Rezultati 8. dana (11. kolovoza, petak):
-
[27/48] Skok u dalj (Ž)/ FINALE: 1. Reese (USA), 2. Klišina (RUS), 3. Bartoletta (USA), 4. Španović (SRB), 5. Ugen (GBR), 6. Stratton (AUS)
-
[28/48] Bacanje kladiva (M)/ FINALE : 1. Fajdek (POL), 2. Pronkin (RUS), 3. Nowicki (POL), 4. Bigot (FRA), 5. Sokirskij (RUS), 6. Miller (GBR)
-
[29/48] 3000 m sa zaprekama (Ž)/ FINALE: 1. Coburn (USA), 2.Frerichs (USA), 3. Jepkemoi (KEN), 4. Chepkoech (KEN), 5. Jebet (BHR), 6. Chespol (KEN)
-
[30/48] 200 m (Ž)/ FINALE: 1. Schippers (NED), 2. Ta Lou (CIV), 3. Miller-Uibo (BAH), 4. Asher-Smith (GBR), 5. Stevens (USA), 6. Duncan (USA)
- Bacanje diska (Ž)/ kvalifikacije: 1. Sandra PERKOVIĆ (CRO) => finale, 18. Dragana TOMAŠEVIĆ (SRB) => bez finala
Ostali (i kompletni) rezultati:
LINK
TABLICA (1-6. mjesto) (30/48):
01.) 8 - 8 - 7 / 0 - 5 - 4 SAD
02.) 3 - 1 - 4 / 4 - 1 - 2 Kenija
03.) 2 - 2 - 2 / 0 - 3 - 2 Poljska
04.) 2 - 1 - 2 / 0 - 1 - 0 Južna Afrika
05.) 1 - 2 - 1 / 2 - 1 - 1 Kina
06.) 1 - 2 - 0 / 0 - 2 - 1 Etiopija
07.) 1 - 1 - 0 / 0 - 1 - 1 Bahrein
08.) 1 - 1 - 0 / 0 - 1 - 0 Turska
09.) 1 - 0 - 2 / 4 - 3 - 2 Jamajka
10.) 1 - 0 - 2 / 0 - 2 - 0 Nizozemska
11.) 1 - 0 - 1 / 3 - 0 - 2 Francuska
12.) 1 - 0 - 1 / 0 - 0 - 0 Venezuela
13.) 1 - 0 - 0 / 5 - 2 - 3 Velika Britanija
14.) 1 - 0 - 0 / 2 - 0 - 0 Češka
15.) 1 - 0 - 0 / 0 - 0 - 0 Novi Zeland
16.) 1 - 0 - 0 / 0 - 0 - 0 Belgija
17.) 1 - 0 - 0 / 0 - 0 - 0 Grčka
17.) 1 - 0 - 0 / 0 - 0 - 0 Litva
17.) 1 - 0 - 0 / 0 - 0 - 0 Norveška
20.) 0 - 3 - 0 / 1 - 1 - 0
Rusija
21.) 0 - 2 - 0 / 1 - 0 - 0 Obala Bjelokosti
22.) 0 - 1 - 1 / 1 - 0 - 0 Bahami
23.) 0 - 1 - 1 / 0 - 0 - 0 Mađarska
24.) 0 - 1 - 0 / 0 - 2 - 1 Njemačka
25.) 0 - 1 - 0 / 0 - 0 - 0 Švedska
26.) 0 - 1 - 0 / 0 - 0 - 0 Maroko
27.) 0 - 1 - 0 / 0 - 0 - 0 Uganda
28.) 0 - 1 - 0 / 0 - 0 - 0 Kolumbija
29.) 0 - 0 - 1 / 2 - 1 - 0 Kuba
30.) 0 - 0 - 1 / 1 - 0 - 0
Hrvatska
31.) 0 - 0 - 1 / 0 - 0 - 1 Trinidad i Tobago
32.) 0 - 0 - 1 / 0 - 0 - 0 Katar
33.) 0 - 0 - 1 / 0 - 0 - 0 Portugal
34.) 0 - 0 - 1 / 0 - 0 - 0 Tanzanija
35.) 0 - 0 - 1 / 0 - 0 - 0 Kazahstan
36.) 0 - 0 - 0 / 1 - 1 - 1 Bocvana
37.) 0 - 0 - 0 / 1 - 0 - 0 Izrael
37.) 0 - 0 - 0 / 1 - 0 - 0 Srbija
39.) 0 - 0 - 0 / 0 - 2 - 0 Azerbajdžan
40.) 0 - 0 - 0 / 0 - 1 - 0 Švicarska
41.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 3 Kanada
42.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Australija
43.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Bjelorusija
44.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Austrija
45.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Italija
46.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Barbados
46.) 0 - 0 - 0 / 0 - 0 - 1 Dominikanska Republika
...
