Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 22:55   #81
Quote:
Evribadi kaže: Pogledaj post
Oo, drago mi je da ekipa sa politike komentariše ovde.

Danas, skoro svaki put kad je Mačvan imao loptu, odmah mi blinkala asocijacija na Defkea.
Citam i ja

Ako uzmemo medalju sa ovom ekipom, onda smo pored USA jedina zemlja koja moze sa (jedva) B ekipom uraditi to na ozbiljnom internacionalnom nivou.
Plus kada se zna da je U18 reprezentacija osvojila evropsko pre mesec dana, imamo cemu da se radujemo sledecih 5-6 godina
Defke is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:05   #82
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Jednostavno mnogo je limitiran... ne zna osnovne kosarkaske stvari... da bar nesto zna... drvo je javorovo... atmosfera i lozana na stranu, moze eventualno kao na olimpijadi da dodaje peskire, ali ne moze da igra... Kuzmic je bio bas los, kapiram da nemamo mnogo opcija, ali opet...

Mnogo je jebeno Djordjevicu... treba od ovih sastojaka da napravi ukusan gulas... drago mi je sto vidim da se bore, da im je stalo... dobro je sto Bogdanovic radi kao nikad... nemamo umisljenih zvezda... ali objektivno i nemamo veliki individualni kvalitet, koji je cesto presudan u borbama za medalju...

Znacemo vise posle par utakmica, imamo razlog i za zadovoljstvo, i za strepnju...
Ja sam zadovoljan.
Jedino sam od ove utakmice strepio u grupi.
Ajd što je prva utakmica, nego još igraš protiv ekipe u kojoj centri i najviši igrači pogadjaju sa devet metara.
Sajtovi specijalizovani za košarku su stavljali Letoniju za prvog favorita grupe.

Imaju oni fenomenalne individualce, ali nikad neće biti kao Litvanija.
WarrenYoung is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:13   #83
turska - rusija, odavno ne vidjeh toliko gresaka s obje strane. rusija dobra repka, ovo bi na neutralnom ladno dobili 20.

shved previse izgubljinih, cca 10 komada. osman s druge strane jos nezreo, dobar, al radi i previse gluposti

Zadnje uređivanje papirlova : 01.09.2017. at 23:30.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:07   #84
Zar Crnogorci misle odmah otići ? Ovo je bio šok-stres u jednom !
Paflages Elkoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:31   #85
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 02:25   #86
Turci ima tu dobrih igrača pre svega taj mali Osman-aga ali realno da nisu domaćini i da nemaju sudije na svojoj strani već poslovično potpisao bi da ispadaju iz grupe,da se igra recimo u Rumuniji i Belgija bi ih tukla opušteno.
Braća Rusi zajebani baš biće s njima klanja,Mozgov u reketu i Šved kad namesti ruku mogu svakome pomrsiti račune.
Mondragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:43   #87
rusija bi mogla bit iznenađenje prvenstva...spomenuo si ovu dvojicu, ali ima tu još dobrh igrača. fridzon je jučer odigrao dobru utakmicu, zubkov isto. istina, imali su i prije dobrih igrača, no čini mi se da su ovaj put baš klapa. nitko ne priča o njima, ali rekao bih da bi mogli iznenaditi. Kao što sam već rekao, da se igralo na neutralnom terenu ovo je +20 za ruse, s lakoćom.

turska bez osmana je rang mađarske, bez omalovažavanja mađara. njima je erden, uz osmana, glavni igrač. neloš je on igrač, al za ovu razinu ipak treba nešto više.

i istina, belgija bi ih dobila da nisu domaćini...iovako će to bit čupavo.

ipak, nekako ih želim izbjeći u 1/8 jer će imati oooogromnu pomoć publike, a vvjerujem i sudaca.

u svakom slučaju nama se u 1/8 smiješi jako zajebana utakmice tko god nam bio protivnik. ne bih tursku jer su domaćini, latvija je plutajuća mina, rusi mi izgledaju dosta dobro, a srbija je srbija.
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:47   #88
Realno Sale dobio utakmicu. Nadam se da se Bogdan nije ispuca na utakmici protiv Letonaca jer ce nam danas biti i potrebniji iako, ruku na srce, ne verujem da nas Rusi mogu dobiti danas. Tipujem na Lepog Bobana!
VrangeL_1917 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:18   #89
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju nama se u 1/8 smiješi jako zajebana utakmice tko god nam bio protivnik. ne bih tursku jer su domaćini, latvija je plutajuća mina, rusi mi izgledaju dosta dobro, a srbija je srbija.
Sve ovo mislim i ja, ali bih ipak dodao da bih, kad bih mogao i morao birat, od ovih ipak odabrao Rusiju.

Mi svi kao nacija, pa i naši reprezentativci, u svojim glavama živimo u nekim vremenima kad su se nacije dijelile na "košarkaške" i "nekošarkaške", što se vidi i iz odnosa prema jučerašnjoj pobjedi (i tijeka utakmice) protiv "tamo nekih" Mađara (koji, uzgred budi rečeno, imaju više medalja na EP-ima od nas).

