Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 12:31   #21
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Vidim i tvoja je bivša.
Nije imalo veze s tim, jednostavno se brat i ja nismo slagali. Dao sam priliku, bas nije islo i nakon toga odjebao. Shema je bas ovo sto kosjenka rece, mozda tim ljudima ne legnes i jebat ga, gubit vrijeme nema smisla.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:40   #22
Quote:
duje888 kaže: Pogledaj post
Nemogu bas zabraniti joj da dolazi ipak joj je sestra,a s druge strane sam povrijden jer smatram da mi je nanesena nepravda..
Koja nepravda ti je nanesena? Nepravda je što te njena sestra ne voli?

Kad sestra dođe, kažeš "dobar dan", staviš slušalice i odeš gledat videe mačaka na youtubeu. Na obiteljskim okupljanjima kažeš sestri "dobar dan" i ostatak vremena ne komuniciraš s njom.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:45   #23
@duje888; ako želiš riješiti tu situaciju, nađi se sa njenom sestrom u četiri oka i privatno raspravite o tome problemu, što koga muči i zašto, možda uspijete naći neki zajednički jezik.

Ako tako nešto nije moguće, onda kad se nađete negdje zajedno na kakvim obiteljskim druženjima, jednostavno ju samo pozdraviš, pitaš za zdravlje i tako neki površni razgovori i to je to, ništa ozbiljnije od toga ne mora biti.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:50   #24
Bilo bi možda najbolje da se pokušaš nasamo nač sa njenom sestrom i kroz razgovor ju pitat u čemu je problem i dok ona tebi priča ti nonšalantno izvadi kurac iz gača i pokaži joj ga.

Vjerojatno će se bacit na kitu ko gladnik na kruh.
Ako počne radit scenu uvjek se moš izvuč i opravdat svojoj curi (njenoj sestri) "draga znaaaaš da ja to nikad nebi napravio, a tvoja sestra me oduvjek nevoli i mrzi i ovo je samo još jedan pokušaj da nas razdvoji i uništi našu ljubav..!"
Zlotvor is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.08.2017., 15:28   #25
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Oni će uskoro prekinut.
Vidoviti Milan.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:37   #26
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Da se izrazim pjesnički:
Takve situacije su hridi na koje se na kraju nasuću brodovi!

To se ne pušta vremenu već se tome stane na kraj jednom zauvijek.
Trebao bi se pojaviti na jednom takvom obiteljskom ili prijateljskom okupljanju i direktno pred svima,osloviti tu sestru,da iznese što ima protiv njega.
Naravno,mirno bez povišenog tona,pustiti je da iznese ako objektivno što ima,a tada na licu mjesta odlučiti kakvi su izgledi za budućnost njegove veze i ponašanje njegove djevojke u takvom trenutku.
Ta cura s kojom se sprema na zajednički život,reagira pogrešno i nedoraslo.Podilazi sestri.
Joooj, pa menmoj ići tako... đonom!

Svi mi pogrešno reagiramo u tisuću situacija jer smo nesavršeni ljudi. Da sam ja ta cura koja je odabrala autora teme za dečka/supruga i da mi dečko napravi ovo što si opisala, jako bi se počeo brinut o kvaliteti naše buduće veze.

Prema toj sestri gaduri on treba taktičnije postupit nego npr. da ga ocrnjuje neka ženska iz ne znam... koja radi u istoj firmi di mu i cura radi. Ako ga cura iz njene firme npr. ocrnjuje, njegovoj budućoj odabranici može promaknut unaprijeđenje, bilo zato što ga ocrnjuje bilo zato ako se dečko netaktično postavi u takvoj situaciji.

I što onda... ništa. Može promijeniti firmu, može priječ u drugu karijeru, može se kao mlada majka (u prvih par godina) isključivo posvetiti djeci... ma može bit svašta.

Ali sa ženimom sestrom ili bilo kojiim drugim članom njene obitelji je mnogo mnogo drugačije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:39   #27
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Vidoviti Milan.
Ne, bit će im jebeno super 1000 puta prelaziti po istoj temi.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:52   #28
Quote:
duje888 kaže: Pogledaj post
Problem je u odnosu sa njenom sestrom koja me ocito od početka nevoli bas,u početku joj je zajedno sa nekim prijateljima zamjerala sto provodi puno vremena sa mnom sto bas i nije istina jer sam u pocetku radi posla morao cesto putovati.. Nakon nekog vremena posvadio sam se sa njenom sestrom,ustvari to cak ni nije bila neka svada i ona joj je porucila da me ne zeli vise vidjeti u njihovom stanu ja sam to postovao i od tad se vise tamo nisam pojavio,izbjegavam je,i neke njihove zajedničke prijatelje također ...

