Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 22:32   #41
Quote:
duje888 kaže: Pogledaj post
Nepravda je takva da je o meni govorila lazi,ja ne smijem doci kod svoje djevojke godinu dana dok njen decko uredno dolazi, s tim da se on puno puta znao bezobrazno ponit prema mojoj curi.. Itd..
nezgodna ti je situacija što njih dvije žive same (izoliran teritorij), a na tom teritoriju se ta sestra čini dominantnija, tj. teritorijalnija

nisam sigurna da ćeš puno moći, ako ti je baš stalo do cure, popričajte da si probate iznajmiti neki stan. mada mi se čini da je ona pod velikim sestrinim psihološkim utjecajem, e tek tad nećeš puno moći - u tom slučaju ćeš utjecaj osjećati i ako budete živjeli u svojoj kući u recimo, Australiji
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:10   #42
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
djeca mogu pitat "a tata, zašto ti ne pričaš s tetom?"
"Znaš kako ti i Ivica niste prijatelji i ne družite se, tako ni tetka i ja nismo prijatelji i ne družimo se."

Stvarno ne znam čemu tolika drama.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 00:50   #43
Quote:
flare777 kaže: Pogledaj post
Izgovor o tobožnjem udaljavanju od nje i društva je em glupav, em ne odgovara istini ... čini se da ima tu još nečeg, moguće ugroženosti koju iz nekog razloga doživljava vezano uz tebe ...

Veliš u prvom postu da je 'njihov' stan ... znači li to vlasništvo roditelja ili dvojno vlasništvo obje sestre ?
Podstanarke su
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 10:02   #44
Quote:
duje888 kaže: Pogledaj post
Glavno pitanje ovog posta je ukoliko danas sutra dode do brakai,djece i slicno kako se postaviti? Nemogu bas zabraniti joj da dolazi ipak joj je sestra,a s druge strane sam povrijden jer smatram da mi je nanesena nepravda..
A sto ces, ne moras ti s cijelom njenom obitelji biti super jer zelis njome provesti zivot. Provest ces ga s dragom a ne s njenim sestrama, rodjacima i ostalima.

Naravno ne mozes joj zabraniti da dolazi ali se ponasaj distancirano i pokusavaj ne izazivati ikakve tenzije ili ne daj boze svadje.

Kao da mi ostali imamo odlican odnose sa svim clanovima obitelji nasih partnera, zivot bi bio presavrsen da je to tako. To sto tebe njena sestra ne voli, to je zapravo njen problem a ne tvoj i tako se i postavi prema tome. A svremenom tko zna, mozda bude sve u redu.
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 10:29   #45
Pa nije baš da je samo njezin problem, danas-sutra će njih dvoje biti u braku s djecom, a sestra će zahtijevati posebno vrijeme, pažnju i bedinanje baš onda kad dijete slavi rođendan, kad budu putovali... Zagorčat će im sve bitne događaje, jer se autorova cura ne zna oduprijeti sestri i postaviti granice. Autore, bržebolje probaj utjecati na nju, jer poslije će biti kasno, sestra će vam postati doživotni priljepak!
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 10:38   #46
Quote:
Bam Bee kaže: Pogledaj post
Pa nije baš da je samo njezin problem, danas-sutra će njih dvoje biti u braku s djecom, a sestra će zahtijevati posebno vrijeme, pažnju i bedinanje baš onda kad dijete slavi rođendan, kad budu putovali... Zagorčat će im sve bitne događaje, jer se autorova cura ne zna oduprijeti sestri i postaviti granice. Autore, bržebolje probaj utjecati na nju, jer poslije će biti kasno, sestra će vam postati doživotni priljepak!
Imat ce valjda i ta sestra svoju obitelj pa se nece moci baviti s njima............samo oni ljudi koji nemaju svoje zivote gnjave se sa zivotima drugih ljudi
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 13:16   #47
Jel sestra možda ružna i debela?
Vjerovatno se dugo nije jeb....
Dok nađe jebaća,neće se sjetit sestre.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:37   #48
Quote:
zbunjenixx kaže: Pogledaj post
Ovo je varijanta kad se ne trpe razumni ljudi. Pa se samo ladno ignoriraju. Ako u priči imaš kretena, koji stalno nešto kopka, mira nikad nema. I onda stalno imaš probleme i svađe.
Ne znam kako bi se itko mogao posvađati sa mnom ako ja svađu ne želim. Jednostavno na sve odgovaraš rezigniranim tonom i to je to

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 17:49   #49
Meni se čini da si ti sestrin lik i djelo predimenzionirao u svojoj glavi. Ako je vaša veza čvrsta i skladna, ta sestra je nebitna. Nebitna. I sad i poslije i zauvijek.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 19:48   #50
Ili mi ne znamo cijelu priču ili joj ti opako nisi sjel kao osoba, hebiga meni je što sam starija jako teško tolerirati ljude koje ne podnosim(dok sam bila mlađa još sam se i mogla pretvarati), ima ljudi koji mi u prvih 3 minute ne sjednu i nikad neće, iskreno ne moraju niti zinuti, ali tak mi zrače i nikad se nisam prevarila do sad..
Moja best frendica bira po meni krive dečke i realno tak i ispadne na kraju, ja boga molim da ih ne moram upoznati, jer znam kak bu to završilo i otvoreno joj kažem da nisu za nju(iako vidim da većina ljudi to ne prakticira)..
S pol rodbine ne razgovaram uopće, jer si ne pašemo, tako da ti jednostavno ne moraš s njom imati nikakav odnos, niti moraš ići na okupljanja, uvijek možeš ljude posjetiti kasnije ako baš imaš takvu želju, a cura nek ti to prihvati i bok..u početku bu joj to teško, ali s vremenom bu skužila...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 23:17   #51
Quote:
Panther1989 kaže: Pogledaj post
Ili mi ne znamo cijelu priču ili joj ti opako nisi sjel kao osoba, hebiga meni je što sam starija jako teško tolerirati ljude koje ne podnosim(dok sam bila mlađa još sam se i mogla pretvarati), ima ljudi koji mi u prvih 3 minute ne sjednu i nikad neće, iskreno ne moraju niti zinuti, ali tak mi zrače i nikad se nisam prevarila do sad..
Moja best frendica bira po meni krive dečke i realno tak i ispadne na kraju, ja boga molim da ih ne moram upoznati, jer znam kak bu to završilo i otvoreno joj kažem da nisu za nju(iako vidim da većina ljudi to ne prakticira)..
S pol rodbine ne razgovaram uopće, jer si ne pašemo, tako da ti jednostavno ne moraš s njom imati nikakav odnos, niti moraš ići na okupljanja, uvijek možeš ljude posjetiti kasnije ako baš imaš takvu želju, a cura nek ti to prihvati i bok..u početku bu joj to teško, ali s vremenom bu skužila...
Pa ima naravno ljudi koji ni meni ne sjednu na prvu,uglavnom cu ih izbjegavati nekima cu mozda dati priliku, ne kažem da joj se moram svidjeti ali bez nekog pravog razloga ovako sestru i mene dovesti u neku glupu i neugodnu situaciju ja nemogu razumjeti.. Eh da to se jos dogodilo u periodu kada mi je cura prolazila jedno poprilično tesko razdoblje (ne vezano za ovu pricu)
__________________
tko zeli nadje nacin,tko ne zeli nadje izgovor...
duje888 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.