Hrvatska:
-
3. mjesto (1x): Stipe ŽUNIĆ (bacanje kugle)
- 4. mjesto (1x): Sara Kolak (bacanje koplja)
- 14. mjesto (1x): Filip MIHALJEVIĆ (bacanje kugle)
- 22. mjesto (1x): Ivan Horvat (skok s motkom)
- 25. mjesto (1x): Ana ŠIMIĆ (skok u vis)
- 57. mjesto (1x): Bojana BJELJAC (maraton)
- 69. mjesto (1x): Matea MATOŠEVIĆ (maraton)
- 76. mjesto (1x): Nikolina STEPAN (maraton)
Srbija:
- 4. mjesto (1x): Ivana ŠPANOVIĆ (skok u dalj)
- 18. mjesto (1x): Dragana TOMAŠEVIĆ (bacanje diska)
- 22. mjesto (1x): Amela TERZIĆ (1500m )
- 23. mjesto (2x): Lazar ANIĆ (Skok u dalj ), 23. Tamara SALAŠKI (400 m)
- 75. mjesto (1x): Teodora SIMOVIĆ (maraton)
Slovenija:
- 9. mjesto (1x): Martina RATEJ (SLO)
- 13. mjesto (1x): Maruša ČERNJUL (skok u vis)
- 15. mjesto (1x): Tina ŠUTEJ (Skok s motkom)
- 21. mjesto (1x): Agata ZUPIN (400m sa preponama)
- 36. mjesto (1x): Luka JANEŽIČ (400 m)
- 38. mjesto (1x): Anita HORVAT (400 m)
Crna Gora:
- 21. Marija VUKOVIĆ (skok u vis)
Bosna i Hercegovina:
- 21. mjesto (2x): Mesud PEZER (bacanje kugle), Amel TUKA (800m)
- 32. mjesto (1x): Hamza ALIĆ (bacanje kugle)
Makedonija:
- 38. mjesto (1x): Drita ISLAMI (400m s preponama)
Kosovo:
- 39. mjesto (1x): Astrit KRYEZIU (800m)
Današnji program (12. kolovoza, subota):
11:00 Desetoboj - 110 m s preponama (M)/ (6/10)
11:35 Štafeta 4 x 100 m (Ž)/ kvalifikacije
11:55 Štafeta 4 x 100 m (M)/ kvalifikacije
12:00 Desetoboj - bacanje diska (M)/ skupina A (7/10)
12:20 Štafeta 4 x 400 m (Ž)/ kvalifikacije
12:50 Štafeta 4 x 400 m (M)/ kvalifikacije
13:20 Desetoboj - bacanje diska (M)/ skupina B (7/10)
14:30 Desetoboj - skok s motkom (M)/ skupina A (8/10)
15:15 Desetoboj - skok s motkom (M)/ skupina B (8/10)
-----------------------------------------------------
18:30 Desetoboj - bacanje koplja (M)/ skupina A (9/10)
19:55 Desetoboj - skok s motkom (M)/ skupina B (9/10)
20:05
[31/48] Skok u vis (Ž)/ FINALE
21:05
[32/48] 100 m s poreponama (Ž)/ FINALE
21:15
[33/48] Bacanje koplja (M)/ FINALE
21:20
[34/48] 5000 m (M)/ FINALE
21:45
[35/48]Desetoboj - 1500 m (M)/ (10/10)
22:30
[36/48] Štafeta 4 x 100 m (Ž)/ FINALE
22:50
[37/48] Štafeta 4 x 100 m (M)/ FINALE