Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 10:12   #41
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ako ti je jako stalo, pokušaj ponovno mudro, ali ako ona tada bude nastojala biti još mudrija i dvosmislenija i neuhvatljivija - piši propalo.

Ne treba se beskrajno izlagati gaženju.
Jer usput izgubiš i ponos i samopouzdanje, ali i vjeru u druge ljude pa poslije to "liječenje" potraje.
Čuvaj ono što u tebi vrijedi da se ne okameni zbog pogrešnih ljudi.
Dobar savjet, hvala
Simo Hayha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 10:16   #42
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Malo zalazim u temu s vlastitom problematikom.

Evo ovako, jeste li ikada doživjeli prekid veze na način da osoba ode bez traga i glasa, ni bu ni ba. Samo prestane odgovarati na poruke i to je to.

Što misliti, kako reagirati? Zašto se netko uopće odlučuje prekinuti odnos na takav način?
Prekid veze?
O čemu se tu radilo? Koliko ste bili skupa?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:51   #43
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Evo ovako, jeste li ikada doživjeli prekid veze na način da osoba ode bez traga i glasa, ni bu ni ba. Samo prestane odgovarati na poruke i to je to.

Što misliti, kako reagirati? Zašto se netko uopće odlučuje prekinuti odnos na takav način?
Da, što točno stoji pod ovim 'prekid veze'?
Ako misliš na prekid komunikacijske veze ja sam prije par mjeseci imao točno takav slučaj.

Upoznam neku curu vani, malo čagamo, pričamo, cugamo... Par dana kasnije odemo na dejt, maznemo par piva, sve super. Dogovaramo drugi dejt, ona mora otputovat doma na more na par dana i nakon toga nema odgovora
Još tjedan dana nakon zadnjeg odgovora pitam da se nešto nije dogodilo - 0 bodova.

Normalno da sam se zapitao: "Koji vrag? Jesam li ja nešto sjebo ili kaj?". Jbg, to nikad neću znat, al kaj da se sad ubijam teoretizirajući? Bolje da upoznam neku drugu, jer tko zna, možda me sljedeća umjesto ghostinga otpili sa esejom od 20.000 riječi

E sad zašto je to napravila? Riona je napisala dobro objašnjenje, ja bih samo nadodao da to dotičnom "ghosteru" štedi vrijeme i živce od nošenja s porukama: "Zašto?", "Nemoj me ostavljati!", "Ti si moj smisao života", "Vozio sam te u Zetoru a ti mi tak vraćaš" itd... Većina ljudi loše reagira na prekid/odbijanje pa mi je razumljivo kako je ovo primamljivija opcija
~R/\>< is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:55   #44
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
po onome što čitam u zadnje vrijeme, to je postala moda. nestajanje u zraku, "ghosting" tako to zovu. obično je još ukrašeno uvredljivim blokiranjem na svim mogućnostima kontakata.
Izgleda da smo, kao vrsta, dosegli neki nivo potpune ravnodušnosti prema tuđim osjećajima ili izuzetnog kukavičluka.
yep, ni meni nije jasno ak vec znas kaj hoces/neces zas je potrebno tolko muda za izrec isto
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:10   #45
Quote:
Etta kaže: Pogledaj post
Ako ti je jako stalo, pokušaj ponovno mudro, ali ako ona tada bude nastojala biti još mudrija i dvosmislenija i neuhvatljivija - piši propalo.

Ne treba se beskrajno izlagati gaženju.
Jer usput izgubiš i ponos i samopouzdanje, ali i vjeru u druge ljude pa poslije to "liječenje" potraje.
Čuvaj ono što u tebi vrijedi da se ne okameni zbog pogrešnih ljudi.
Ovo je jako dobar savjet. Voljela bih da sam ovo pročitala prije kad sam bila u situaciji kao autor.
__________________
My mind is like my Internet browser, 19 tabs open, three of them frozen and I have no idea where the music is coming from.
flyene is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:47   #46
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Prekid veze?
O čemu se tu radilo? Koliko ste bili skupa?
Da, veza je bila u pitanju. Bili smo nekih cca godinu dana +/-. Radi se o momku 30+, dakle nije neki balonja, barem ne fizički.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:52   #47
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Misliti da je to to. Reagirati nikako. Nikakva ispitivanja, što se dogodilo, pa zašto, pa kako itd. Da ti je išta htio reći, rekao bi ti. Zašto je to učinio - vjerojatno mu se dogodilo nešto/netko zanimljiviji. Sorry. Ružno je, ali nekim ljudima se ne da objašnjavat pa im je lakše prekinut kontakt na takav način.
Ma da, tako nekako i ja razmišljam. Samo što javljaju mi se pitanja, pokušavam shvatiti, nije nalikovao na osobu koja bi tako postupila.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:30   #48
I kak dugo već ne odgovara?

Mene bi ovo izludilo, činjenica da ne znam o čemu se radi, da nemam taj closure. Nisam još imao takav slučaj, ali brijem da bi u tvojoj situaciji otišao kod njega doma i zahtijevao odgovor.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:35   #49
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
I kak dugo već ne odgovara?

Mene bi ovo izludilo, činjenica da ne znam o čemu se radi, da nemam taj closure. Nisam još imao takav slučaj, ali brijem da bi u tvojoj situaciji otišao kod njega doma i zahtijevao odgovor.
Ima nekoliko mjeseci. Znam, meni isto fali taj closure.
Sreli smo se slučajno par puta ali nije bila situacija za razgovor. Doduše, nisam niti znala kako da otpočnem ikakav razgovor, nisam znala a bome ni imala hrabrosti.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 00:38   #50
Samo malo...
Tip s kojim si bila godinu dana u vezi ti se odjednom prestao javljati, ti si ga srela (više puta) i nisi napravila ništa?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 05:21   #51
Ja sam isto mislio da je neka virtuala pa mi je nekako imalo smisla. Ako je to netko koga viđaš uživo što se jebeš? Pitaj ga koji k i imati ćeš closure.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:07   #52
godinu dana veze i ghosta tip? koma mi je i u nekoj pocetnoj barecoj fazi, al ovo je dno.

najbolji savjet je ko ga jebe naravno, al i ja sama bi svisnula od muke i tesko se kontrolirala
bemmu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 07:47   #53
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Samo malo...
Tip s kojim si bila godinu dana u vezi ti se odjednom prestao javljati, ti si ga srela (više puta) i nisi napravila ništa?
I on nije napravio/rekao ništa?

Pa što se tu ima(š) više pitat? To ti je (više nego) jasan closure.
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:27   #54
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Samo malo...
Tip s kojim si bila godinu dana u vezi ti se odjednom prestao javljati, ti si ga srela (više puta) i nisi napravila ništa?
Ne, nisam napravila nista. Prije svega, kao sto sam vec prije rekla, ne znam sto imam napraviti. Zadnje sto postoji od komunikacije su bili moji pozivi (neodgovoreni) i poruke (neodgovorene). A mozda bas to puno govori.

U sebi sam se prilicno i pomirila da je to napravio jer mu nije stalo.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 12:46   #55
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Ja sam isto mislio da je neka virtuala pa mi je nekako imalo smisla. Ako je to netko koga viđaš uživo što se jebeš? Pitaj ga koji k i imati ćeš closure.
Ne vidjam ga uzivo cesto, unatrag nekoliko mj sreli se 2 puta i to ne u situaciji i mjestu za razgovor.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:21   #56
Quote:
kikica00 kaže: Pogledaj post
Ne vidjam ga uzivo cesto, unatrag nekoliko mj sreli se 2 puta i to ne u situaciji i mjestu za razgovor.
A što si napravila prije toga? Nešto se moralo desiti između vas. Možda nešto što se tebi činilo ne toliko bitno a njemu je bila kap koja je prelila...
Mislim, virtuala koja samo prestane je onako nešto normalno. Ovo nije. Nešto se moralo dogoditi.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:18   #57
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
A što si napravila prije toga? Nešto se moralo desiti između vas. Možda nešto što se tebi činilo ne toliko bitno a njemu je bila kap koja je prelila...
Mislim, virtuala koja samo prestane je onako nešto normalno. Ovo nije. Nešto se moralo dogoditi.
Kao što sam već napisala, kontaktirala sam ga i nikad nije ni na što odgovorio. Da je htio neke stvari razjasniti mogao je, no nije.

Nije mi cilj analizirati jer sa svoje strane sam napravila sve što sam mogla.
__________________
Covjeku da bi bio sretan trebaju tri stvari; nekog da voli, nesto da radi i necemu da se nada. M.S.

Zadnje uređivanje kikica00 : 28.09.2017. at 23:21. Reason: x
kikica00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:28   #58
Koji debil
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:50   #59
@kikica00
Mislio sam prije prestanka kontakta s njegove strane
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 01:01   #60
Svašta ljudi danas zovu vezom: kako je zapravo izgledala ta vaša veza koju je on prekinuo tako da je zašutio i nestao?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:55.