Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2016., 07:15   #221
Quote:
ludi24 kaže: Pogledaj post
I, kakvi su dojmovi sa novim autom?
Pozdrav.

Evo presao malo manje od 6000km i zasad su utisci pozitivni. Malo sam se u pocetku trebao naviknuti na zvuk motora s tri cilindra, ali sad vise ni ne primjecujem to. Vecina voznje mi se odvija u naseljima i otvorenim cestama koje ih povezuju, a jedan dio je po gradu. Voznja je po propisima, bez nekih sportskih ubrzanja, izmedju 2-3000 obrtaja, pa to treba uzeti u obzir sto se tice daljnjeg dijela posta.

Ponasanja u voznji su standardna, pristojno drzi cestu, udobnost vozila je po meni zadovoljavajuca. Prije sam nakratko probao voziti 1.2 motor i ovaj 0.9Tce mi se cini ipak zivljim, ako zatreba moze postici i pristojno ubrzanje prilikom obilazenja, ali daleko od neke sportske verzije.

Potrosnja plina se krece oko 6.4l i to mjerim prilikom svakog punjenja. Potrosnju benzina sam mjerio jednom i to dok su vladale niske temperature i ispala mi je oko 0.7l. Sad ponovo mjerim potrosnju benzina na ovim malo visim temperaturama, pa cu vidjeti kako ce biti. Potrosnju benzina pri voznji samo na benzinu nisam mjerio, mada planiram i to obaviti.

Zasad sam zadovoljan svim aspektima i ispunjava ulogu koja mu je namijenjena.
__________________
To što sam paranoičan ne znači da nisam u pravu!
Glaurung is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 09:32   #222
Kakvi su dojmovi nakon malo više kilometara ... mislim na ovaj Tce LPG? Pitam jer gledam šta pametno kupiti s novim motorima, koji postaju sve manji i sve delikatniji, a da to opet radi pouzdano na plin.
Gledao sam malo na Dacia forumu ... ponekad su se pojavili neki problemi, pa čak je bio spominjan slučaj zamjene kompletne plinske instalacije od strane servisa, ovaj put sa komponentama drugog proizvođača.
stef_zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.