Zbog tog je bitno da igramo protiv nekog "imena", protiv nekog tko je u toj iskrivljenoj nacionalnoj podsvijesti "košarkaška nacija". To pljuckanje na "nekošarkaške nacije" i jest bio glavni razlog za debakl protiv Čeha preklani i taj pristup bi se mogao ponoviti protiv "tamo neke" Latvije..

I, ne, nije Acina Hrvatska imuna na to. To se vidjelo i lani na OI, kad smo tukli Španjolce i Litvance te glatko popušili od "tamo nekih" Nigerijaca.
__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:16   #90
Ima kog da prati ovaj šlager što sad počinje?
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:22   #91
ev ak kom treba linkovlje http://www.realstream.pw/en/player/5...elgium/960/540
khneza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:27   #92
Proper r&g, po očekivanju.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:28   #93
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Ima kog da prati ovaj šlager što sad počinje?
ženu smo na dva tjedna poslali mami. sve se prati
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 14:42   #94
tu smo uz belgijsku braću #copa

e: dost dobar jinx
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:06   #95
Jesi ih ureka.
Nakon trpanja u prvoj četvrtini, u drugoj su imali više izgubljenih nego koševa.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:18   #96
Uključujemo se gospodo.
I nebesa nas nagrađuju kišom
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:26   #97
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju nama se u 1/8 smiješi jako zajebana utakmice tko god nam bio protivnik. ne bih tursku jer su domaćini, latvija je plutajuća mina, rusi mi izgledaju dosta dobro, a srbija je srbija.
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Sve ovo mislim i ja, ali bih ipak dodao da bih, kad bih mogao i morao birat, od ovih ipak odabrao Rusiju.

Mi svi kao nacija, pa i naši reprezentativci, u svojim glavama živimo u nekim vremenima kad su se nacije dijelile na "košarkaške" i "nekošarkaške", što se vidi i iz odnosa prema jučerašnjoj pobjedi (i tijeka utakmice) protiv "tamo nekih" Mađara (koji, uzgred budi rečeno, imaju više medalja na EP-ima od nas).

Zbog tog je bitno da igramo protiv nekog "imena", protiv nekog tko je u toj iskrivljenoj nacionalnoj podsvijesti "košarkaška nacija". To pljuckanje na "nekošarkaške nacije" i jest bio glavni razlog za debakl protiv Čeha preklani i taj pristup bi se mogao ponoviti protiv "tamo neke" Latvije..

I, ne, nije Acina Hrvatska imuna na to. To se vidjelo i lani na OI, kad smo tukli Španjolce i Litvance te glatko popušili od "tamo nekih" Nigerijaca.
Nebih se slozio sa ovim komentarom, smatram da je komentar usmjeren u dobrom pravcu ali pojavnosti koje se javljaju se nemogu okarekterizirati kao "kosarkaske i nekosarkaske nacije".

U evropskoj kosarci okosnicu ekipe uvjek cine pozicije 1 i 5, a ove ostale pozicije su samo kvaliteta vise. Tradicjonalno hrvatska je najslabija upravo na tim pozicijama pa se cesto javnost oslanja na termin "dobar suterski dan" kod nase selekcije. To je ono sto je ceska imala a mi nismo + los suterski dan i kraj je zagarantiran...

Sto se tice atletskih "crnackih" reprezentacija prica je opet slicna, one najvise obrambenog pressinga naprave upravo na poziciji 1 i 5. Tako da mi tu opet nemamo kvalitetan odgovor osim "dobrog suterskog dana". Sa nigericima na OI bas i nije bila takva prica jer je bilo jasno da ta utakmica neodreduje plasman. Iako su nasi igraci imali voljni elemenat za pobjedu, pobjeda se cinila tako dalekom...

Od protivnika u D skupini prakticki sa svima imamo vece sanse za prolaz osim sa srbima, mislim da oni imaju blagu prednost zbog kvalitete zonskog pressinga. Stoga analogno ovome gore sto sam napisao lista pozeljnih bi bila

1. Turska - koja je obezglavljena neigranjem Alia Dixona, te koja u reketu ima prosjecno kvalitetnog Erdena, njihov kljucni igrac je sinan guller na poziciji 2 tj. kombo guard.

2. Latvija - koja ima fenomenalnog porzingisa na 5ici te na 1ici madjeg bertransa koji iza sebe ima fenomenalnu sezonu u darusafaki + decko je nevjerovatno kosarkaski talentiran, njegove buduce sezone ce svakako biti pod povecalom evropske pa i NBA javnosti. Provlaci se ko kombo guard ali je nevjerovatno tehnicki potkovan i kreativan.

3. Rusi - na 5ici konjina koja im daje tempo u blokovima, pickovima i offenzivnom skoku + tranzicija. Te na 1-ici fenomenalni Kulagin stariji, Decko je nevjerovatno talentiran a toga evropska kosarkaska javnost jos nije ni svjesna zbog neupitnog statusa teodosica kao prvog razigravaca Evrope, VTB/ruske lige, CSKA moskve...
Obojica brace su NBA potencijali, a kakav im je mindset u glavi to ce vrjeme pokazati

ZA SEFA I STRANKU
turbofolk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:38   #98
Kakvo kucanje Porzia kru te nedo
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:39   #99
porzi dragi
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 15:44   #100
Belgijanci igraju par-nepar četvrtine
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.