propao 3DO (a da nisu izdali na vrijeme Fourhorsemen of apocalipyse), sad još i Troika Games. Što će još biti?
Komet će udariti u zemlju??
Vampire Bloodlines nije ni upola dobra igrica kao svoj predhodnik (Vampire Redemption). Chocula klan je samo zezancija.
__________________
A greatest forum!!!
Insane Sith is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2006., 20:15   #53
Quote:
Insane Sith kaže:
Komet će udariti u zemlju??
Vampire Bloodlines nije ni upola dobra igrica kao svoj predhodnik (Vampire Redemption). Chocula klan je samo zezancija.
Istina, tehnički igra nije najbolja, ali je zato priča, klanovi, mogućnosti, likovi jedino najbolje u igri. I ne samo to, oni su radili odlične RPG igre (Fallout npr. )
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2006., 10:24   #54
Nedavno sam skinuo neslužbeni 1.7 patch koji rješava sve bugove i optimizira igru, odigrao sam ju ponovo s guštom! Igra je stvarno dobra!
 
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 00:36   #55
Dižen ovu prastaru temu da pitan je li itko od vas igra ijednu drugu igru iz serijala "World of darkness"?
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 09:20   #56
Postoji još samo jedna igra iz tog serijala a ta je starija od ove. I lošija.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2008., 11:51   #57
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Postoji još samo jedna igra iz tog serijala a ta je starija od ove. I lošija.
Ne, postoji još masu RPG-ova iz tzv. World of darkness.
Normala00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 16:21   #58
Ne za kompove. Ako te zanima Pen&paper na krivom si podforumu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2008., 12:48   #59
Cool Bloodlines

Bloodlines je puno bolji od Redemption-a zato jer ima bolju pricu,bolju grafiku,bolji nacin kretanja i borbe i naravno bolje NPC-ove
Croanarhist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 19:00   #60
Quote:
Insane Sith kaže: Pogledaj post
Vampire Bloodlines nije ni upola dobra igrica kao svoj predhodnik (Vampire Redemption).
Slažem se. Odigrao Redemption nekoliko puta i jako dobra igra. Bloodlines mi je na početku bio super i prešao sam negdje trećinu igre al mi dosadilo
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.