Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2014., 20:30   #361
Žao mi je dušo, svoje sam rekao. Neka se tema zatvori. Nema više pisanja. Mislio sam podijeliti neka iskustva, ali ne ide, a ja ne dam na sebe, pogotovo od ljudi koji su ispod mene. Neka se ovo zatvori i neka se neki uhvate svojih otužnih pišulinaca a ja krećem još bolje živjeti život, a ne trkeljati o tuđim životima na netu.
vicomte is offline  
Received Infraction
Old 20.03.2014., 20:37   #362
Nisi mi odgovorio: ove koje si okrenuo... Sta nakon seksa mislis o njima?
RIB is offline  
Old 20.03.2014., 21:01   #363
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Žao mi je dušo, svoje sam rekao. Neka se tema zatvori. Nema više pisanja. Mislio sam podijeliti neka iskustva, ali ne ide, a ja ne dam na sebe, pogotovo od ljudi koji su ispod mene. Neka se ovo zatvori i neka se neki uhvate svojih otužnih pišulinaca a ja krećem još bolje živjeti život, a ne trkeljati o tuđim životima na netu.
Kakav si ti to udvarač kada odbiješ damu kao što je Bumbar zzzzzz
mala prkos is offline  
Old 20.03.2014., 21:06   #364
znači našao si si na kraju nekog dečkića ?

ajde,drago mi je za tebe
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Old 20.03.2014., 21:08   #365
Toliko ljubomore vec dugo nisam vidjela. I jos kazu da su zene ljubomorne...
RIB is offline  
Old 21.03.2014., 09:45   #366
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Žao mi je dušo, svoje sam rekao. Neka se tema zatvori. Nema više pisanja. Mislio sam podijeliti neka iskustva, ali ne ide, a ja ne dam na sebe, pogotovo od ljudi koji su ispod mene. Neka se ovo zatvori i neka se neki uhvate svojih otužnih pišulinaca a ja krećem još bolje živjeti život, a ne trkeljati o tuđim životima na netu.
hahha koji ego.

da, ti ces odlucit kada ce se neka tema zatvorit
RomanCRO is offline  
Old 21.03.2014., 09:48   #367
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
pustiti još malko izdrkavanja kojekakvih forumskih virtualnih veličina.
mislis npr. kao ti sam ?

ah ne.. zaboravljamo, ti nisi "samo jos jedan lik na forumu".

ti ovdje pretstavljas nesto puno vise ) istina, ali samo sebi

svima drugima si ti samo jos jedna "forumska velicina"
RomanCRO is offline  
Old 22.03.2014., 08:48   #368
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Zbilja zanimljivo. Ako se ovoliko bavite, analizirate, više ili manje suptilno zavidite mogu zaključiti da neki ovdje vode jako dosadne živote, te svakoga s malo uzbudljivijim načinom života pokušavaju defamirati kako bi se sami bolje osjećali. Iskreno nisam ni znao da vodim tako zanimljiv ljubavni život dok mi vaši postupci to nisu ukazali. A ja se čudim kako nitko ne doprinosi. To je isto kao da se vuk čudi kako ovce ne uspijevaju ništa zaklati.

Usto jedva sam našao jednog ili dvoje ljudi koji su ispričali slične priče i to od nekog prijatelja, dakle iz druge ruke.

Mislim da nema smisla da više ovdje išta pišem, da ne bih uvrijedio tako velike jebače koji doslovno troše svoje vrijeme kako bi druge naučili citirati više poruka. Jao jao, zbilja odlika pravog jebača, koji copypaste sliku upaint i onda je još sređuje kako bi se umilio nekoj forumašici u nadi da će mu reći da je sladak kako bi se lakše izmasturbirao na nju. Dečko, želiš postati muškarac? Evo ti jedan savjet besplatno od starog Vicomtea; NIKAD SE NE ULIZUJ, ŽENE TO OSJETE!

Što se mene tiče, ja ne mislim ovdje više pisati pa se tema može slobodno zaključati. Ili se može pustiti još malko izdrkavanja kojekakvih forumskih virtualnih veličina. Neka izbace frustracije i nejebicu iz sebe. Ne valja to držati u sebi.
Jebači, masturbiranje, izdrkavanje,nejebica????? Terminologija superiornog alfa muškarca sa ogromnim, rijetko viđenim iskustvom u odnosu sa ženama? Kad bi to bila istina o nama muškarcima odmah bih otišao na operaciju promjene spola! Znaš onu - ko o čemu kurva o poštenju? Ako nije jasno evo i prevoda za konkretan slučaj - ko o čemu, "nejebač" o jebanju. I dobro je da si odlučio (ha,ha,ha) zaključati temu, jer svojim pisanjem vrijeđaš i muški i ženski spol, a neuspješno pokušavaš izdići sebe.
svetipatrik is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger