Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2017., 21:06   #21
Nadam se da trolas jer ako ovo neko ozbiljno piše onda stvarno je savjet u kurcu. I ljudi koji žive u ovom svijetu.

Očekujes od kurvara da se smiri. Aha. Hoće. Jednom. Kad umre.

Bojis se otići jer ti je mozak zatupio do bola i uvjerio te da ti bolje ne možeš. Roditelji upali "in media res" iz kamenog doba u 21st.
Opet vjeruju muškarcu. Koji je glava kuće i ima pravo na svoj život.

Mene zanima zašto ti nisi rješavala problem izlaženja i nejavljanje u startu. Odmah. Mislila si da će proći?

Moj muž izlazi, redovito.
Ali uvijek je dostupan kad izlazi, mogu ga nazvati ako trebam, mogu mu vjerovati. Da ne dođe doma spavati mislim da nebi ni sljedećih dana morao.

Koja korist os ove situacije u kojoj si. Fino posao, stan, klinci sa tobom.
Sretni ćete bit.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 23:55   #22
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Moj muž izlazi, redovito.
Ali uvijek je dostupan kad izlazi, mogu ga nazvati ako trebam, mogu mu vjerovati. Da ne dođe doma spavati mislim da nebi ni sljedećih dana morao.
Ovo
I da se razumijemo, isto bi trebalo biti i u obrnutoj situaciji, da npr zena banči, a muž doma čuva klince i kukiča.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:01   #23
Prestani kupati muža.
Prvo to prestani.
Sve će dalje lako.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:07   #24
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Prestani kupati muža.
Prvo to prestani.
Sve će dalje lako.
Zakaj da to prestane? Pa to je najveći dokaz ljubavi koji ti žena-majka može dati! Joj da mene neka žena hoće kupati oženio bih se istoga trena za nju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:14   #25
Ok, propustila sam ovo da ga kupa i masira i servira i to u 1-2 ujutro, kad gospodin dođe od druge.

Ja uz dužno poštovanje, više krivim onog tko si ovo dopušta.
I zašto?
U 21st, brak nije robija. Žena nije potlačena. Zašto bi njega neko kupao?
Nadam se da ima nogu u gipsu pa da zato pomazes drugog razloga ne vidim.

Budi te u dva sata ujutro jer je gladan. Pa covjece, djeca od 5godina bi se sama nahranila.
Masiras ga, predpostavljam u dva ujutro isto.

Mislim da nije problem u nikome nego tebi. Paše ti ta uloga ja jadna, ja žrtva, mene on ne sluša i ne poštuje.
Odeš. Skupis klince.


Mene zanima zašto nisi povela oboje djece? Samo jer ti je on rekao da ne vodiš. Majkumu. Pa imaš li ti svoj mozak?
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:15   #26
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Zakaj da to prestane? Pa to je najveći dokaz ljubavi koji ti žena-majka može dati! Joj da mene neka žena hoće kupati oženio bih se istoga trena za nju!
Nebi se udala ona koja te treba kupati
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:20   #27
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Nebi se udala ona koja te treba kupati
Pa znam.Zato i velim kad bi bar mogel nać neku koja bi. ALi takva je samo jedna.Nažalost po mene.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:21   #28
Dok ti okupaš i nahraniš, odradiš tantrume - troje djece, prođe ti cijeli dan....
Kako njega nema do 2 sata u jutro, jedino što mi pada na um je sigurna kuća, doduše na brzinu sam guglala, ali ima ih i u BIH.

Pretpostavljam da te otac lupio jer ga sramotiš vraćanjem kući, tako da od njega ja ne bih očekivala išta. Pokreni se, imaš samo 22, nedostatak ljubavi ti je najmanji problem u tvom opisu.... ako ti nije žao sebe, onda se pokreni zbog svoje djece.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:23   #29
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa znam.Zato i velim kad bi bar mogel nać neku koja bi. ALi takva je samo jedna.Nažalost po mene.
Mama?

Ne znam, ja sam zgrožena da netko odraslog čovjeka kupa i to u tim godinama.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:25   #30
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Mama?

Ne znam, ja sam zgrožena da netko odraslog čovjeka kupa i to u tim godinama.
Pa naravno. Da kužim. Velim nemoguće je danas pronać takvu predivnu osobu koja bi to radila sa puno ljubavi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 00:58   #31
Imam osjećaj da živiš u nekom bosanskom zabitom selu di su žensko-muški odnosi kakvi su bili u feudalnom društvu.

Nadam se da tvoj post znači da ćeš stvarno nešto poduzeti i da ti ovo buđenje nije kratkotrajno pa da ćeš se poslije svih naših odgovora pomiriti sa sudbinom i živjeti u kolotečini.

Tvom nevjenčanom partneru je super. Dođe doma poslije seksa s drugom, a doma ga sve čeka skuhano, popeglano..djeca počešljana, umivena, nahranjena i onda on još dobije masažu za nagradu. Sigurno sam sebe tapše po ramenu kako si je lijepo posložio život. I zašto očekuješ onda od njega da nešto promijeni??? Pa njemu je krasno, neće on sutra ustati i biti drukčiji čovjek niti promijeniti svoje navike.

Reći ću ti isto što i ostali. Obrati se centru za socijalnu skrb. Njemu nemoj odmah na početku govoriti da ideš tamo dok ne počneš konkretno uzimati stvari u svoje ruke. Raspitaj se o svojim pravima, o pravima svoje djece, o pravu na besplatan vrtić... jer jednom kad odseliš nećeš moći financijski izdržati bez socijalne pomoći s bosanskom plaćom. Pogotovo na nekom poslu koji je za nižu stručnu spremu.
Kad se dobro raspitaš o svemu počni tražiti posao. Njemu se to neće svidjeti pa će i njemu možda ruka poletiti kao tvom ocu. Onda se obratiš policiji. Njemu se to neće svidjeti jer će izgubiti kontrolu nad tobom, jer mu život više neće biti kako si je zamislio.
Kad nađeš posao, pali otuda. Ako ne zbog sebe, onda zbog djece.
Nemoj se zbog svog izrazito niskog samopoštovanja pokrit po ušima, živjeti iz dana u dan očekujući neko čudo koje će posložiti sve stvari na svoje mjesto. Jedina osoba koja može učiniti čudo si ti. Ako ti ne pomognu tvoji, ima ljudi koji će ti pružiti podršku jer im je to posao. Samo počni kucati na vrata....

I ako nešto sad ne napraviš, i za 10 godina će ti sve biti isto osim što će ti djeca biti starija i početi će kužiti neke stvari i sjebat ćeš i njihov mentalni sklop. Bolje je za dijete živjeti samo s mamom u sređenom domu nego s oba roditelja u kaotičnom domu.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 07:41   #32
Nema od te vaše priče ništa. Sama autorica traži savjet kako njega da promijeni, jer eto ona njega voli, a ne kako da sama stane na svoje noge. Ako je u pitanju neka bosanska selendra i taj mentalitet, to se rješava na način da žena šuti i trpi, ili se "preuda" u drugo selo.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:07   #33
[QUOTE=lee anabell;65121661U 21st, brak nije robija. Žena nije potlačena. [/QUOTE]

Nažalost, 21. stoljeće nije došlo u sve krajeve, a bome ni u sve umove. A ovakve gadarije se događaju tako blizu nas. Jezivo. I uopće ne vidim kako ovo može završiti dobro po autoricu.

Mooožda, stvarno možda joj se pali lampica kad ovdje pita za savjet, ali i to je u krivom smjeru. Krivi podforum. Bilo bi joj bilo da se raspituje na pravu, i to na nekom forumu svoje države. Ali sve mi se čini da je njoj čip krivo programiran.
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 09:38   #34
Potpisujem sve sto je napisala Fleyene, ali ako to nije autorici izvedivo, jer živi u nekoj feudalnoj bosanskoj selendri, kao što su ovdje neki već napisali, onda nek si nađe drugog muža, kako je spomenula Monamona, nekoga tko bi prigrlio njezinu djecu i nju, po mogućnosti jačeg i većeg od ovoga. No, ako ni to nije u stanju, onda nek se poklopi po ušima, šuti i trpi, jer je zapravo usrećuje njemu prati noge, kupati ga, masirati i biti samo još jedna sluškinja u poligamnoj zajednici jednog bosanskog pater familiasa. Ali, njega promijeniti na bolje sigurno neće moći. Može samo na gore - da joj svaki put kad se vrati s kurvanja polomi kosti, pa da završi u bolnici, djecu isto prebije, a Centar za socijalnu skrb joj oduzme djecu jer se nije o njima u stanju brinuti. Uvijek može još i gore, sasvim sigurno..
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 15:07   #35
Opisano i prozivljeno vec u "Otac na sluzbenom putu". Samo sto tamo ne kupa muza/partnera vec oca.
miljenkocav is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 22:34   #36
E pa nece moci vise od kuce sam otisla i pobjegla roditelje povredila mlada,zasto ne i od njega? Necu da bjezim, evo nema ga tri dana kuci , jedva čekam da dodje , bijes me ne prolazi svi vide da nisam dobra,i majci sam njegovoj rekla da je kraj. Spakovala sam stvari i idemo.!!! Hvala na savjetima.
Edindina is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:12   #37
Gdje ideš? Kod sestre?
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:12   #38
Autorice, ako nemas gdje idi roditeljima, kazi im da nisi ni prva ni zadnja koja se vratila...zar bi oni radije, da gledaju kako patis?..ako bude radio probleme pravac u policiju. Od njega hljeba nema!!! Nadji posao pa makar u pekari ili da cistis, da imas svoju marku..djecu neka pricuva tvoja mati...barem u pocetku..al moras krenut dalje...

Javljaj novosti.
__________________
'Prije nego zaključite da imate depresiju, provjerite da niste okruženi idiotima!
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 23:31   #39
Quote:
Edindina kaže: Pogledaj post
E pa nece moci vise od kuce sam otisla i pobjegla roditelje povredila mlada,zasto ne i od njega? Necu da bjezim, evo nema ga tri dana kuci , jedva čekam da dodje , bijes me ne prolazi svi vide da nisam dobra,i majci sam njegovoj rekla da je kraj. Spakovala sam stvari i idemo.!!! Hvala na savjetima.
Di ideš? Imaš kod koga?
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 07:27   #40
Neće ona nigdje. Spakovala se i čeka njega. Da hoće da ode otišla bi odmah, a ne njega čekala. Nada se da će je on odgovoriti od toga.
Ženska je premlada da bi znala da tim praznim prijetnjama samo sebe dovodi u još gori položaj.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:55.