Nemogu bas zabraniti joj da dolazi ipak joj je sestra,a s druge strane sam povrijden jer smatram da mi je nanesena nepravda..
Duje, možeš malo precizirati ? tu se radi o nekakvoj iracionalnoj netrpeljivosti, onako iz čista mira ili ... ?
Ima li nečeg konkretnog što sestra izvlači kao 'razlog' tvoje nepodobnosti za vezu s tvojom dragom ... nepoželjnosti u obiteljskom i prijateljskom krugu ?
flare777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:30   #29
I sama sam imala sličan problem, moj muž ima sestru, koja je uvijek nešto pametovala. Kad bi se ja i on zezali ona nije razumjela, da se zezamo, nego je uvijek glumila njemu advokata. Sestra me nije voljela, ali se pravila da me voli. Dok meni nije jednom bilo dosta, pa sam joj lijepo rekla, što se ona uopće upliće. Jasno da se je uvrijedila i digla nos, a ja sam rekla dragom, čuj ti se odluči ako smo mi par ona se nema šta miješati, jeli živiš s njom ili sa mnom. Onda je ona polako, ali zbilja polako shvatila, da nismo troje u vezi
Još da navedem primjer njenog ponašanja. Išli mi u nedjelju nekud, a ona moli može li s nama, pa ajde, a ona uhvati svog bracu pod ruku, a ja hodam polag, šokirana. No, to je bilo prije, meni je bilo zbilja grdo od nje, a moj dragi je nije nikada želio povrijediti. Nemam niš protiv, ali ženo ponašaj se kak treba. joooj
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:08   #30
Quote:
flare777 kaže: Pogledaj post
Duje, možeš malo precizirati ? tu se radi o nekakvoj iracionalnoj netrpeljivosti, onako iz čista mira ili ... ?
Ima li nečeg konkretnog što sestra izvlači kao 'razlog' tvoje nepodobnosti za vezu s tvojom dragom ... nepoželjnosti u obiteljskom i prijateljskom krugu ?
Gledaj njen razlog koliko sam uspio shvatiti da je ja udaljavam od nje i njenog društva, sto nikako nije istina, prihvatio sam cijelo njeno društvo i nikad nisam od nje tražio da ih otkanta radi mene.. Naravno da osoba kad nade decka ili curu da ce u pocetku dok je jos neka zaljubljenost malo vise provodit vremena sa njom ali kod nas to nije bio slučaj ja sam u pocetku stalno bio na putu,a cesto sam i snjom izlazio sa njenim drustvom tako da joj ova priča apsolutno ne stoji,jos je okrenula pilu pa prica kako ja nju i njene prijatelje ne prihvacam.. Naravno ovo se ne odnosi na cij njeno drustvo..
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:11   #31
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koja nepravda ti je nanesena? Nepravda je što te njena sestra ne voli?

Kad sestra dođe, kažeš "dobar dan", staviš slušalice i odeš gledat videe mačaka na youtubeu. Na obiteljskim okupljanjima kažeš sestri "dobar dan" i ostatak vremena ne komuniciraš s njom.
Nepravda je takva da je o meni govorila lazi,ja ne smijem doci kod svoje djevojke godinu dana dok njen decko uredno dolazi, s tim da se on puno puta znao bezobrazno ponit prema mojoj curi.. Itd..
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:15   #32
Duje, neki ne razumiju što prolaziš.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:41   #33
Nitko ne zamjera nekom nešta baš bez ikakvog razloga. Dešava se da ti netko ne sjedne i nema pomoći, ali se ni tad ne desi da te taj samo tako neće u svom stanu ako već dolazi društvo u kojem si i ti.
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 18:49   #34
U čijem stanu žive tvoja cura i njezina sestra i tko još živi s njima?
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:08   #35
Ignoriraj.

Ja ne podnosim bratovu ženu. Ni dva druga brata također.
Obiteljska okupljanja normalno obilazili svi.

Nema tenzija. Nema pretjeranog razgovora.

Ignoriramo se međusobno.
Njemu za ljubav se podruzimo i popričamo. Dalje od tog ne ulazimo u odnose.


Sa svim ostalima, bivšima i sadasnjima sam se dobro slagala. Više manje.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:22   #36
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ignoriraj.

Ja ne podnosim bratovu ženu. Ni dva druga brata također.
Obiteljska okupljanja normalno obilazili svi.

Nema tenzija. Nema pretjeranog razgovora.

Ignoriramo se međusobno.
Njemu za ljubav se podruzimo i popričamo. Dalje od tog ne ulazimo u odnose.


Sa svim ostalima, bivšima i sadasnjima sam se dobro slagala. Više manje.

Ovo je varijanta kad se ne trpe razumni ljudi. Pa se samo ladno ignoriraju. Ako u priči imaš kretena, koji stalno nešto kopka, mira nikad nema. I onda stalno imaš probleme i svađe.
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:30   #37
Question

Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Nitko ne zamjera nekom nešta baš bez ikakvog razloga. Dešava se da ti netko ne sjedne i nema pomoći, ali se ni tad ne desi da te taj samo tako neće u svom stanu ako već dolazi društvo u kojem si i ti.
????
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 19:31   #38
[QUOTE=Nica;65019635]U čijem stanu žive tvoja cura i njezina sestra i tko još živi s njima?[/Z
Onr Zive same
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 20:40   #39
Quote:
Nica kaže: Pogledaj post
U čijem stanu žive tvoja cura i njezina sestra i tko još živi s njima?
Quote:
duje888 : One Zive same
Izgovor o tobožnjem udaljavanju od nje i društva je em glupav, em ne odgovara istini ... čini se da ima tu još nečeg, moguće ugroženosti koju iz nekog razloga doživljava vezano uz tebe ...

Veliš u prvom postu da je 'njihov' stan ... znači li to vlasništvo roditelja ili dvojno vlasništvo obje sestre ?
flare777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 21:28   #40
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koja nepravda ti je nanesena? Nepravda je što te njena sestra ne voli?

Kad sestra dođe, kažeš "dobar dan", staviš slušalice i odeš gledat videe mačaka na youtubeu. Na obiteljskim okupljanjima kažeš sestri "dobar dan" i ostatak vremena ne komuniciraš s njom.
djeca mogu pitat "a tata, zašto ti ne pričaš s tetom?"
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.