Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 13:33   #301
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Ne propisujem nikome ništa, niti itko može na temelju savjeta s foruma u ljekarni dobiti hormonalnu.

Pravi tip je bio paralela ritmu (oboje su fizičke komponente), jer primarni razlog su ipak hormoni.
Ne baš. Seksualnost je preslojevita da bi hormoni bili primaran izvor nedostatka seksualne želje. Toliko je tu faktora, da tvrdnja da većina gubi sex drive isključivo radi hormona ide ruku pod ruku sa mitskom tvrdnjom da je većina debelih ljudi debela radi hormona. Hormonski parametri nisu zanemarivi, mogu bit uzrok, mogu bit posljedično sjebani, u jednadžbi su, reaktivni su na mnoge podražaje u fiziologiji, ali nemaju ultimativni primat u nečijem onsetu seksualnosti.

Nečiji seks je vrlo fino tunirana mašina kojoj se treba pristupat, well, multidisciplinarno.

Većina ljudi koja popravi svoj zapeti seksualni život ne napravi to farmakološkom hormonalnom terapijom. Srećom.



Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Protiv promjena, pogotovo hormonalnih ne može se ništa. Starimo...(a slavimo). Ako je do tad ritam bio ok, koliko god ne dođe želja ovim prirodnim hormonalnim olujama, ostaje mozak koji treba bliskost i nastavak istih radnji, pa sve to bude ok.
Dobro rečeno.

Ja sam kao za inat okružena ljudima koji se jebu i u pedesetima i u sedamdesetima. Ne negiraju da su imali seksualne krize kroz život, ne jebu se kao kad su bili teenage zečevi, ali uživaju u seksu i nisu nikad koristili hormonalne terapije. I vidi se na njima, da.

I onda znam one ljude koji se ne jebu, jer nisu ni baš nešto od seksa općenito (pa možda i hormonalno) a i gro onih koji su u fazama nejebanja ili malo jebanja jer su radi nečeg sjebani, emocionalno ili životno, pa im je otpala i želja za seksom i za zabavom i za svačim. Pa onda ljudi kojima je dosta jebanja uokolo i žele se zaljubit. Pa onda ljudi koji ne mogu bez da se zaljube. Pa žene kojima je dopizdio muž, ali se ne osjećaju sposobne za švalera. Pa ovo. Pa ono.

S druge strane, imaš žena koje radi divlje menopauze uzimaju hormonalnu terapiju, pa se ne jebu, jer nemaju potrebu, jer su je izgubile '97. iz nekog desetog razloga. Pa im ni terapija je nije vratila (iako im je naravno olakšala tegobe zbog kojih im je dana, ali seks nije bio na tom "vozu")

Ima svega kada je seks u pitanju i tek je tu i tamo nešto što bi, konkretno radi pada želje za seksom, direktno tražilo hormonalnu terapiju koja nije bezazlena, a nit je afrička šljiva za žene i daje se sa osobitim razlozima na odgovoran način kroz odluku koju je pomno donio provjeren stručnjak.


Btw, neki dan sam sa grupom žena pričala o oralnim kontraceptivima i nekoliko nas smo shvatile da imamo defoltne predrasude prema ženama koje su godinama na piluli samo u svrhu kontracepcije, a nemaju redovitog partnera, već pokoji povremen jeb. Just a side note.

Zadnje uređivanje Alexa : 20.09.2017. at 14:49.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 14:09   #302
Alexa nisam te shvatila ovo s predrasudama i pilulama

Inace
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:08   #303
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ima svega kada je seks u pitanju i tek je tu i tamo nešto što bi, konkretno radi pada želje za seksom, direktno tražilo hormonalnu terapiju koja nije bezazlena, a nit je afrička šljiva za žene i daje se sa osobitim razlozima na odgovoran način kroz odluku koju je pomno donio provjeren stručnjak.
Okej, kužim.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Al ono, nisam htjela skretat s teme o seksu koja je super iz bojazni da će se standardnom ŽK-ovskom inercijom opet sve svest na hormoni-abortusi-Lidl rotaciju, pa zato nisam prošireno elaborirala.
Nek izdvoje moderatori u novu temu, baš je dosadno u zadnje vrijeme na ŽK.

Quote:
Stella PoP kaže: Pogledaj post
majkom preko groba?
a daj nemojte me... jedva sam prihvatila da je prihvatljivo uopće jebati se s likovima s tindera (kojekakvih tindera) a sad još bez kondoma.
Bljak.

Smije se znat koliko cca godina imaju?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 15:55   #304
Quote:
Ja sam kao za inat okružena ljudima koji se jebu i u pedesetima i u sedamdesetima. Ne negiraju da su imali seksualne krize kroz život, ne jebu se kao kad su bili teenage zečevi, ali uživaju u seksu i nisu nikad koristili hormonalne terapije. I vidi se na njima, da


...ovo čini pogled u još ne tako blisku budućnost, ipak svjetlim, volim pozitivne primjere...

..ne znam kakvi će biti moji hormoni tad nekad, no ja ne bih tako lako odustala od seksualnosti...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:07   #305
Umjereno, rekla bih. Mrknem samu sebe tu i tamo, najčešće kad sam u problemima nekakvim.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:57   #306
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post


...ovo čini pogled u još ne tako blisku budućnost, ipak svjetlim, volim pozitivne primjere...

..ne znam kakvi će biti moji hormoni tad nekad, no ja ne bih tako lako odustala od seksualnosti...
That's the spirit!

Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Umjereno, rekla bih. Mrknem samu sebe tu i tamo, najčešće kad sam u problemima nekakvim.
Ja sebe mrkam oduvijek i stalno, obožavam to. ;narcis:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 22:36   #307
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post

Ja sebe mrkam oduvijek i stalno, obožavam to. ;narcis:
Mećeš šta osim prstića?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:17   #308
Na nekoj drugoj temi sam vec pisala-jedino kada odem na more, na seks ne mislim svakog dana, vise puta dnevno

Uvek sam Za, sem logicno, ako sam bolesna ili jako zabrinuta.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:19   #309
Ja sam zadnjih 10 dana bas looda
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:34   #310
I ti i Hannah.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:39   #311
Ja sam danas prvi put na poslu
Bila je opasnost od displaya of public erection, pa sam morao
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:42   #312
Nadam se da ne radiš u restoranu.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:46   #313
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne radiš u restoranu.
Ne, mozes mirno spavati
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:46   #314
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
I ti i Hannah.
Ne vidim da se izjasnila
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:47   #315
da, ja još čekam izvještaj.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:48   #316
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ne vidim da se izjasnila
Na nekoj drugoj temi se izjasnila prije par dana.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:52   #317
to je bilo nadanje.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 18:03   #318
vjerujem ja u hannu
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 12:15   #319
Ja ću popizdit. Jebote.

Odradila trening za 3 dana od jutros. Da mi je sad kamion nečega da ga istovarim, samo da udavim ovu brideću energiju.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 12:47   #320
Ja se napalim kad slušam The Weekenda.

Ovo je mozda za temu o nepopularnom mišljenju.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.