Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2020., 16:07   #81
Jel ima netko tegoba baš su užasne promjene vremena
Marko Markovix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2021., 01:12   #82
Imam sinus aritmije (za to se ne uzimaju nikakvi lijekovi) doslovce svaki dan prije kiše i obavezno mi se zamuti vid. A prognozu uopce ne pratim. Po tome vidim vec da sutra ujutro moram ponijeti i kišobran gdje god išla.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
Patricija380 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2021., 14:40   #83
Quote:
Patricija380 kaže: Pogledaj post
Imam sinus aritmije (za to se ne uzimaju nikakvi lijekovi) doslovce svaki dan prije kiše i obavezno mi se zamuti vid. A prognozu uopce ne pratim. Po tome vidim vec da sutra ujutro moram ponijeti i kišobran gdje god išla.

Poslano sa mog SM-A600FN koristeći Tapatalk
Što je to točno, ako može ukratko?

Meni se isto muti vid, ali nisam to povezivala s promjenom vremena. Obično mi prije kiše padne tlak, imam vrtoglavicu i pere me anksioznost.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2023., 11:43   #84
Quote:
Marko Markovix kaže: Pogledaj post
Jel ima netko tegoba baš su užasne promjene vremena
Ima...nažalost ja sam baš pravi primjer osobe koja teško podnosi promjene vremena, a one su sve češće i sve luđe.
Hvata me anksioznost, slabost, vrtoglavica, preskakanje srca, nervoza....opći užas.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2023., 14:20   #85
Mene će ubit ove promjene vremena. Već par dana teško dišem i manta mi se preko dana. Tek navečer dođem na svoje.
__________________
Pain is inevitable. Suffering is optional.
free.thinkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2024., 22:02   #86
Na promjene vremena imam tesku anksioznost, lupanje srca, nervozu, jako lose spavam, nemam apetiti, probava katastrofaa..
kruškicamm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2024., 14:08   #87
Quote:
kruškicamm kaže: Pogledaj post
Na promjene vremena imam tesku anksioznost, lupanje srca, nervozu, jako lose spavam, nemam apetiti, probava katastrofaa..
Meni se isto događa, zadnjih par dana užas, nadam se da će proći jer je neizdrživo...ubija me nepostojanje normalne zime
skoctejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2024., 23:09   #88
Smile

Quote:
skoctejp kaže: Pogledaj post
Meni se isto događa, zadnjih par dana užas, nadam se da će proći jer je neizdrživo...ubija me nepostojanje normalne zime

Da uzas vec sam mislila da sam luda ali vidim ima nas jos. Danas mi je bio najgori dan, pisalo je da je osjet temp 24 uff. Ovo ce bit gore svake godine, ne znam kako si pomoc. Popila sam sam tabletu za spavanje jer znam da inace nis od spavanja. Drzi se valjda cemo prezivit
kruškicamm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 05:13   #89
Probudila sam se u 3 i pol ujutro, u nedjelju.


Prije par dana još nisam bila sigurna da je to već počelo, al sad jesam da je to moja proljetna sezona sjebanog spavanja, tj. buđenja oko 2-3 nakon čega više ne mogu zaspat.

Prošle godine je trajalo više od 2 mjeseca, ajd da vidimo koliko će ove. Sad mi je još smiješno, za tjedan dana ću popizdit od umora.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 10:40   #90
Meni krene to nespavanje i grozničavost dolaskom sunca i povećanim izlaganjem, negdje svibanj, lipanj.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2024., 10:40   #91
Quote:
kruškicamm kaže: Pogledaj post
Da uzas vec sam mislila da sam luda ali vidim ima nas jos. Danas mi je bio najgori dan, pisalo je da je osjet temp 24 uff. Ovo ce bit gore svake godine, ne znam kako si pomoc. Popila sam sam tabletu za spavanje jer znam da inace nis od spavanja. Drzi se valjda cemo prezivit
Ajd pala je kiša kod mene pa mi je nešto lakše. Kad bi se bar temperature spustile ispod 10°C

Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Probudila sam se u 3 i pol ujutro, u nedjelju.


Prije par dana još nisam bila sigurna da je to već počelo, al sad jesam da je to moja proljetna sezona sjebanog spavanja, tj. buđenja oko 2-3 nakon čega više ne mogu zaspat.

Prošle godine je trajalo više od 2 mjeseca, ajd da vidimo koliko će ove. Sad mi je još smiješno, za tjedan dana ću popizdit od umora.
Proljeće, koliko god ga volim, donosi tolike tegobe za moje zdravlje da bih ga najradije preskočila.
I ja se znam probuditi oko 4 i onda gljivim u krevetu par sati bezveze...
Izgleda da ću se morati strpiti do svibnja kad bude normalnih 20-ak stupnjeva da se normalno naspavam
skoctejp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.